Sex Shop Venus

Sexshopy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 62

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Macho - opinia wątek zamknięty Super sklep duży wybór asortymentu miła obsługa i atrakcyjne panie (...).
~Macho
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 stycznia 2020

Strzał w dziesiątkę!!!!! wątek zamknięty Najlepszy sex shop w trójmieście! Zdecydowanie polecam. Bardzo dużo towaru,...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo duży sklepik i dobrze wyposażony. Obsługa uśmiechnięta i miła. Mimo,...
~Karol
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2018

Super sklep wątek zamknięty Pierwsza wizyta moja okazała się sukcesem, Pani doradziła asortyment, była...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2017

świetny sklep! wątek zamknięty Poszłam się tylko rozejrzeć a wyszłam z siatką zabawek:) niezwykła atmosfera...
~Jola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 września 2016

Reklamacja wątek zamknięty Nie ukrywam ze bylismy z żona klientami którzy dosyc często odwiedzali w/w...
~PołamanyDick!
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2016

Brawo! wątek zamknięty Nie widziałam wcześniej tak dużego sexshopu! Przeogromny wybór. Bardzo miłe...
~Teresa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

rewelacja! wątek zamknięty Byłam ostatnio z koleżanką, sklep jest ogromny, bardzo duży wybór, obsługa...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

świetny personel!!! wątek zamknięty Mimo, iż jestem osobą wstydliwą, kupiłam tam mój pierwszy wibrator bez...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 grudnia 2014

Pozytywna niespodzianka wątek zamknięty Moja pierwsza wizyta w tego rodzaju przybytku i muszę przyznać, że byłem miło...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 grudnia 2014

DRODZY jak cholera wątek zamknięty Ogólnie OK, ale ceny to kosmos. Marża 1000% chyba. Znam ceny hurtowe.
~qw
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

ROZCZAROWANIE!!!niemiła ekspedientka wątek zamknięty Bardzo niemiła sprzedawczyni,arogancka.Liczyłam na pomoc w wyborze...
~mariola1976
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 grudnia 2013

Warto! wątek zamknięty Sklep ogromny!Bardzo bogaty asortyment.Swietna obsluga. Jedyny minus to ceny...
~Marta
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 czerwca 2011

pejcze dla naszego Studia Pro-Masaż wątek zamknięty najlepsza jakość skóry, oryginalne kolory polecamy testy produktów Sex shopu...
~Masażystki z Pro-Masażu
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 grudnia 2010

Zbyt wysokie ceny wątek zamknięty Jestem trochę zawiedziony tym sklepem. Bardzo wysokie ceny, w niektórych...
~40latek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry