Widok

Samotne Święta

Witajcie.Czy ktoś z Was spędza samotnie najbliższe Święta?Pyta kobieta ,40latka...Jak sobie z tym radzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie stresuj się, Ewcia.
Dasz radę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skąd pomysł,że mam na imię Ewa ?Z kimś mnie mylisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rzeczywiście to pomyłka. Przepraszam.

Ad meritum:
Sporo ludzi spędza samotnie święta. Z różnych powodów. A to, jak Ty je przeżyjesz, zależy własnie (m.in.) od tego, z jakiego powodu będziesz je spędzała samotnie i jak bardzo będą one odbiegały od poprzednich.
Jesli to wynik jakiejś dużej zmiany w Twoim życiu i będą to pierwsze samotne święta, będzie Ci zapewne niełatwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spędzam tak święta co roku od dluższego czasu. Mam rodzinę ale nie zapraszamy się wzajemnie. Najtrudniejsze były te pierwsze, chyba je całe przeplakalam potem poszłam spać i tak zlecialo. Teraz jest to dla mnie czas spokoju, odrodzenia nie wariuje z porządkami i jedzeniem. Nie przesadzam z zakupami i ozdabianiem domu. Jest to czas, ktory poświęcam sobie, najbliższym mi osobom i innym istotom. Ludzie mają z tym problem bo otoczenie, reklamy w tv, media wywolują dużą presje niestety prawdziwe życie często dalekie jest od ideału. Ja się z tym uporalam i traktuje ten czas jako dar dla siebie i moich bliskich sercu istotom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

~Thea ,też zamierzam spędzić z bliskimi mi osobami,ale wiele jest ludzi samotnych,którzy nie mają z kim i spędzają zupełnie w pojedynkę -to smutne.Jednak myślę,że może to być właśnie czas tylko dla siebie,by wypocząć,nabrać dystansu do pewnych spraw i przede wszystkim nie ulegać wszechobecnemu obżarstwu i zrobić coś,co sprawia nam przyjemność ,coś dla nas samych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście uważam, ze jeśli ktoś spedza ten czas w samotności to nie dzieje się to bez przyczyny, uzasadnienia. Trzeba tylko otworzyć swoje serce i tam zajrzeć. Ludzie boją się samotności a tym bardziej zaglądania wgłąb siebie. Szczególnie w takim czasie. Ale jak ktoś bardzo chce to znajdzie sobie towarzystwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadza się.Można np.pomóc innym,np.w domu dziecka,czy domu spokojnej starości itp.Można znaleźć coś,co nas ubogaci.Albo po prostu pobyć samemu -nie ma w tym nic złego .Można poczytać zaległe książki,wziąć kąpiel i zrobić sobie seans filmowy,czy pomedytować.Co komu potrzeba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic nadzwyczajnego. Samotnosc wzmacnia..:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Znajomi (10 odpowiedzi)

Cześć, zastanawiam się dlaczego ludzie zamieszczają tutaj ogłoszenia o tym że chcą kogoś poznać....

Starszy pozna mlodsza (4 odpowiedzi)

Masz 18 lat i szukasz takowej relacji z facetem 35+ ?

Szukam przyjaciółki :) (60 odpowiedzi)

Jestem samotna 27 letnia kobieta która szuka koleżanki przyjaciółki aby poprostu pogadać...

do góry