Senpo

Sypialnie

Gdańsk, Przywidzka 7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
minka - opinia wątek zamknięty Koleżanka poleciła mi ten sklep i się nie zawiodłam, dziękuję za możliwość...
~minka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Kupiłam w tym sklepie materac i jestem z niego zadowolona. Widać, że jest to...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2019

Łóżko i poduszka wątek zamknięty Warto zainwestować w wygode człowiek dopiero teraz wie co to luksusowy sen i...
~Grazyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2019

super wątek zamknięty Kupiliśmy tutaj łóżko wraz z materacami do wszystkich sypialni. Bardzo...
~kinia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 czerwca 2019

Klient wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zakupu. Polecam wszystkim którzy szukają...
~Klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 marca 2019

Nic lepszego nie znalazłem wątek zamknięty Odwiedziliśmy z żoną mnóstwo salonów z sypianiami, łącznie z markami typu...
~Misiek88
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Wygodne łóżka w uczciwej cenie. Oprócz tego, że składanie zajęło mi trochę...
~Czarek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 maja 2018

Nope wątek zamknięty Wystawiają fakturę niezgodną z umową, opóźnienia w dostawie, nie dotrzumują...
~WW
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

wszystko tak jak być powinno, polecam wątek zamknięty kupiłam łóżko kontynentalne i materac. dostawa zgodnie z terminem, nawet...
~Lusi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

Obsługa klienta wątek zamknięty Sprzedawcy interesują sie klientem mniej więcej do momentu w którym podejmie...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 maja 2017

Monika - opinia wątek zamknięty W styczniu 2014 zakupiliśmy z mężem łóżko wraz z materacem firmy hilding. Po...
~Monika
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

Zadowolona klientka wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zakupu łóżka wraz z materacem w tej firmie. Bardzo...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 stycznia 2016

Sklep ze snem wątek zamknięty Odwiedziłam niepozorny sklep w galerii Rental i zakochałam się! Po raz...
~Martoster
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

Senpo w rental park wątek zamknięty bylam w sklepie senpo w Gdansku - otrzymalam profesonalna i uprzejma pomoc,...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

Memo Elastic wątek zamknięty Kilka tygodni temu zacząłem poszukiwania nowego materaca do łóżka. Trafiłem...
~MichałK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Zadowolona klientka wątek zamknięty Szukałam łózka niewymiarowego bardzo długo i w końcu znalazłam salon, który...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry