Widok

Serowe przekąski na imprezę

Cześć,
co myślicie o takich serowych przekąskach, które znalazłam na stronie Beerlovers na imprezę? Czy takie przystawki w połączeniu z piwem są smaczne?
Po raz pierwszy zapraszam dzisiaj znajomych do domu na grilla w ogrodzie i szukam czegoś uniwersalnego, trafiającego w gust każdego w połączeniu z piwem są smaczne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całkiem dobry pomysł. Osobiście bardzo lubię przegryzać sobie takie serki między piwami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całkiem smaczne, podejrzewam jednak, że bedzie to bardzo tuczące ;) Kiedyś kupowaliśmy sobie z mężem na wieczór czpisy aby sobie podjadać. Aktualnie już raczej nie kupujemy, bo mąż trochę przybrał na wadze , tak więc stara się zrzucić brzuch. Nie dla niego takie tłuste dodatki :P
Smaczniejszą i często mniej kaloryczną przekąską do piwa są sałatki z kurczakiem:
https://www.przepisy.pl/przepisy/dania-i-przekaski/salatki/salatki-z-miesem/salatki-z-kurczakiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam pyszne i zdrowe przekąski z bieluchem https://pl.pinterest.com/bielucheu/przek%C4%85ski-z-bieluchem/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie na imprezach królują jajka faszerowane :) Na ostatnim spotkaniu ze znajomymi zaserwowałam jajka faszerowane, które zrobiłam z przepisu: ugotujmycos.pl/jajka-faszerowane/. Zrobiły furorę! Wszystkie zniknęły bardzo szybko z półmiska :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super pomysły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja często serwuję do wina krakersy z serami i do tego oliwki, pomidory koktajlowe, czasem awokado. Dobrze sprawdzają się również koreczki, obowiązkowo jest w nich ser, szynka, papryka, ogórek konserwowy, oliwka. Właściwie można tam włożyć wiele różnych rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze popularnością cieszą się trójkąciki z camemberta. Myślę, że o tym warto pomyśleć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pyszne są też paszteciki z ciasta francuskiego, szpinaku i sera. A do tego przygotowuje się je błyskawicznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Camembert plus borówki - mniami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakieś pomysly na domowe nalewki na imprezy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dwa najlepsze :
Kukulkówka:
Wrzucic do sloika 10 deg cukierków kukułek i zalac o,5 l wódki,codziennie przez tydzien porządnie potrząsać ,potem przecedzic do butelki przez filtr do kawy.Im dlużej stoi tym lepsza

Malibu:
Znam kilka przepisów ale teraz robie ten bo najprostszy :
paczka wiórek -zalać w słoiki 0,5 litra wódki. Trzymac tak przez tydzień. Po tygodniu odcedzić np przez gazę,dodac do tej wódki puszke mleka slodzonego skondensowanego.Wymieszać .Niech stoi

Ale czasami lubię również sięgnąć po coś nowego. Zwykle szukam przepisów przez internet. Warto jest na pewno zajrzeć sobie na strone Netto https://netto.pl/mistrzowskie-przepisy-mateusza-zielonki/ Możecie znaleźć tam przepisy od Mateusza Zielonki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super jest sos serowy do naczosów. Robiłaś go kiedyś? Na imprezę jak znalazł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

serowe kulki z jalapeno panierce są super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kulinaria

Przedstawiciel Thermomix (70 odpowiedzi)

Szukam przedstawiciela thermomix z Gdańska. Ktoś zna??

przepisy na szybkie sałatki:) (42 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, jutro mam gości i chciałabym zrobić jakieś 2-3 dobre sałatki o niewielkiej...

domowe wędliny (90 odpowiedzi)

robicie? proszę o przepisy... na początek ja podaję taki co znalazłam kiedyś w necie i jest...

do góry