Sancho

Kursy przygotowujące do egzaminów

Gdańsk, ks. Leona Miszewskiego 16/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sylwia - opinia wątek zamknięty Korepetytor ma ogromną wiedzę, świetnie tłumaczy, jest dobrze zorganizowany i...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 grudnia 2019

Najlepsze korepetycje z chemii organicznej ! wątek zamknięty Pan Marcin pomagał mi w nauce do chemii organicznej. Dzięki korepetycją udało...
~MM
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

Bardzo dobre korepetycje! wątek zamknięty Pan Marcin prowadzi zajęcia w sposób dostosowany do ucznia, ma dużą wiedzę,...
~han-cek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Najlepsze kursy w trójmieście wątek zamknięty Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze, Marcin robi wszystko...
~Jim
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 marca 2017

Najlepsze kursy na studiach wątek zamknięty Sancho pomagał mi w nauce do chemii organicznej, MBSów i biostereochemii....
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

Super korepetycje z MBS! wątek zamknięty Korepetycje pozwoliły mi opanować potrzebną wiedzę w takim stopniu, w jakim...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 stycznia 2017

polecam!!! wątek zamknięty na początku biostereochemia wydawała się dla mnie czarną magią, a po kilku...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 grudnia 2016

10/10. Nieprzystępny materiał pan Sancho wytłumaczył w bardzo prosty sposób. Dziękuję! wątek zamknięty 10/10. Nieprzystępny materiał pan Sancho wytłumaczył w bardzo prosty sposób....
~Katx
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 grudnia 2016

POLECAM !!! wątek zamknięty Marcin pomagał mi z chemią organiczną na studiach. Dzięki niemu po ciężkich...
~Emilia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 lipca 2016

Na luzie i skutecznie! wątek zamknięty Rewelacyjnie przygotowanie w zakresie chemii na studiach medycznych....
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

Profesjonalnie i skutecznie :) wątek zamknięty Chemia sprawiała mi od zawsze spore trudności. Na korepetycjach materiał z...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 marca 2016

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty korepetycje są prowadzone w bardzo fajny sposób. Nie było zagadnienia którego...
~klopsik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lutego 2016

Jestem bardzo zadowolona z sposobu nauczania wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z sposobu nauczania. Mimo dużych trudności z chemią...
~Sandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lutego 2016

Wspaniały człowiek na swoim miejscu! wątek zamknięty Do Pana Marcina trawiłam dwa lata temu. Dzięki niemu bez problemu dostałam...
~Ania Flis
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 października 2013

Polecam, warto:) wątek zamknięty Do "Sancha" zapisałam się na kurs z chemii organicznej- genialnie...
~Aśka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

Polecam! wątek zamknięty Byłam w zeszłym roku na kursie przygotowującym do matury. Po 7 latach zerowej...
~K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 listopada 2012

Zbawienny kurs! :D wątek zamknięty Na kurs Sancho natknęłam się w googlach. I to była najlepsza decyzja. W ciągu...
~Ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 września 2012

Gorąco polecam ;) wątek zamknięty Uczęszczałam na korepetycje indywidualne ze względu na trudności z...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Do p. Marcina trafiłam z polecenia koleżanek na kurs z MBS-ów. Od razu...
~Gosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 września 2010

gorąco polecam!!! wątek zamknięty Precyzja, dokładność skuteczność i profesjonalizm!!!! szóstka z plusem :)
~Karola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
32

postów

32

wątków

do góry