Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
awaria klaksonu wątek zamknięty Jestem autorką opinii z dnia 06-09-2011 odnośnie zepsutego klaksonu. Serwis w...
~Basia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 października 2012

Profesjonalna obsługa wątek zamknięty Profesjonalna i miła obsługa. Doradzą i odpowiedzą na każde pytanie. Jestem...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2012

Fachowość wątek zamknięty Nie pozostawiono mnie z problemem, byłem przejazdem, dziękuję i pozdrawiam
~Mirek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lipca 2012

niezadowolony - opinia wątek zamknięty odebrałam dzisiaj auto z serwisu po 3 tygodniach, zderzak polakierowany w...
~niezadowolony
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 września 2008

Fachowa i bardzo dobra obsługa wątek zamknięty W kwietniu oddałam auto do serwisu Opla w Gdyni. Jako klientka jestem bardzo...
~Halina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 maja 2012

Serwis Haller Gdynia - naprawy gwarancyjne wątek zamknięty W trakcie naprawy gwarancyjnej nie zostałem poinformowany o tym, iż usterka,...
~Kryspin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

fatalna obsługa i beszczelna traktowanie klienta wątek zamknięty Już nigdy więcej nie chce mnieć do czynienia z tym serwisem Gwarantowane...
~przemoo110
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 stycznia 2012

Fatalne podejście do klienta!!! wątek zamknięty Serwis nie dość, że jest nie rzetelny, nie słowny to do tego traktuje klienta...
dzanaska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 września 2011

Brak solidnosci Wykonania - POPRAWKA wątek zamknięty jestem autorem wpisu z dnia 28.10, dzis zostalem mile zaskoczony telefonem od...
~Tomasz Sz.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 lutego 2011

Profesjonalna obsługa, fachowy serwis wątek zamknięty Przyjechałem zgłaszając kilka drobnych usterek. Samochód został szybko i...
~Michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 stycznia 2011

Brak solidnosci wykonania wątek zamknięty Zostawilem Opla Corse z uszkodzonym ukl. elektrycznym na 2 robocze dni....
~Tomasz Sz.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 listopada 2010

JAKUD DĄBROWSKI wątek zamknięty DZIĘKUJĘ ZA POMOC PRZY WYBORZE SAMOCHODU,POMOC W KREDYTOWANIU,DOBRANIU FELG I...
~KALINOWSKI TADEUSZ-SŁAWNO
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 marca 2010

polecam serdecznie!!! wątek zamknięty fajnie doradzaja odpowiedza na wszystkie pytania oddzwaniaja mila i fachowa...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

13

wątków

do góry