Widok

Samotny tata

Czy samotny tata po 30stce jeszcze może poznac kogoś???Dodam,że dzieci na codzień mieszkają ze swoją matką,ja je odwiedzam w tygodniu i zabieram do siebie na weekend....dałem kilka razy ogłoszenia,ale bez skutku...dodam,że nie interesuja Mnie seks przygody,szukam stabilizacji,w perspektywie związku partnerskiego na dobre i na złe....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10
Ile by nie bylo i jak by nie bylo i tak bedzie zle :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Starczy 5 cyfr, oby początkowe były wysokie:P

Nie wprowadzaj kobiet w błąd, bo im zabraknie, jak wysokie by nie były początkowe.
5 cyfr, a 6 zer to co najmniej ponad dziesięciokrotna różnica biorąc pod uwagę najkorzystniejsze dla Ciebie wersje, czyli 99 000 i 1 000 000.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od przybytku glowa nie boli a i zaszalec mozna, ale z glowa oczywiscie;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Starczy 5 cyfr, oby początkowe były wysokie:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zreszta po co placic komus za cos co mozna samemu zrobic :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym nie chciala by ktos grzebal mi w rzechach i latal po mieszkaniu:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no coś Ty, jak stać na willę i ma się 6 zer to i stac na kogoś kto tę willę posprząta :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z willa to nie, bo kto to bedzie sprzatal:P
A kasa sie przyda:D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
no cóż, skoro uważasz, że każda kobieta potrzebuje faceta z willą i sześcioma zerami na koncie........, to chyba będzie ciężko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I tak chyba nie uda Mi się nikogo poznać :-( .... wiem,wiem...nie mam willi,ani 6 zer na koncie :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz możliwe jest nawet zawarcie związku na plaży... i garnitur nie musi być ;)

P.S. musiałam się zastanowić co to "garniak". Czy to znaczy, że się starzeję? A może powinnam to zrzucić na porę dnia?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Twój post ma dopiero kilka dni, trochę cierpliwości :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak na razie nie udało mi się nikogo poznac konkretnego :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś z Sadylem zastanawialiśmy się czy dzięki naszemu forum jakaś para zawarła związek małżeński :-D Oooo i proszę :-DDD Może się doczekamy ;-)) Wiedziałam, że jestem czarownicą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma co płakać, garnitur zawsze można kupić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
normalnie, zapłaczę się .... :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ślubu nie będzie....nie mam garniaka ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ojj tam, czepiasz się :) po co mamy wiedzieć ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wow...bierzemy ślub,szkoda tylko,że nic o tym nie wiemy :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no skoro się nie dyskutuje to siedzę cicho ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry