Widok

Samotni 50

Samotny, uczciwy, spokojny, normalny, do pogadania, pośmiania, popłakania. Czy są jeszcze tacy mężczyźni?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że jest ich trochę. Przeważają, niestety miłośnicy 3P( nie nie, innych 3P -pilot, piwo i..pizza z Biedronki, bo o tych "klasycznych" 3P-nie wspominam). Ci są często aktywni w necie, wylewając swoje żale na..lub snując świetlane wizje. Zostało także trochę (mam nadzieję, że nie jest to gatunek na wymarciu ;-) ) tych tzw. normalnych. Żyją, realizują się, często szukają..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe gdzie szukają?

Również tu, ale podobno faceci nie płaczą;)

No tak, sami twardziele.

Portale, dla rzeczywiście zainteresowanych. Trzeba położyć pieniążek, ale przynajmniej są tam osoby, realnie zainteresowane.

Na portalach , nawet za pieniążek, są prawdopodobnie ci sami, może nie wszyscy, ale w dużej mierze. Myślę, że większość szuka, ale nie chce znaleźć. Bo bycie z drugim człowiekiem, relacja, związek......to jest zmiana, a ludzie boją się zmian. Lepiej snuć wizje, tworzyć pozory i usprawiedliwienia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

ZapisaniSobie pl - dla chrześcijan szukających miłości (50 odpowiedzi)

Jeśli dla kogoś z was ważne czy przyszły mąż/żona będzie chrześcijaninem/ką to naprawdę polecam :)

Szukam mężczyzny (4 odpowiedzi)

Cześć ;) Szukam partnera-mężczyzny, do stałej relacji, związku na życie. Chciałabym aby wiedział...

Jeżeli szukasz poważnie (7 odpowiedzi)

Czy są tutaj dziewczyny które faktycznie szukają koleżanki? Część z Was niby pisze, że czuje się...

do góry