Widok

Siedzisko zamiast fotelika w aucie od kiedy?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny od kiedy można przewozić dziecko w samochodzie bez fotelika tylko w takim siedzisku?
Czy to zależy od wzrostu i wagi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
siedziska są od 15kg. więc zależy od ciebie kiedy przeniesiesz.Wiadomo najlepiej jak najk najdłóżej w foteliku.
06.07.2009r. - 3705g, 60 cm, synuś,
20.02.2015r.-26.04.2015r.-10tc - Aniołek
20.04.2017r.-przewidywany termin porodu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
15 kg to czasem ma roczniak a on napewno do siedziska się nie nadaje , mój 7 latek ważący 23 kg nadal jezdzi w foteliku choć od dość dawna już przypięty jest pasami samochodowymi ,
siedzisko moim zdaniem gdzies od 128 cm mniejszego dziecka bym raczej na stałe w nim nie posadziła , ew. okazjonalnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
O to moja córcia waży już prawie 18 kg i ma 110 cm wzrostu więc mogłabym ją przenieść na siedzisko.

Właśnie nam się pasy zepsuły w foteliku dlatego się zastanawiam nad zmianą zwłaszcza,że my już auta nie mamy jeździ tylko u dziadków raz na 2-3 miesiące więc już nie ma sensu inwestować w fotelik skoro może być w siedzisku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli mieści się w foteliku to zostaw fotelik i przypinaj ją pasami od samochodu - ja tak robię własnie - mamy fotelik 18-36 kg bo w pasy juz dawo od fotelika nie wlezie , musiałby jezdzic na podkladce ale wolę gdy fotelik ma w całości jeszcze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja nadal jeździ w foteliku. jak dla mnie bezpieczniej niż na siedzisku i głowa jej nie lata jak przyśnie
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No skoro tak mówicie to na razie nie będę nic zmieniać:) muszę tylko te pasy spróbować naprawić przy najbliższej okazji.

Dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

owsiki (31 odpowiedzi)

hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci robala :/ Okropne...

Potrzebny psycholog (33 odpowiedzi)

Mam pewne problemy i chcę udać się do psychologa. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego z...

Szukam lekarza pediatry z powołaniem - pytania o szczepionki. (41 odpowiedzi)

Witam wszystkie mamy. Czy któraś z Was zna lekarza pediatrę z powołaniem, który w sposób...

do góry