Widok

Sandra - ocena

OSK Morena Temat dostępny też na forum:
Bardzo polecam tę szkołę jazdy, a szczególnie dobrze wspominam jazdy z instruktorem Łukaszem, który z cierpliwością i w naprawdę miłej atmosferze potrafił wytłumaczyć mi wszystko czego nie rozumiałam. Bardzo dobry kontakt i umawianie się na jazdy bezproblemowe. Polecam każdemu kto naprawdę chce przygotować się do egzaminu praktycznego w 100%.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Piotr Maciejko - ocena (3 odpowiedzi)

Parking przy Aquapark Sopot warto znać zasady, bo są egzekwowane bez żadnej elastyczności....

Hastour - ocena (3 odpowiedzi)

Byłem na warsztatach malowania figurek i na evencie RPGowym, obie imprezy zorganizowane na tip top.

do góry