Widok

Skąd te opinie?

FeuVert Temat dostępny też na forum:
Czytam i jestem w szoku,
Jeżeli chodzi o Feu Vert Gdynia to jestem bardzo zadowolona.
Korzystałam z napraw w ich salonie kilkukrotnie, zawsze na miejscu, na dziś, no chyba, że części były na zamówienie. Jeszcze dziś byłam wymienić czujnik stop. Jestem bardzo zadowolona Jakość - bardzo mi odpowiada, cena - powoduje radość, auto w dobrych rękach, a do tego Paanowie bardzo sympatyczni i nie trakują kobiety jak półwartościowego człowieka w dziedzinie motoryzacji. Ja z czystym sumieniem POLECAM!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Od kilku lat korzystamy z usług Feu Vert - zawsze bezproblemowo i bez zastrzeżeń.

PS
czy na Grabówku jest jakiś bankomat ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Przy AM, lidlu, kauflandzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeszcze jest naprzeciwko Kauflandu, po drugiej stronie ulicy, przy Kumerze, jeśli potrzebujesz Euronetu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

odradzam!!!

hahaha, pytanie o bankomat przy okazji feu vert - i wszystko jasne... no niestety, panowie maja problem ze sprawdzeniem błachostki, ale cenią się ponad miarę... rzecz, która miała być zrobiona w max 1,5 h, zajęła im 3 dni, a i tak wątpię czy czegoś nie spieprzyli... także panowie powodzenia - albo zmienicie mechaników - zwłaszcza tych młodych, albo zaczniecie zarabiać duże pieniądze, bo od klientów się nie opędzicie... oczywiśćie, idźcie w ilość, zamiast w jakość - ale nie lepiej, żeby klient wracał do was regularnie, a nie przyjeżdżał raz, góra dwa razy i szukał porządnego fachowca...?! Strategię macie do d.....

Pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Grabówek

Muza musi grać. (2300 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

do góry