Widok

Singielki po 30-tce bezdzietne z Gdańska?

Hej, jestem przedstawicielką powyższego przypadku ;) Zastanawiam się czy tylko ja czuję się podobnie? Kiedyś miałam bujne życie towarzyskie, teraz większość pozakładała rodziny, a ja spotykam się ze znajomymi coraz rzadziej i zastanawiam się, gdzie te wszystkie "przyjaźnie", czy odstaję?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podepnij się pod ten wątek ;)

http://forum.trojmiasto.pl/Babskie-ploty-czemu-nie-t687384,1,2.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trochę odstajesz ;-) większość ludzi po trzydziestce zakłada rodziny i zupełnie naturalnie zmienia potrzeby i tryb życia. Dalej się bawią ale bardziej, nazwijmy to, rodzinnie. Dyskotekę zamieniają na plac zabaw, knajpę na obiad u babci, albo wizytę u zaprzyjaźnionych sąsiadów z dziećmi. I godziny rozrywki też się zmieniają. I przede wszystkim to, co w życiu ważne się zmienia.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dziękuję, ale raczej miałam nadzieję na wypowiedzi kogoś w podobnej sytuacji, aby nie czuć, że jestem w tym sama ;) No chyba ze jestem :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jesteś.
Jest sporo samotnych bezdzietnych kobiet po 30-tce.
Część szuka swojej drugiej połówki, reszta udaje, że im dobrze samym :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
No właśnie nie o szukanie drugiej połówki mi chodzi. Bardziej o to, że chciałabym poznać podobne osoby, tzn. w podobnej sytuacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo jakbyś chciała znaleźć drugą połówkę, to musisz podać tylko dzielnice - wielu tutaj piszących dobrze zna okoliczne monopolowe:p

Myślę, że szukając osób w podobnej sytuacji powinnaś raczej zacząć od tego, czy taką sytuację uznajesz za właściwą (dobrze Ci z nią) czy chcesz zmiany (i takich osób szukasz).
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja miałam na myśli, że możesz Ty zmienić trochę swoje upodobania, żeby zatrzymać przy sobie przyjaciół. Zamiast ciągnąć kumpelkę do knajpy wyjdź z nią na plac zabaw. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też jestem sama (nadzieja o rodzinie i dzieciach była tak odległa, że moi znajomi już wnuki będą chować) ale lubię spędzać czas przyjaciółmi z ich rodzinami. Jeżeli jesteś osobą ważną dla swoich znajomych, to samej będzie chciało Ci się z nimi spotkać. Kwestia czy Ty się z tym dobrze czujesz. Czy akceptujesz swoją obecną sytuację?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
& zapraszam spacerikawa@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powinienem zacząć od poproszenia Cię, abyś zdefiniowała określenie "singielka":)

Z moich obserwacji wynika, że mało jest bezdzietnych i samotnych 30 latek. Jest ich jednak znacznie więcej niż 30 latek będących żonami mężczyzn, którzy spłodzili ich dzieci;) Najwięcej jest świeżych rozwódek lub kobiet dojrzewających do tego stanu.

I niezależnie do której grupy należą, nie prowadzą już tak towarzyskiego życia jak z 10 lat wcześniej. Ludzie często nazywają to "ustatkowaniem się";) I zwykle, im dalej, tym gorzej:d
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
"singielka" - stara panna - co tu do definiowania ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
I tu się mylisz, bo rozwódka to też singielka ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
...raczej zdarta płyta z lombardu ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Singielka - każda "niesparowana" kobieta ;>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A te z dzieciate? Jak się klasyfikuje? :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli "niesparowane" to jako dzieciate singielki :P Mam nadzieję, że rozwiałam już wszystkie terminologiczne wątpliwości ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
I tyle?

W wielu kręgach singielka to kobieta nie będąca w związku, ale kobieta o określonym wieku (najczęściej 30+, czasem 25+, nigdy 18), pracująca i samodzielna (zwykle dobrze zarabiająca), miastowa, feministka, często ateistka (lub niezbyt zainteresowana wiarą), uprawiająca sport (choć zwykle niezbyt ambitnie), zainteresowana wszelkiej maści wydarzeniami kulturowymi, randkująca i okresowo spotykającą się z jednym lub kilkoma mężczyznami (zwykle bardziej dla randek i seksu niż związku).

Czyli taka zwykła stara panna tylko, że ekstrawertyczka;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Przykro mi, że Cię rozczarowałam. Tylko o ten jeden aspekt mi chodziło ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trudno mnie rozczarować;)
Ale przy tak minimalistycznej definicji z pewnością powiększyłaś zbiór osób pasujących Twoim oczekiwaniom.

Pozostaje tylko druga kwestia.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ile to trzeba się żab nacałować żeby na tego księcia trafić.
Uffff
@Anty
Zapomniałeś dodać coś o nałogach i kotach ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie wiem czy singielki mają nałogi, a koty to różnie, chyba zwykle nie mają, bo nie potrafią utrzymać przy życiu nawet roślinki:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ależ głupoty wypisujesz ;P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
@A te z dzieciate? Jak się klasyfikuje? :-D

Maxi-single

....chyba że więcej niż 2-ka to wtedy podchodzi pod Album

.... a jak są różnokolorowe to remix.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Może singielka+ ? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A z odzysku to resingielka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
-połącz wiec konieczność z entuzjazmem-dam Ci moją radość np. wieczór w purpurze zachodu Słońca i Myśli=może na Święto ulicy Mariackiej lub...&Wine Fesstival w
Gdańsku spacerikawa@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej zajrzałem z Ciekawości. Jestem męskim odpowiednikiem twojej sytuacji, podobnie wykruszają się koledzy i odchodzą ze stanu kawalerskiego :). momentami mnie niepokoiło, że tylko ja no prawie tylko ja zostaje singlem. Ale wystarczy popatrzeć na tych, którzy zrobili to wcześniej, a teraz orientują się że była to zbyt pochopna decyzja i próbują wymiksować się z swojego "ustatkowanego" życia. Nie neguję oczywiście życia w parze lub większej figurze :) ale nic na siłę trzeba iść swoją drogą.
Pozdrawiam to byłem ja Jarząbek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaraz polowa z tych stabilnych zwiazkow zacznie sie sypac i wtedy towarzystwo singla lub singielki bedzie w cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe na potwierdzenie dodam, że kolega kilka miesięcy temu narzeka, że ciągnę go na imprezę kiedy on zmęczony /jakby tylko on pracował:) mówi że On woli w domu i pyta się mnie jakie mam plany na przyszłość / że niby ja taki lekkoduch. Mijają 3 lub 4 miesiące sam proponuje co rusz jakieś wyjazdy, zaprasza gdzieś (oczywiście posypało się).... teraz najchętniej zamieszkałby u mnie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daria a kogo ty szukasz pisz na fotce elmander 55 pogadamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć może coś bez zobowiązań ? ? ? ! ! !
Napisz : romcioz71@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć też jestem samotny i doskwiera mi samotność. Jeśli chcesz możemy popisać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Ton (3 odpowiedzi)

Na trojmiasto z tym że często nie wpisują wieku

Starszy pozna mlodsza (4 odpowiedzi)

Masz 18 lat i szukasz takowej relacji z facetem 35+ ?

Cześć (23 odpowiedzi)

Czy zaglądają tu osoby wieku 40-50 lat /plus- minus/,które chciałyby czasem pogadać o wszystkim i...

do góry