Widok

Sarna ofiarą wałęsających się psów w Koleczkowie.

Dzisiaj rano byłem świadkiem ataku dwóch psów na sarnę na ul Jeziornej. Psy odpędziliśmy, uciekły w kierunku strumienia, a sarna się podniosła i schroniła się w pobliskim zagajniku. Po ok 10 min. usłyszałem głośny skrzek sarny dobiegający z zarośli. Po dobiegnięciu okazało się że psy, które odpędziliśmy mimo że uciekły w przeciwną stronę niż sarna ponownie wytropiły sarnę i zanim tam dobiegłem zdążyły ją zadusić. Widać, że zrobiły to z dużą wprawą, prawdopodobnie regularnie kłusują. Psy wyglądały następująco Jeden średniej wielkości , maści czarnej na grzbiecie, koło uszu jaśniejszej, sierść długa jedwabista, czarna obroża ze zwisającą końcówką. Drugi pies też średniej wielkości, ale ciemno żółty - właściwie ryży, podobny trochę do teriera irlandzkiego. Dobrze byłoby zwrócić uwagę na włóczące się luzem psy i ustalić do koga należą, aby właściciel odpowiedział za to zdarzenie
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj około 7.30 na ulicy Braci Liedków biegały dwa duże psy. Wyglądały na trochę zdziczałe. Pewnie to te same ( zgadza się że jeden miał obrożę). Jak do tej pory widać że atakują inne zwierzęta, ale skoro uważają Koleczkowo za swój teren łowiecki to tylko czekać aż zaatakują jakiegoś człowieka. Kogo informować o takich zdarzeniach? Chociaż z drugiej strony zanim pojawi się ktoś kompetentny to tej dwójki na pewno już nie będzie w miejscu w którym były zauważone.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W ogóle te psy to jakaś masakra , niebezpiecznie jest koło ulicy Hippicznej raz trafiłem na dwa wielkie Wilczury , kolejny raz na psy innej rasy ale na prawdę ogromne. Uciekłem ile sił w nogach bo byłem z dzieckiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na gminę zgłosić . Ktoś przyjedzie i odłowi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczoraj ok 11.00 biegały po polu przed tablicą "Koleczkowo" od strony Bojana . Tam jest gospodarstwo rolne - ja bym obstawiał że to z niego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiesniaki wypuszczaja swoje kundle zero kontroli nikt ich nie pilnuje az napadna na jakies dziecko , wsiuny rąb a ne
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zróbcie coś z tymi psami!!Dzisiaj dwa biegały za sarna na Chylonskiej!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

O jeju biedne psy. Złapcie w końcu te sarny i wywieźcie 300 km stąd bo się nasze przy nabiegają na śmierć w końcu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

ostatnio znowu jakiejs babie w koleczkowie 'zaginely' dwa duze psy. swietnie ich pilnowala. zenada
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Baby masz w nosie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Baby to są jednak baby nie to co chłop.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wołać hycla
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koleczkowo

Pytanie - dotacja do pompy ciepła (35 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje czy na montaż pompy ciepła jest w naszej kochanej gminie lub szerzej -...

Przyłączenie Bojana do Gdyni (123 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

do góry