Widok

Sex po 40

Mam problem od pewnego czasu kochając się z moim mężem zauważyłam że w trakcie mu "opada " nie wiem co o tym myśleć wiem że to wrażliwy temat. Nigdy nie było takiego problemu jeśli chodzi o mój wygląd też uważam że jest ok więc naprawdę nie wiem. Może wy coś poradzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z mezem pogadaj...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

tabetki Prosent 600 bardzo mocne na libido dla mężczyzn ja biorę od miesiąca i żona ma już dosyć a mi ciągle mało a wcześniej po prostu nie miałem zupełnie ochoty jakby te sprawy zupełnie mnie nie interesowały
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie obraź się, ale te tabletki to naprawde bardzo średnie są :/ jest wiele dużo lepszych produktów na erekcje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A z innymi kobietami mąż ma również ten problem? ;>
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Hmm nie wiem tego ale sądzę że nie musi szukać innych kobiet bo ze mną ma sex każdy jaki chce. Nie mam nigdy migreny jak co niektóre kobiety
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jasne też tak myślałam.
Mojemu też opadał podczas seksu a potem okazało sie dlaczego.
Miał babe na boku
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

PEWNE PRZEJADŁYSCIE SIE JEMU....!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

szczęściarz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

pisza bzdury,,,,
moze ma duze poblemy w pracy lub stresy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie podniecasz go wystarczająco i tyle... Nie ejst wyluzowany, krępuje się, nie ma czym się "podjarać".
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ale baby są wredne, serio! Takie przypadłości nawet młodym chłopakom się zdarzają, jeśli maja dużo stresu, pracy i problemów.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Prawda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może mieć problemy z prolaktyna.Waroc uwagę c m wazwd po obudzeniu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hormony-najlepiej gdyby Maz udalnsie do endokrynologa-dostanie wytyczne jakie hormony ma zbadac.Pozniej ewentualne leki i po problemie:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

życie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przestań płakać! mieć romans z młodym mężczyzną
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A oprócz tego są jakieś inne "symptomy" pozabiologiczne? może faktycznie stres albo inne męskie bolączki. Ktoś zapytał jak wygląda rano, odpowiedz proszę bo ja mam podobny problem. tzn są wieczory, że wszystko jest jak powinno a innym razem nic z tego. Rozmawiałam ze swoim i usłyszałam, że to stres, przemęczenie i inne takie bajki ale sama już nie jestem pewna. bo dla kobiety jest to strasznie frustrujące, zwłaszcza takiej z wysokim libido. Co mówi Twój facet? bagatelizuje problem czy może unika zbliżeń? Próbowałaś wysłać do lekarza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam młodszym osobą romans z kims starszym, to ciekawe uczucie miec w łóżku bardziej doswiadczona osobe ;) Duzo takich osób mozemy znaleźc na tolce.pl - z góry mówia czego chcą i znają sie na tym :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

to prawda młody się nie uczepi i nie będzie problemów przynajmniej 15 lat różnicy np. studenta jakiegoś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam pięćdziesiątkę a żona tak jak ty tylko że ona nie chce się bzykać a mi się chce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Problem był tzn wyniki męża były beznadziejne teraz jak wszystko się unormowalo to stoi tak jak powinien
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam taki sam problem z mężem Najgorsze jest to,ze nie mogę z nim nawet o tym porozmawiać bo on sie denerwuje i absolutnie nie chce przyznać,ze ma problem. A ma i to spory! Bo ma problemy z postawieniem go do pionu, w trakcie mu opada. Nawet nie upraiwamy seksu. Co robić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nie wiem, to Twój mąż i sama wiesz jak z nim porozmawiać. W małżeństwie trzeba być ze sobą szczerym. Powinnaś go trochę zrozumieć bo problem z erekcją dla faceta to często kwestionowanie jego męskości i on na pewno bardzo to przeżywa. Nie powinnaś na pewno na niego naciskać ale powinnaś z nim rozmawiać delikatnie. Poleć mu zrobienie sobie badań. No i czy brał jakieś tabletki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakie badania polecasz? Z tego co wiem to nie, nie brał niczego..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To niech spróbuje środki z L argininą. Najlepiej Cum on albo penis complete ( bardzo mocne środki, aktualnie chyba najlepsze). Jeśli chodzi o badania to na pewno
morfologia
mocz
cukier
próby nerkowe
testosteron
prolaktyna
ewentualnie tarczyca ( tsh, ft3, ft4)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A gdzie je kupię? Czy moge je kupić sama? Bo na wizytę do seksuologa raczej go nie namówię...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jak wyżej piszą zrób wyniki tzn twój mąż mojemu bardzo pomogło lekarka dobrała leki k jest super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Twój mąż mojemu bardzo pomogło?
Ludzie, stawiajcie przecinki, żeby wasze wypowiedzi miały sens!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Żona nie,lekarz nie.(hmm)
Jednym słowem ma kochankę:-)bezapelacyjne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tez
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze mówiąc to średnio mi się chce ale jak masz duża potrzebę to mogę cię bzyknac za 200 zł jak mu słabo stoi. Mój jeszcze twardy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak to rozwiązać ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gniewamsie tzn gnie wam sie moze trochę więcej fantazji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na sztywno lepiej prawda ? Wtedy można spełnić fantazje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisz domie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakby jakaś Pani chciała młodego kochanka to jestem zainteresowany.
Wszystkie szczegóły i informacje pod mailem: igraszki92@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stres, złe odżywianie, przemęczenie.
To chyba główne powody.
Choć niektórzy znaleźliby jeszcze więcej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli mąż ma kłopot ze staniem ptaszka to polecam Sildenafil Bluefish 4 tabletki ale jedna tabletka wystarcza na godzine.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja leczę się na nadciśnienie i tabletki spowodowały problemy z erekcją, tak jak piszecie w połowie opadał i to nie wina kobiety i nie kochanka. Byłem u lekarza przepisał mi sildenafil activ 100 , dzielę ją na 3 części, bo jak łyknąłem całą to żona prosiła o litość
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

skad wogole pomysl ze jak w trakcie opada to wina twojego wygladu? mysle ze facet ma poprostu problemy hormonalne i tu by sie przydal lekarz.. albo kup sobie jakies seksi ciuszki i ponakrecaj go :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> skad wogole pomysl ze jak w trakcie opada to wina twojego wygladu?

Z zycia, dziewczynko, z życia... ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale co z zycia... kazdy ma inne doswiadczenia wiec i inne potrzeby..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no to tez wlasnie :) ja zamawialam na superlove wiele zabawek i nie zaluje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a moze zwyczajnie sie wkradła rutyna/? moze trzeba cos odswiezyc, cos nowego wprowadzic?? Wiem,bo sama jestem w takiej sytuacji i zastanawiam sie jak to rozegrac..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to moze byc wlasnie to :) wydaje mi sie, ze fajna opcją bedzie na przyklad zamowienie jakiejs bielizny seksi, albo jakichs zabawek do urozmaicenia :) ja takie rzeczy zamawiam z superlove.pl , bardzo dobrze zaopatrzony sklep :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To koniecznie musze sobie zajrzec bo ja w ogole tego sklepu nie znalam, pierwsze slysze prawde mowiac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Afrodyzjaki (4 odpowiedzi)

Chciałabym nieco podkręcić atmosferę w sypialni oraz szukam skutecznych afrodyzjaków. Jakieś...

CO Z TYMI OFERTAMI PRACY? (10 odpowiedzi)

Przeglądając ogłoszenia z ofertami pracy, nie trudno zauważyć, że wszystkie oferty są skierowane...

Nie dochodzę (6 odpowiedzi)

Witam. Mam problem. Od pewnego czasu współżyje z partnerem. Uprawiamy seks dość często, ale ja...

do góry