Schabowy Raz

Restauracje za miastem

Żukowo, Babi Dół 28

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aneta - ocena Dobrze, wygodnie, smacznie, nie najdrożej.
~Aneta
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 lutego 2024

Ania - ocena Jedzenie bardzo dobre, duże porcje. Czekadełko świeżutki chlebek + smalec....
~Ania
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 9 października 2023

ad - ocena niedzielny obiad. rezerwacja 3 godzinki wcześniej. dania podane stosunkowo...
~ad
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 8 października 2023

Anna - opinia Może być jak ktoś głodny to zje i nie będzie narzekał że kotlet za mało...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 9 lipca 2023

sopot - opinia kiedyś po rewolucjach było ok, duże porcje ceny umiarkowane, ale raz się...
~sopot
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 24 czerwca 2023

Bogusia - opinia Wstąpiliśmy na dobry obiad .......Zamówiony żurek okazał się zbyt...
~Bogusia
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 6 maja 2023

Wieszczi - opinia Domowa atmosfera, miła obsługa i duże porcje. Po posiłku warto zwiedzić...
~Wieszczi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 kwietnia 2023

. - opinia Beznadzieja, obiad zimny, kotlet schabowy twardy, nie polecam szkoda czasu i...
~.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 października 2022

Wojtas Cameleon - opinia Jeżdżę z rodziną kilka razy w roku polecam wszystkim znajomym. Dania na...
~Wojtas Cameleon
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 października 2022

odradzam wątek zamknięty Witam, byłam tu zachęcona reklama Magdy Gesler. Nie dajcie się zwieść. Szkoda...
~głodna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 marca 2015

Gessler to za mało wątek zamknięty Przejeżdzając obok wstąpiliśmy na obiad zaciekawieni wielkimi chorągwiami...
~MM
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

nie polecam wątek zamknięty Byłam drugi raz z rodziną na obiedzie 05-01-2014 i niestety się zawiodłam,...
~sopocianka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry