Widok

Serwis zmywarki

Szukam namiarów na rzetelnego i sprawdzonego serwisanta / punkt serwisowy do zmywarki Electrolux w zabudowie.
Może ktoś z Forumowiczów korzystał z usług takiej osoby / firmy i mógłby polecić?
Będę wdzięczny za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co się zepsuło?
Bo zmywarka to generalnie tylko kilka części na krzyż.

Jak pompowanie czy coś z samym praniem - techniczny kwasek cytrynowy zdaje się powinien załatwić sprawę.

Jak uszczelki, to north.pl i tam można zamówić konkretnie pod model.

Jak coś innego, to zakładam, że konieczna byłaby wizyta serwisanta z Trójmiasta. Np:
Gospody 3B, 80-344 Gdańsk
Telefon: 58 556 15 15
Zdaje się, że coś u nich naprawiałem, albo kupowałem jakieś części do pralki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no i często łamią się przewody pod drzwiczkami i to w sumie tylko lutowanie lub wstawki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierają się styki w elektronice i pompa chodzi non-stop. co ciekawe dopiero od pewnego momentu programu (każdego).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To albo problem programatora, albo przekaźnik podłączenia/odłączenia pompy.
Bo jeśli pompa jest taka jak w pralkach, to leci na ~230V.
Jak na gwarancji, to wzywać serwis. Jak już po, to można samemu sprawdzić w necie którędy kable do przekaźnika idą i gdzie jest programator i sprawdzić, czy tam nie ma jakiejś wilgoci czy śladów po zalewaniu. Bo może coś tam zwiera i wtedy daje taki efekt - wtedy uszczelnienie rozwiąże problem.

Jakiś czas temu zdechła mi zamrażarka - wezwałem faceta, bo stwierdziłem, że na tym się nie znam, pewnie freon się ulotnił czy coś. Okazało się, że w zamrażarkach jest dosłownie 6 rzeczy, które można wymienić. Tutaj winny był programator, bo po spięciu bezpośrednio działała. Facet zabrał programator, przywiózł 2 dni potem po przelutowaniu czegoś. I skasował coś około 3-4 stówek za naprawę.
Jakbym wcześniej wiedział, że tam nie ma filozofii żadnej, to bym pewnie sam to ogarnął.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie wolałbym sam w tym nie grzebać, dlatego szukam jakiegoś porządnego serwisanta :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

do góry