Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lidka - opinia wątek zamknięty Polecam! Znam salon bardzo dobrze. Nie wyobrażam sobie zmienić miejsce :)...
~Lidka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

Izka - opinia wątek zamknięty Jestem pozytywnie zaskoczona! Moje brwi nigdy wcześniej nie wyglądały tak...
~Izka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 stycznia 2020

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam. Pedicure hybrydowy rozpłynął się na dużym palcu po kilku...
~Emi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2019

Polecam! wątek zamknięty Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na zabieg falami radiowymi właśnie...
~Nina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2018

ODRADZAM. wątek zamknięty Brak odpowiedzialności za źle wykonany zabieg. Brak kontaktu ze strony osoby...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lutego 2018

Polecam! wątek zamknięty Cieszę się, że to właśnie do Salonu Gabriel przyszłam w celu odżywienia mojej...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2017

Nie polecam, wręcz odradzam !!! wątek zamknięty Witam, Chciałambym wyrazić swoją negatywną opinię za wykonaną usługę, a...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 czerwca 2017

Również polecam! wątek zamknięty Mikrodermabrazja - zabieg nr 1 wykonany od A do Z...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 maja 2017

Polecam! wątek zamknięty Polecam, bo wiedzą jak zaskoczyć klienta. Makijaż permanentny w wykonaniu...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 grudnia 2016

Wrócę z pewnością! wątek zamknięty Jedyny tak świetny laser w Pruszczu. Nie ma lepszego salonu kosmetycznego :)...
~Karina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

Mega! wątek zamknięty Efekt rewelacja! Przyznam, że obawiałam się makijażu permanentnego, bo...
~Zuzanna Mazurczyk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2016

Polecam! wątek zamknięty W tym salonie urody przekłuwałam uszka mojej córuni. Bezpieczny zabieg a...
~Aniela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Makijaż permanentny wątek zamknięty Żałuję,że nie mogę zamieścić tu zdjęcia aby wszystkim pokazać jak wygląda...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 października 2014

Oxybrazja wątek zamknięty Jest to jedyny gabinet w mieście w którym wykonuje się ten zabieg i to na tak...
~Ewka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

makijaż wątek zamknięty Tam robią najlepszy moim zdaniem. Koleżanka mi poleciła ten salon. I bardzo...
~lenna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

salon urody wątek zamknięty Polecam ten salon. Korzystam często z różnych zabiegów. Zwłaszcza zabieg...
~Jninka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2013

Polecam ten salon wątek zamknięty Tak jak w nagłówku, chciałabym polecić ten salon za poszczególne cechy, które...
~Karbowska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

Salon urody wątek zamknięty Korzystam z zabiegów mezoterapii igłowej w tym salonie kosmetycznym. Jestem...
~Lena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry