Widok

Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Praca w domu - Stała lub dodatkowa
cena 1 680 PLN
opis ogłoszenia
Witam! Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Pracuj w domu. Aktualne cały kraj. Składanie długopisów to prosta praca manualna, którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,75 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami. Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1680 - 2800 zł miesięcznie. Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas zgłoszenia pisemnego listem zwykłym lub poleconym na adres: Smart skr. poczt. 3 Warszawska 34 62-300 Września które powinno zawierać: - imię i nazwisko - dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym - zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną + dwa znaczki pocztowe za 2,35 zł (luzem) - numer telefonu lub adres e-mail. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy do Państwa szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe. Pozdrawiamy. Smart.
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 47
Oszustwo! Przeciez to oczywista oczywistosc! Adres ze skrzynka pocztowa :D trzeba byc naiwniakiem zeby w to wierzyc ze zarobisz min.krajowa. Jak jestes ciekawa/-y to wyslij zgloszenie, dostaniesz nr konta na ktory tzeba przelac kase i wtedy MOZE udostepnia ci dane firm ktore oferuja takie zatrudnienie,w praktyce nie ma takiej mozliwosci i takich firm
popieram tę opinię 49 nie zgadzam się z tą opinią 3
znajoma pracowała i bardzo sobie chwali.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 9
Kiedy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ma pani moze jakis kontakt na to firme ewa muj e-mail ewaniegowska1989@wp.pl
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Witam.przepraszam ze piszetak wczesnie.czy ta kobieta co jej znajoma pracoxala chalupniczo to moze dala jakis kontakt do tej firmy?mam roczne dziecko I jest ciezko bo jestem po udarze I normalnej pracy podjac nie moge.szukam wiec jakiejs alternatywy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzien dobry czy ta firma to naprawde nie sa oszusci i czy wyplacaja kase za prace.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
ha ha----dziwne pytanie---wogóle nie płacą bo żadnej oferty nie dają
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znajduję się w trudnej sytuacji finansowej. Jestem zainteresowana pracą tego rodzaju. Proszę jak możesz prześlij mi dane tej uczciwej firmy. Nie stać mnie na to żeby ktoś mnie oszukał. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
ja tez jestem zainteresowany tym rodzajem pracy iproszę także mi przesłaćte namiary na tą uczciwą firme
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo byłabym wdzięczna o namiary.Czy to firma smart?marta_mallek@wp.pl
Pozdrawiam i byłabym wdzięczna za odpowiedź.
Marta Mallek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Moge otrzymac jakies namiary na uczciwa prace w chalupnictwie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosiłabym o namiary na tą uczciwą firmę na maila: czitaj97@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
A moze znajoma ma numer do nich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie dajcie sie nabrać na te skladanie ja zapalcilam 15,zl przyslali mi pismo ze kaucja 35 zl czyli jeszcze im płacić to oszustwo jutro ttam dzwonie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
czy ta pani znajoma skladala dlugopisy w tej firmie smart u pani urszuli czemberak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
czytałam wiele artykułów w internecie i okazuje się że to wielkie oszustwo ,nie wiem czy mówiąc potocznie pakować się w ten interes
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pracowała w tej firmie smartw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
zna pan-i firmę smart ? bo wysłałam im zgłoszenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam. odpowiedzieli ? jest szansa na pracę ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jestem zainteresowana praca w domu żeby była prawdziwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Zwracam się z prośbą o podanie namiarów na tę firmę. Zależy mi bardzo na takiej pracy. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Danuta Piasecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam pracy od zaraz chciałam dorobić sobie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/SearchDetails.aspx?Id=6d9d272f-e55e-4899-9a50-5fcc240942ff
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oszukuja ,pisza ze by wyslac ponad 30 zl na materialy wysylaja dlugopis za 2 zl i kartke ze mam sobie otworzyc firme o poszukac firmy z dlugopisami kolo siebie. Pani zgarnia 30 zl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy znajoma w tej firmie "smart " pracowała czy innej proszę o e maila kalwarka300593@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oferta pożyczki,

Czy potrzebujesz prywatnych lub biznesowych pożyczek o oprocentowaniu 2,5% na różne cele? Jeśli tak; Skontaktuj się z nami, podając poniższe szczegóły, biorąc pod uwagę, że rozdajemy od 20 000 USDUSD do 10 milionów USD, w razie zainteresowania prosimy o kontakt poprzez e-mail: olgaeralta@gmail.com
Pełne imię i nazwisko:
Wymagana kwota:
Trwanie:
Kraj:
Stan:
Nr komórki:
Seks:
Wiek:

olgaeralta@gmail.com

Z poważaniem
Pani, Tracy Smith.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.Czy Pani znajoma jeszcze pracuje ? składa te długopisy ? A czy mogłabym prosić o jakiś kontakt do tej firmy ? Jestem na emeryturze,dostaję 800,- i co tu ukrywać - nie wystarcza. Jeśli to możliwe proszę o informację - jakieś namiary na tą firmę. michtoja@onet.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mogła bym prosić o jakieś namiary na tą firme moj e-mile zegar5266@wp.pl.
Z góry dziękuje i pozdrawiam :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry na jakiej stronie pani znajoma pracowała mogła by pani się dowiedzieć i podesłać mi link
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogła by mi pani wyslac namiaryna te uczciwą firme adres email na mój adres klaudiawaligora@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jezeli mozna to prosze o kontakt p Patrycjo składanie dlugopisów bede wdzieczna za info jolakristan@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A można na miary na tą firmę w której pracowała pani znajoma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uwaga pracownik gospodarczy to lipa....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak zgadza się to jest oszustwo dajecie kasę a w zamian dostaniecie ulotkę że musicie założyć firmę i sami poszukać sobie producenta.OSTRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przed oszustami
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zależy wszystko od firm, ja trafiłem na dobrą agencję w Holandii: Cervo, pakuję przyprawy, praca proste, manualna a zarobki bardzo dobre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Ale trzeba mieszkać w Holandii, żeby pracować przy pakowaniu ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja trafiłam na oszustów i wzięli kasę odniesieniu i teraz się nie odzywają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysłałam te znaczki i zgłoszenie. dziś dostałan od nich odpowiedź z kuponem zgłoszeniowych. pierwsza tego typu firma, któraz którą jest przynajmniej kontakt listowy. Teraz trzeba zapłacić 49 zł za materiakt. zastanawiam się co zrobić :|
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 41
olej ich. dlugopisy skladaja chinczyki w fabrykach w dzikiej Azji. nikomu by sie nie oplacalo wysylac je do kogos w PL, odbierac i jeszcze placic 70gr za sztuke. tylko idiota sie na to nabierze...
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 4
To prawda. 49 PLN zapewne pójdzie w błoto...Nie zgadzam się za to z Inteligentem co do postrzegania ChRL i innych krajów dalekiej Azji jako zapadłej prowincji. Istnieją tam przecież wielkie miasta z wielkim przemysłem i ogromną strefą różnych usług (handel, spedycja itp.). Inna sprawa to poziom 'życia' w tych miastach (smog, choroby cywilizacyjne, getta osiedlowe, życie w ciągłym biegu i hałasie, brud i smród, bieda, przemoc itp.).
Istnieją też np. w Chinach prowincje do których dostęp jest na wszelkie sposoby utrudniany (nie tylko Tybet, ale i Mongolia Wewnętrzna czy - co oczywiste - tereny wokół baz wojskowych). Daleki Wschód to kraina wielkich kontrastów (w produkcji masowej w większości wciąż dziwi i niepokoi Nas poziom płac jakie są oferowane robotnikom).
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5
Do pauli ;) i co zrobiłaś ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
To naprawdeoszustwo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
I co ktos z was wysłał koperte ze znaczkami jak sie póżniej odezwali
czy to rzeczywiście sa oszuści
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12
tak odezwali sie potem po 48 zł ale nie dam im forsy
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
wysłałam dzisiaj i dostałam maila od nich z inna firma ze inwestować i zarabiać jak profesjonalista niby Czekam teraz co mi odeślą,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tego rodzaju firmy to oszusci nalezy koniecznie wniesc pozew do sadu
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
zgadzam się za wniesieniem pozwu zbiorowego...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
my też zostali oszukani zakładamy sprawe tej firmie 570-513-387
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie wysyłaj bo nic nie dostaniesz kase zapłacisz i nic
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
witaj ja zapłaciłam ale to dosytajesz instruktaz w 6 punktach co zrobic,,jednym słowe to jak przespis na pciasto...i za ten tzw przepis zapłacisz 49 zł..przekonałam sie ,żę to totalna bzdura ..tak naprawde to ci odpowiedzialni za internet powini miec jakis regulamin .....a nie pozwalac naciągac ludzi..
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam. Ja niestety padłam ofiarą tych oszustów. Wysłałam pieniądze i dostałam ten śmieszny instruktaż + jeden długopis. Czy ktoś też może jeszcze wysłam im pieniądze i zgłosił to na policję albo chce to zrobić? Bardzo proszę o kontakt ewelinalewandowska94@wp.pl
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam ja rowniez zostalam oszukana tak samo prosze o kontakt kazdego co zostal oszukany przez firme smart-663580778-mozemy wspolnie zalozyc im sprawe
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam ja też zostałam oszukana przez firme smart podaje swój nr telefonu z tym coś trzeba zrobić 505336108
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja również zostałam oszukana
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam ja również padam ofiarą Wrazie potrżeby to mój e-mail monikaj1403@o2.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam :) Weszłam na tą stronę ponieważ jutro chciałam wysłać do nich list z danymi i chyba każda z was go wysyłała i nie wiem czy wysłać bo na prawdę oferują dużą sume i wydało mi się to dziwne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
mnie tez oszukali
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam dostalam dzis tez dokumenty na skladanie dlugopisow i chcom odemnie 49 zl ale obawiam sie ze to przekrent i nie wiem jakpostompic
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
I co zrobiłaś? Odpisz mi na maila jakbyś mogła daria.ka96@wp.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kiedys wyslalam kase podobnej firmie. Nic od nich nie dostalam. Wyslala informacje, ze jesli nie zwroca mi kasy to zglosze na policje i napisze ogloszenie z ostrzezeniem. O dziwo zwrocili mi pieniadze. Jak widac kiedys sie bali. Mysle ze pozew zbiorowy nic tu nie da. Zglosic to na policje moze sie za nich wezma. Na przyszlosc radze zanim wyslecie cos firmie to przejrzyjcie internet z forami. Tu tez sa pozytwne opinie pisane zapewne przez oszustow, zeby to uwiarygodnic.
Mozna tez zglosic do mediow niech zajma sie tym procederem.
Zblizaja sie wakacje a oszusci musza na nie zarobic.
Pozdrawiam Anna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wysylajacie zadnych pieniedzy, ja sie dalam oszukac i wyslalam a co w zamian dostalam, kartke z jakimis glupimi informacjami i dlugopis za1zl. Żenada
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wpłacaj bo to są oszuści
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witaj mam pytanie czy wpłaciłaś tą kwote 49 zl jak tak to czy dostałaś od nich materiały czy akurat się już nie odezwali a kasa przepała pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj się tą ofertą zainteresowałem i napisałem . Rano dostałem ofertę i od razu odpisałem Czekam na odpowiedz
To nasza rozmowa :

W dniu 4 lipca 2015 09:03 użytkownik Praca w domu napisał:
Witam!

Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem.

Pracuj w domu. Aktualne cały kraj.

Składanie długopisów to prosta praca manualna, którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,75 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami.

Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1750 - 2800 zł miesięcznie.

Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas zgłoszenia pisemnego listem zwykłym lub poleconym na adres:

Smart
skr. poczt. 3
Warszawska 34
62-300 Września

które powinno zawierać:

- imię i nazwisko
- dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym
- zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną z naklejonym znaczkiem za 2,35 zł
- numer telefonu lub adres e-mail.

Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy do Państwa szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe.

Zgłoszenia drogą pocztową są dla nas gwarancją, że trafią do nas osoby faktycznie zainteresowane pracą, a nie tylko zaspokojeniem swojej ciekawości kosztem naszej pracy i obsługi. Jesteśmy jedyną legalnie działającą firmą na rynku.

Pozdrawiamy.
Smart.

NIP 667-156-95-69
Regon 302692228

-----------------------------------------------------------------------------------------

. Zastanawia mnie jak są skalkulowane wyliczenia
" Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1750 - 2800 zł miesięcznie. "
Jestem po wypadku samochodowym unieruchomiony , ale z wykształcenia jestem ekonomistą .Organizacja pracy i koszty to moja profesja . Proszę o przysłanie mi zdjęć długopisików do skręcania (nie koniecznie z rysunkiem technicznym czy izometrycznym) i ich ceną za złożenie . Piszę pani o gwarancji. .Dla mnie gwarancją będzie jak Pani zechciałaby podać nr telefonu firmy Smart i mam nadzieję że zamiast tego nie przyśle mi pani wyglądu Tam-tam, abym w tym samym tonie się z panią kontaktował w sprawie ewentualnej współpracy . Koperty 2 znaczki potraktowałem ,ze jest pani prezesem , właścicielem firmy z poczuciem humoru .
Jestem w stanie u mnie na starym mieście tak pracę zorganizować ,że zapewne nie wyobraża sobie pani ile człowiek z samego rana jest w stanie zrobić ,aby się wódki napić, tak zwanej ślepkówki za 5 polskich złotych (tyle kosztuję ) Proponując mu 5 gr od sztuki to tylko 100 długopisików do skręcenia i ma swoją upragnioną flaszkę robioną ze spirytusu haha , a tak to nieraz cały dzień biedulek stoi i zaledwie wyprosi na biedną setunię .
Trochę pani porozmawiała ze mną o ekonomii (gwarancja, koperta ,dwa znaczki ) no i trochę ja . Humor i dobre samopoczucie jest dobre na wszystko . Mam nadzieję ,że przyśle mi pani oczywiście e-mail zdjęcia tych długopisików z opisem i jakie koszty za skręcenie ok.
Mam też cichą nadzieję , ze nie ograniczy mnie pani w te upały abym stał nad brzegiem rzeki i czekał na zakorkowaną pustą butelkę z korespondencją w środku z wiadomością od pani z tymi wyliczankami i martwił się kiedy ta butla do mnie dopłynie .
Trochę mi pani poprawiła humor nie ukrywam tą korespondencją , ale jednak jeśli to naprawdę wiarygodna praca to jestem w stanie i zgodnie z literą prawa pomóc i podziałać z wekslami kupieckimi , które to weksle są w 100% honorowane według Kodeksu Handlowego . Pozdrawiam i miłego weekendu życzę .

Z niecierpliwością oczekuję o jak najszybszą odpowiedz z pani strony .
Mam nadzieję że dojdziemy do porozumienia i w najbliższym czasie podpiszemy umowę przedwstępną ,która solidnie sporządzę
Pozdrawiam Robert
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj, Raczej nie dostaniesz odpowiedzi drogą elektroniczną , bo to zwykli naciągacze, prześlą Ci jedną karteczkę do poczytania i zgłoszenie a i jeszcze poproszą o wpłatę kaucji 29 zł. Jak się zapoznasz z ich programem zarabiania i zapłacisz to dostaniesz jeszcze jeden list od Nich w którym będzie instruktaż jak masz otworzyć własną firmę ,bo oni nie zajmują się chałupnictwem. !!!
Pozdrawiam. Renata
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam !
Szanowny Panie Robercie,proszę mi napisać jak zakończyła się wspłópraca z firmą Smart-czy podjął Pan współpracę.Bo ja wysłałem zgłoszenie do tej firmy i otrzymałem od nich list tej samej treści co Pan.Jedynie co udało mi sie ustalić po regonie to takiej firmy nie ma we Wrześni na ulicy Warszawskiej,ale istnieje w Słupcy na ul.J.Tuwima i jej wlaścicielem jest Pani U.Cz.
Czekam na odpowiedź od Pana ma mój email: karol26087@wp.pl
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wplacaj bo to oszusci .jezeli byla to prawdziwa firma to nie kazali wpłacac.jak tak zrobilam wpłacilam i na tym kontakt sie urwal.pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. ja również wysłałem swoje dane ze znaczkami. Co u Ciebie składasz czy nie ryzykowałaś? Bo nie wiem co robić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ten przekręt był popularny w latach 90 .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rowniez zastanawiam sie nad dokladnie ta sama oferta. Jestem ciekawa czy to prawda...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Wątek słynnego składania długopisów, był roztrząsany na forum od roku! Wszyscy którzy wpłacili, 10 zł, 11 zł, czy 49 zł bezpowrotnie stracili pieniądze. Ludzie nie zaśmiecajcie tego forum, i jak jesteście naiwni wpłaćcie i sami się przekonajcie że po wpłacie pieniążków kontakt się urywa. Wpłacając stajecie się sponsorami oszustów. Powodzenia!
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jedna znajoma dorabia wieczorami skladajac dlugopisy i wszystko pieknie idzie... po prostu moze istnieja jeszcze uczciwe firmy i jestem ciekawa czy ktos kto mial stycznosc z ta firma wie cos na ten temat,nie prosze o opine ludzi ktorzy wiedza wszystko na kazdy temat
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 12
czy ta firma smart jest uczciwa czy to oszuści
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Nie pamiętam czy ta firma się tak nazywała ale na taki bajer też się nacięłam w 2001 roku. Potem przysłali jeden długopis niby na próbę a potem dostałam wezwanie na policje bo nie byłam jedyną oszukaną i ktoś zgłosił na policje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
oszusci uwaga
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdziłam NIP i Regon w KRS i nie zarejestrowano takiej firmy,ani jako płatnika podatku nie ma takiego czegoś.To raczej oszustwo!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
~Kan. Możesz się dowiedzieć dla jakiej firmie Twoja znajoma składa długopisy? Lub namiary na tą firmę. Byłbym wdzięczny. Teraz ciężko znaleźć prawdziwą firmę. Jak co podaje adres email: dawidgt1@gmail.com
Z góry serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do Kan. Możesz mi podac dla jakiej firmy twoja znajowa procowała na składanie długopisów. Jakieś namiar na udcziwa pracę była bym wdzięczna. Podaje swój adres email: papiska938@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
witam udalo sie pani mniec kontakt z uczciwo firmo do skladania dlugopisuw ewa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Prosze mi dac namiary na uczciwa prace..bo wyslalam do smart i cisza nawet telefonu nie odbieraja...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli ktoś zna namiary na uczciwą pracę chałupniczą to proszę przysłać na maila sniezynkaxd@vp.pl z góry dziękuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~Kan wyślij mi też pewną oferte pracy (klasowcow@wp.pl) i z góry dziękuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też proszę o namiary tej uczciwej firmy, ponieważ jestem w trudnej sytuacji materialnej i nie mogę pójść do pracy z góry dziękuję. Mój adres e mail. btrzaskoma@wp.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam proszę o namiary tej uczciwej firmy bo jestem na bezpkatnym urlopie wychowawczym kasa potrzebna mój email asia1132@op.pl z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam czy ma ktoś namiary na uczciwa firmę co do składania długopisów ? jeśli tak to bardzo bym prosiła to mój email malgorzata.sawczenko@onet.pl. Bo jak narazie trafiałam na samych oszustów :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oferta pożyczki @ 2% Skontaktuj się z nami,

Nazwa:
Kraj:
Ilość:
Trwanie:
Numer telefonu:

Wyślij do nas e-mail na adres paymentrefundcommission@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani poda numer telefonu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również poprosiłabym o namiar na ta firmę. Email beata971@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszę również o kontakt do tej uczciwej firmy od składania długopisów email: bryza.pl@interia.l
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DO KAN........Witam, czy mogłabyś mi podać namiar na tą firmę gdzie dorabia twoja znajoma, jestem w trudnej sytułacji i potrzebuje pieniędzy lecz nie moę iść do pracy poza domem bo mam małego synka. to mój e-mail maaaagda93@wp.pl. Pozdrawiam i Dziękuję.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
czy moglaby Pani podać namiar na firmę, w której dorabia Pani znajoma?
Oto mój e-mail - krzysztofgromada@wp.pl.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam
Czy może otrzymał Pan namiary tej firmy składającej długopisy??
Jeżeli ,tak , to bardzo proszę o przesłanie mi na pocztę:
polec.marek@wp.pl
Ja również z góry dziękuję i pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do kan,prosze o pomoc w kontakcie na to prace chalupniczo,jestesmy z zona bezrobotni mamy 3 dzieci na wychowaniu,z góry dziekujemy

marcinmonika11@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam.. mogłabyś mi podać namiar na ta firmę jeśli masz? też jestem w trudnej sytuacji i potrzebuje dorobić. to mój e-mail monia20111@interia.pl z góry dziękuję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja też bym chciała namiary na legalną firmę. Chętnie bym sobie dorobiła. Mój e-mail: violetta197600108@gmail.com
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jeżeli Pani ma namiary na tą firmę legalną to proszę o wysłanie mi na ten e-mail: paulinka_1994_15@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo proszę o pomoc w uzyskaniu adresu legalnej firmy. Mam bardzo trudną sytuację. Maria.
Proszę o kontakt na e-mail marbanaszek@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam czy dostała Pani adreslegalnej firmy. Proszę o kontakt krystian.osowicki@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy mogłabyś podać namiar na ta firme mój email katarzynagrocholska25@wp.pl bo jestem w kropce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, czy dostałaś namiar na firmę uczciwą, w której można rzeczywiście zarobić?/
Jezeli tak prosze o info, potrzebuje dorobić. Marta
martulla_1904@op.pl
Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też prosiłabym o dane uczciwej firmy.Proszę, bo kasa jest mi potrzebna.
marta_mallek@wp.pl. Proszę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam także proszę o namiary na uczciwą firmę, pilnie szukam pracy. serdecznie dziękuję. To mój adres e-mailowy dodo68@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez jestem chetna na jakas informacje o tej firmi mimi22011984@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze info do legalnej firmy weronikamaciejewska92@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również jestem ciekawa co to za firma, dla której pracuje twoja znajoma. Możesz przesłać mi namiary na tą firmę? rossa@autograf.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
jeżeli ma Pani namiar na tą firmę, gdzie Pani znajoma sobie dorabia bardzo proszę o informację na maila: aguska92222@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.Byłabym wdzięczna za podanie namiarów na tą sprawdzoną firmę.Mój e-mail depeszka@gazeta.pl.Własnie dziś dostałam odpowiedz z "Smart" i dobrze,że mnie natchnęło,żeby poszukać opinii na temat tej firmy.Będę wdzięczna za pomoc,bo bardzo zależy mi na pracy a nie mam możliwości pracy po za domem.Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Chciałabym się zapytać o tą firmę na składanie długopisów. ? Bardzo była bym wdzięczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, byłbym wdzięczny gdyby ktoś podesłał by mi namiary na uczciwą pracę chałupniczą na email danielev@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do kan mozesz podac namiary na te firme bo jestem zainteresowana mail iwonka1978@interia.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć. Czy mogłabyś dać mi namiar na tę firmę gdzie składa Twoja znajoma długopisy . Będę bardzo wdzięczny. Mój adres : tomek.z.217@op.pl Dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja też bym chciała namiary na legalną firmę. Chętnie bym sobie dorobiła. Mój e-mail: pati-141516@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też bym chciała namiary na legalną firme skladanie długopisow oto moj adres emeil wyrzykowski-krzysztof@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Matko !, wy tak wszyscy naprawdę ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Kan. Możesz mi podac dla jakiej firmy twoja znajoma procowała na składaniu długopisów. Jakieś namiar na uczciwą pracę była bym wdzięczna. Podaje swój adres e-mail ewarak2010@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do kan prosze o adres uczciwej firmy składanie długopisow czy sa jeszcze ludzie uczciwi z gory dziekuje i czekam moj meil jolakristan@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy mogła bys podaci namiary na tom sprawdzoną firmę przez twoją znajomą jestem w trudnej sytułacji i potrzebuje pracy z góry dziękuję na meile kisielewskamarta@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Kan-Mam prośbę czy możesz podać mi jakiś namiar na tą firmę w której twoja znajoma składa długopisy? mam małe dziecko i nie mogę podjąć pracy poza domem, była bym bardzo wdzięczna za odp. Mój e-mail: maggie_4@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do kan-Mam prosbe czy mozesz mi podac namiary na ta firme w ktorej twoja znajoma skladala dlugopisy bardzo byla bym wdzieczna za odpowiedz Moj e-mail rozalia29@interia .pl mam bardzo trudna sytulacje z gory dziekuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy moglabym prosic o dane firmy w ktorej dorabia twoja znajoma?bardzo mi zalezy basia.derlatka@vp.pl dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli to możliwe również bym prosiła o dane legalnej firmy.
Pozdrawiam Mariola

Mój adres mariola.malczyk@vp.p.

Dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jeżeli to możliwe ja też bym prosiła o dane legalnej firmy.
Pozdrawiam Wiktoria.

Mój adres e-mail : fanka.stuntu@spoko.pl

Z góry serdecznie Dziękuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez i by sie przydał taki namiar na uczciwa firme i legalna prosze o pomoc
grazynka.kuliszow@op.pl
z góry dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poprosze o namiary na uczciwa firme bo po przeczytaniu komentarzy na tmat firmy smart jestem zaszokowana jeszcze nie wysłałam koperty i znaczków i chyba dam sobie spokój z ta firma a do pracy narazie nie moge isc bo mam 4 miesieczna córke w domu a grosz sie przyda prosze o kontakt na ewka_25_1985@o2.Pl pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
~Kan. Dużo osób już się o to pytało ale również jestem w trudnej sytuacji finansowej i zależałoby mi na pracy.
Możesz się dowiedzieć dla jakiej firmie Twoja znajoma składa długopisy? Lub namiary na tą firmę. Byłbym wdzięczny gdybyś przesłała dane na mój email : michal97karwat@gmail.com
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kan możesz mi na e-maila podać dane tej firmy gdzie pracuje twoja znajoma? mój e-mail to bielas-wojcieszak@wp.pl będę ci bardzo wdzieczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo proszę o namiary na ta firme mój e-mail doda63-63@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżli ta twoj aznajoma ma takauczciwa praca to dlaczego nie możesz podac danych to kolejne oszustwo ...jedno oszustwo ciagnie za soba kolejne ,,po co wogóle wstałes taka opinie ..spadaj na drzewo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kan, mógłbyś mi wysłać namiary na tą firmę gdzie twoja znajoma składa długopisy? Mam bardzo trudną sytuacje i na prawdę potrzebuje zarobić kilka złotych. Podaje mój e-mail : dona11317@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli ktoś zna naprawdę uczciwe firmy chałupnicze proszę o podanie namiarów (mallutka125@wp.pl) będę bardzo wdzięczna, o przy małym dziecku każdy grosz się liczy.
Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysyłam Ci na maila namiar na pewne chałupnictwo.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10
Ja też poproszę o taki namiar. Balbi.ko@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też proszę namiar na pewne chałuonictwo. Mail: zuzkin@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo proszę o namiary na uczciwą firmę chałupniczą mój mail 27052@wp.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mogłabyś wysłać mi także jakiś namiar na chałupnictwo?? Byłabym bardzo wdzięczna. Z góry bardzo ci dzękuję :) paulinka10111@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli istnieje uczciwa firma chałupnicza to również proszę o namiar
k.a.s.k.a.1.8@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Art, ja również proszę o namiar na pewne chałupnictwo, z góry dziękuję. alex_ae21@o2.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli można ja też poproszę: magda.kamrad@buziaczek.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, chciał bym się dowiedzieć czy posiada ktoś namiary na prawdziwą firmę która składa długopisy sylwia_zaber@wp.pl
Była bym bardzo wdzięczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, mogę prosić o jakiś kontakt na normalną firmę?
mój adres: zytakusa@onet.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o przesłanie jak można namiarów na pewne chałpnictwo mój e-mail jolapodczaszy@op.Pl będę bardzo wdzięczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też proszę o namiary!!
leloka@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Toć ślepy się zorientuje że to ustawka i łapanie leszczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam...proszę o info na legalne chałupnictwo.Z góry dziękuję :) kasik29041982@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oni oszukuja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc witaj jak mozesz to wyslij mi tez namiar na ta firme potrzebuje dorobic ( student) na e-mail wesolowskimaciej@o2.pl

dzieki wielkie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Art mogła bym prosić o namiary odnośnie tej pracy na adres ania5105@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo prosze o pomoc. Czy moglabym rowniez otrzymac namiary na firme ktora mnie nie oszuka chce uczciwie zarabiac pieniadze i byc traktowana jak czlowiek. Blagam o jakies info. stadnik.aleksandra@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam.bardzo prosze o przesłanie mi danych na pewne chałupnictwo .bardzo dziękuję:)pozdrawiam
aszymczyk@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo prosze o przesłanie danych na pewne chałupnictwo,pozdrawiam:)
ametyst5@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też poproszę namiary na pewne chałupnictwo
im00038@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo proszę o namiary na pewnie chałupnictwo. Mój mail lucyna_88@interia.pl, czekam, proszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam czy masz namiary na uczciwe chalupnictwo jesli tak to mozesz przeslac wozniak1@amorki.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Również po Prosił bym o namiar/y na pewne chałupnictwo. Jestem osobą niepełnosprawną i szukam pracy żeby dorobić parę groszy. Będę wdzięczny za jaką kolwiek informację w tej sprawie. Pozdrawiam Kamil.

Mój e - mail : zebra1101@wp.pl

Bardzo Serdecznie Dziękuje i czekam na informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też poprosze namiar. rrenatkaa58@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam czy mozesz mi wysłac namiar na to pewne chałupnictwo bede wdzieczna ;
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Art rez mogę prosic o prace hałupniczą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moge prosic o namiary na chalupnictwo moj mail to iwona7503@o 2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam
masz jakis namiar na pewne chałupnictwo??? jesli tak bede wdzieczna za namiary hera-29@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja też wysłałam tą kopertę ze znaczkiem i przysłała mi ta firma że mam wpłacić 49zł.Jeszcze nie wysłałam i z tego co tu czytam nie wyślę .Proszę namiar na uczciwą firmę hałupniczą.Pozdrawiam mój email anna.lubanska@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam ja też otrzymałam od firmy smart pismo w sprawie składania długopisów i oczywiście firma ta przysłała mi pismo w sprawie zapłaty 34 zł jeśli macie kontakt na uczciwą firmę to bardzo proszę o inf w tej sprawie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez prosze o namiar calusna17@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy ma ktoś namiary na uczciwą firmę składania długopisów, proszę o kontakt mój email.(Ireneusz.warzocha1991@wp.pl)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oferta pożyczki @ 2% Skontaktuj się z nami,

Nazwa:
Kraj:
Ilość:
Trwanie:
Numer telefonu:

Wyślij do nas e-mail na adres paymentrefundcommission@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
poprosze o namiar na to pewne chalupnictwo kajar1984@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oferta pożyczki @ 2% Skontaktuj się z nami,

Nazwa:
Kraj:
Ilość:
Trwanie:
Numer telefonu:

Wyślij do nas e-mail na adres paymentrefundcommission@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam czytam na forum o firmie Smart o składanie długopisów i widzę że jest to firma nie uczciwa i jeśli mogę prosić o adres firmy uczciwej i jakiś kontakt to bym była wdzięczna bo widzę że dostał(a) Pan(i) e-meila z uczciwą firmą. Mój e-mail agasi0@vp.pl
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam z tej strony alina poprosiłam bym namiary na pewne chałupnictwo
alajab@vp.pl z góry dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze namiary do uczcwej firmy potrzebuje dorobić:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo prosiłabym o namiary na uczciwą firmę. Potrzebna mi praca chałupnicza. Mój email: marta_mallek@wp.pl
Pozdrawiam.
Marta Mallek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WITAM
Mam bardzo trudną sytuację finansową i potrzebuję namiar na uczciwą pracę chałupniczą. Proszę o jakiś namiar aneta17gaj.pl@g.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy mogę prosić namiary na pewne chsłupnictwo. Bardzo jest mi potrebne . Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej mógł był /mogła byś mi wysłać także namiary na tą firme była bym wdzięczna mój mail kasiakow155@op.pl z góry dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam ,

Czy mogę prosic o namiar na chalupnictow dowolny rodzaj , ale bez naciagania i własnej działalności. Bedę wdzięczna zbieram na operacje .
Ola , adres mailowy ladyappolt@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo prosze o namiar na legalną pracę chałupniczą z góry dzękuję email wiktoria958@wp.Pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogę prosić namiar na pewne chałupnictwo.
irena.troszczynska@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Art mam prosbe by moglbys podac mi namiary na pewna prace chalupnicza bardzo mi zalezy kalisto_1986@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam bardzo prosze o namiar na pewne chalupnictwo jestem emerytka i brakuje mi mam grosze dziekuje i pozdrawiam.M.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mają Państwo na pewną pracę chalupnictwo? Proszę wiadomość na meila z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Kan.
Mógłbyś/a napisać, w jakiej firmie pracuje Twoja znajoma? Adres e-mail to madz9@onet.pl.
Z góry dziękuję za informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy mogłabyś podać namiary na tą firmę w której pracuje Twoja znajoma?
lubiebudyn@onet.pl
Proszę o kontakt ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też bym prosiła o namiary na tą uczciwą pracę proszę o kontakt m.straz@onet.pl dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj czy mogę również prosić o namiar tej firmy która zleca skladanie długopisów w której pracuje Twoja koleżanka.Mój emalia marysia56@poczta.onet.eu Pozdrawiam i dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do kan czy też bym mogła prosić o uczciwa ofertę składania długopisów w której pracuje twoja kolezana oto mój emaila zancia00@o2.pl z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę o podanie namiarów na tą firmę. Z góry dziękuję. Mój e-mail maj2705@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mógłbyś/mogłabyś podać mi namiary na firmę w której pracuje twoja znajoma? mój maila to martusia1997@gazeta.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę podaj namiary na firmę gdzie dorabia znajoma, mój email madziaw78@o2.pl. Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej !!! Ja też bym chciała poznać tą legalną firmę!!! Jeżeli byś mogła to poślij mi dane na e-mail: efrainka@wp.pl.... Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Kan czy mozesz podac namiary na tą firme bo jestem zainteresowana e-mail diana.zmudzin@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, poszukuję rzetelnej firmy do składania długopisów jeżeli posiadacie taki kontakt proszę o informację sylwia_zaber@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mogłabym prosić o namiar na tą firmę? nika542@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
KAN, takze poprosiłabym o nazwe uczciwej firmy na adres:
bozena.75@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kan_ bardzo cie.prosze moglbys mi podac namiary na dobra prace chalupnicza bardzo mi zalezy prosze przeslij mi na maila kalisto_1986@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam ja też nie raz dałam się oszukać a chciałabym coś dorobić ale w uczciwej firmie czy byłby problem przesłania mi namiarów na tą uczciwą firmę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kan możesz mi na e-maila podać dane tej firmy gdzie pracuje twoja znajoma? mój e-mail to joannarokosz1@wp.pl będę ci bardzo wdzieczna Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Kan bardzo proszę jeśli jest taka możliwość o podanie firmy dla której pana znajoma pracuje. Proszę o maila: justyna_b@onet.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do kan :) a masz mozliwosc od tej kolezanki wziasc namiary na to składanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo bym prosiła pania o informacje na maila jestem zainteresowana taka praca lecz w sprawdzonej firmie prosze podaje malia gosia37@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, czy masz namiary an firme u której Twoja znajoma sklada te długopisy?
Prosze okontakt pod meila olagrabicka@op.pl.

Bardzo przydala by mi sie taka praca, nie moge wychodzic z domu ze wzggledów rodzinnych a musze jakos zarabiac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy mogła by Pani podać adres lub nazwę firmy w której dorabia Pani znajoma. Naprawdę mi zależy. na mail nikolet19@interia.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy jest możliwość dostania jakiś danych na tą firme która jest uczciwa ..
Z góry bardzo dziękuje za pomoc
katarzyna.grygier@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogłabyś podać mi nazwę tej firmy ilza9@interia.pl z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Jeśli to możliwe to proszę o adres tej firmy na e-mail: jaceklibra@interia.pl
Z góry bardzo dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ,przeczytałam twój wpis .Przepraszam , że piszę ale mam trudną sytuację,jakbym mogła prosić o konkretny adres tej firmy co znajoma dla nich pracuje przy składaniu długopisów byłabym bardzo wdzięczna.Ci wariaci ze Smarta podali mi skrzynkę pocztową -taką firme każdy z nas może sobie założyć.podaje mój i-mail gracja33@interia.pl.Proszę o pomoc i dziekuje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam proszę o namiary tej firmy w której pracuje znajoma z góry dziękuję i pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Proszę o namiary tej firmy w której dorabia Pani znajoma. Wiadomość na maile diana36@vp.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam możesz podać namiary na tą firmę u której składa długopisy twój znajomy bardzo by mi na tym zależało dzięki pozdrawiam mój email bacha_@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,czy możesz mo podać namiary firmy w której pracuke twoja znajoma? Bardzo bym prosiła. Moj adres e-mail;monia271281@wp.Pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogłaby mi pani podać namiary na tą firme z checia bym sobie dorobiła oto mój e-mile michalinkatimur@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Też chciałabym sobie uczciwie dorobic - może mi Pan przesłac adres tel firmy w której dorabia Pana znajoma? Mój e-meil: karina_kasprzak@vp.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam możesz wysać mi namiary na firme w której pracuje ta twoja znajoma?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam mozesz mi przeslac dane tej firmy w ktorej pracuje twoja znajoma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam czy móglabys mi podac namiary na ta firme co znajoma składa prosze o kontakt tel-782-370-937 lub e-mail kasiasedlak @wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Poprosiła bym o podanie danych na firmę w której pracuje twoja znajoma. Z góry dziękuję. kala959111@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jaka to firma ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to moze podaj nazwe tej firmy,gdzie dorabia sobie teoja znajoma,chetnie skozystam. siwymadej@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A możesz podac lub sie dowiedziec co to za firma ?? Z góry dziękuje, Pozdrawiam. Proszę o odp na maila aga693@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moglbys podac namiary do tej uczciwej firmy bardzo proszę ponieważ jestem w naprawdę bardzo trudnej sytuacji materialnej proszę o kontakt xmolox327@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam czy mogłabys sie dowiedziec w jakiej firmie twoja znajoma składa te długopisy.. i jak mozesz odezwij sie na mego meila izzka2109@vp.pl z gory dziekuje i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mozna prosic o namiary do tej firmy z dlugopisami co placi uczciwie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy też mogłabym poprosić o namiary uczciwej firmy? Z góry dziękuję.
olusiam.204@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kan, zapytaj tej znajomej czy to ta sama firma. Może są różne firmy :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy mogłabym prosić o kontakt do tej uczciwej firmy gdzie pracuje znajoma? Proszę o odpowiedź na e-mail: aneta-dulisz@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! ja tez szukam uczciwej firmy zebym mogla dorobic sobie uczciwie w domu. Moze jakis namiar??? Z gory dziekuje justynastasiak.1988@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam napisalem na forum bo chcialem zeby dorobic mam pol roczna coreczke zona sie nia zajmuje a firma smart to oszustwo i jak bys mogl podac mi ta uczciwa firme to muj e-mail mariusz.wilde@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, prosze o namiary na uczciwa firmę dająca prace składania długopisów. jestem w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej i potrzebuje dodakkowych pieniędzy. mój mail alicja_67@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy mogłabym też prosić o dane uczciwej firmy zajmującej się składaniem długopisów ,bardzo mi zależy podaję mój email kotarba@onet.pl pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

skoro twoja znajoma zna taka firme to dlaczego je jnie zapytasz? Cos sciemniasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam co to za firma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest prosty sposob sprawdzenia firmy Zadzwonic do kogos z ul warszawskiej i zapytac o autentycznosc
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest jeszcze prostszy sposób.Wchodzisz na ceidg znajdx firme i szukasz po adresie lub nazwie...Nie ma tam takiej firmy.Powiem więcej-pracuje we Wrześni...nie ma takiej firmy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zlodzieje mnie tez nabili w butelke>kazali przyslac kase i kontakt sie urwal.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem z Jeleniej Góry. Aktualnie pilnie szukam pracy i chętnie bym sobie dorobiła. Kilka dni temu wysłałam zgłoszenie do firmy SMART na tą ofertę (tj. kopertę zwrotną, 2 znaczki po 2,35zł. każdy). Wczoraj otrzymałam odpowiedź i żądanie wpłaty wstępnej kaucji w wysokości 48 zł., która rzekomo będzie zwrócona. Przed ewentualnym wysłaniem pieniędzy chciałam sprawdzić wszelkie informacje o tej firmie w Internecie. Trafiłam m.n. na Wasze wpisy oraz sprawdziłam w Panoramie Firm, czy taka firma rzeczywiście istnieje. Po wklepaniu w komputer adresu okazało się, że przy ul. Warszawskiej 34 we Wrześni mieści się Urząd Pocztowy, a nie firma pod nazwą SMART. Myślę, że oni podają do korespondencji siedzibę poczty i wynajętą przez siebie skr. poczt. nr 3.
Sądzę, że to wszystko ''kleptuś bajduś'' i ''wielka ściema''. To złodzieje żerujący na ludzkiej krzywdzie i bezrobociu. Jeszcze w poniedziałek zadzwonię do tego Urzędu Pocztowego oraz pod numer telefonu, który od tej pseudo firmy dostałam. Ciekawe, czego się dowiem. Jeśli ktoś z Państwa ma jakieś dodatkowe informacje o tym oraz o istniejących uczciwych firmach oferujących pracę chałupniczą to proszę o kontakt. Mój e-mail to: violetta197600108@gmail.com
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam ponownie!

Sprawdziłam dokładnie informacje dotyczące firmy Smart. Rzeczywiście przy ul. Warszawskiej 34 jest Urząd Pocztowy we Wrześni, a nie siedziba firmy. Zadzwoniłam dzisiaj na nr telefonu poczty, wyjaśniłam wszystko i zapytałam, czy wiedzą cokolwiek o tej firmie. Pracownik poczty odpowiedział, że nie wie, ale gdyby nawet wiedział, to nie mógłby mi powiedzieć, gdyż obowiązuje go tajemnica służbowa, a skrytkę pocztową może sobie wykupić każdy. I to mi wystarczyło. Wynika z tego, że firma Smart to oszuści, gdyż nie podają do wiadomości publicznej swojego oficjalnego adresu, tylko kryją się pod skrytką pocztową, żeby trudniej było ich namierzyć w przypadku ewentualnych roszczeń.
Zobaczyłam okolice ul. Warszawskiej 34 we Wrześni na Google Street View. Nie ma tam żadnej firmy o nazwie Smart. Podaję link, który można sobie sprawdzić: https://www.google.pl/maps/@52.324603,17.568686,3a,15y,248.19h,90.39t/data=!3m4!1e1!3m2!1sazBvOG5rYmHBvG7m1_KRMQ!2e0
Próbowałam znaleźć stronę internetową firmy Smart - bez skutku. Taka strona nie istnieje. To dla mnie dziwne, gdyż firma, której zależy na rozkręcaniu biznesu, zatrudnianiu pracowników i sprzedaży produktów, powinna mieć stronę internetową, aby łatwiej wypromować się na rynku. Lecz firma Smart takowej strony nie posiada, gdyż musiałaby wtedy ujawnić swoją siedzibę i adres, a tego z jakichś powodów zrobić nie chce.
Postanowiłam także zadzwonić do tejże firmy pod nr telefonu widniejący na jej pieczątce i porozmawiać z właścicielką Beatą Czeberak (nie wiadomo, czy jej nazwisko też jest prawdziwe). Nic z tego nie wyszło. Dzwoniłam kilka razy pod nr 786249767. Nikt nie odebrał, a po chwili dostawałam informację "Przepraszamy, poczta dzwoniącego jest pełna i nie przyjmuje wiadomości". To również dla mnie podejrzane, ponieważ właścicielka firmy, której zależy na interesie, powinna być dostępna dla ewentualnych pracowników, bądź klientów, i nosić telefon przy sobie.
Po próbach sprawdzenia uczciwości firmy Smart doszłam do wniosku, że to krętacze żyjący z wyłudzania pieniędzy od biednych ludzi. Być może nie zajmują się nawet składaniem długopisów, tylko żyją z tego, co wpłynie na ich konto (lub kilka kont) jako rzekoma kaucja od wielu naiwnych osób. Leżą sobie na plaży w ciepłych krajach, popijają drinki i cieszą się, że mają kasę i nie muszą pracować. Podejrzewam, że mogą działać także pod szyldem kilku innych nazw firm oferujących niby pracę przy składaniu długopisów i pobierający kaucję w różnej wysokości. Najprawdopodobniej oni nie zajmują się po prostu niczym, oprócz oszukiwania ludzi i zarabiania pieniędzy za nic. Wszystko to PIC NA WODĘ i próba "nabicia ludzi w butelkę". Ja na pewno 48 złotych im nie wyślę. Nie dostaną ode mnie ani złotówki. Państwu też odradzam sponsorowanie tych kanciarzy.
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jakieś 10 lat temu też się zgłosiłam do takiej pracy, teraz po latach dostałam wezwanie na sprawę do Wrocławia związaną z oszustwem. Uważajcie na te ogłoszenia żeby sobie nie narobić kłopotów bo się teraz to ciągnie i ciągnie.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam jestem w trakcie szukania pracy i znalazlam wlasnie to ogloszenie o skladaniu dlugopisow i wyslalam zgloszenie i kase tez czyli 49zl bo tak bylo na kuponie zgloszeniowym jeszcze nigdy nie zostalam oszukana ale zeby dac sie tak nabrac poprostu szok jestem sama zla na siebie a ci ludzie co tak oszukuja to powinni zostac surowo ukarani
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam to mój e mail gitarkagra6@o2.pl czy mogłaby mi Pani wysłać firmy którym naprawdę zależy i nie są oszustami? Z góry dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Po przeczytaniu wypowiedzi ~Violetty spojrzałam na pismo, które rzekoma firma Smart przysłała również do mnie. Numer telefonu się zgadza (lecz skrzynka pocztowa jest cały czas pełna i chcąc, nie chcąc kontaktu nawiązać się nie da) ... Natomiast właścicielka na imię ma Urszula Czeberak (A nie jak wyżej w wypowiedzi ~Violetty Beata Czeberak) Poza tym podpis był że tak powiem "machnięty", więc podpisać mógł się każdy.
Kwota jaką miałam wpłacić to także 49 zł - Kaucja podlegająca zwrotowi.

Dobrze że się nie skusiłam.
Chociaż podany NIP i REGON na początku delikatnie zamydliły mi oczy.

Lepiej uważać na takie chwyty ;)
...I poszukać sobie normalnej pracy, bez robienia w "bambuko".

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co za instruktaż oni wysyłają???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
instruktaz jak zrobic z siebie barana
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
super!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze, że instruktaż nie dot. porad jak urodzić dziecko ;-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
ale jak jest nip podany i kilka innych namiarów to można spróbować sprawdzić w ewidencji działalności czy jest taka firma zarejestrowana
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też znalazłam ich ofertę, wysłałam do Wrześni kopertę i znaczek. Dziś przyszedł do mnie list zwrotny. Właścicielka ma na imię Urszula Czeberak, też mam tu jakiś odręczny podpis. Żądana kaucja to u mnie -uwaga- 45zł.
Zastanowiła mnie treść deklaracji na kuponie zgłoszeniowym: "(...) Oświadczam, że zapoznałem/am się ze szczegółami oferty W SIEDZIBIE FIRMY. (...)"
Też coś mnie hamuje przed zaangażowaniem się w tą pracę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w moim przypadku też miała na imię Urszula, a kaucja miała wynosić 49zł. Najgorsze jest to, że na pierwszy rzut oka firma wydaje się być prawdziwa: odpowiada na listy, ma swoją pieczątkę, regon, NIP...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pozostaje jedynie siedzieć na tej poczcie we Wrześni i czekać na delikwenta który otworzy ten numer skrytki a potem go śledzić aby dowiedzieć się co robi z zawartością skrytki tj. czy idzie do siedziby firmy czy do własnego prywatnego mieszkania. Gdybym tam mieszkała to pewnie bym tak zrobiła. Zaraz by wszystko wyszło. A że teraz ta firma prowadzi kolejny nabór to na pewno co najmniej raz dziennie ktoś tę skrzynkę opróżnia z następnych chętnych wybaczcie określenie: frajerów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak jak wiekszosc z was dalam sie nabrac,z tym tylko ,ze wyslalam list,ale wplaty nie dokonałam ,sprawdzam w necie tą firme SMART ,FIRMA ZAREJSTROWANA jest na Urszule Czeberak i takie dane mam na pieczatce ,ale adres inny bo ul.Tuwima SŁUPCA ,niedaleko Wrzesni regon i nip sie zgadza tylko ponoc to jest wydawnictwo,nie wiadomo tylko kto czyim kosztem sie zabawia,a telefon z listu ktoey odnich dostalam nieaktualny nie mam takiego numeru,kanciarze i tyle
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ich tez sprawdzilam i po nipie weszlam w rzekomom firme smart i co?Pani urszula cz. zajmuje sie wygawanie ksiazek hehe to oszusci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Sprawdziłam ta firme po nr NIP i ReGON.Ta Firma istnieje naprawdę tylko ze jest zarejestrowana na Słupce na panią Urszula Czeberak.Ale czy to uczciwa firma to tego już nie wiem.Po tych wszystkich komentarzach to raczej nie podejmę współpracy.pozdrawiam wszystkich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie na ulicy Warszawskiej 34 jest Urząd Pocztowy...wiem bo tam pracuję... :-) ....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też jestem w takiej sytuacji ,wysłałem znaczki i otrzymałem kupon do zapłaty gdzie pisze że zapoznałem się ze szczegółami oferty w siedzibie firmy ,tylko siedzby firmy nikt nie widział .Co mnie jeszcze zainteresowało ,że adres jest na urząd pocztowy w Wrześni ,a list jest puszczony w Słupcy .Jeszcze następny szczegół z listu firmy Smart ; na końcu sami piszą że PROWADZĄ DZIAŁALNOŚĆ INFORMACYJNĄ , SPRZEDAJĄ POMYSŁ NA BIZNES .Pieniędzy napewno im nie wyslę .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też zostałam oszukana, jeśli Ci naciągacze Cię oszukali to odezwij się:

myszka1987wawka@wp.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja też wysłałam zgłoszenie z kopertą zwrotną i znaczkiem za 2,35.PO 2 dniach dostałam odpowiedż że mam wpłacić 49zł,kwota do zwrotu jeśli odeśle im przesyłkę w nienaruszonym stanie.Zainteresowało mnie to że wprzesyłce miał być instruktaż i partia próbna .Pani nazywała się Urszula Czeberak .Podpis na końcu odręczny ale to co zdecydowało że nie wysłałam im pieniędzy to to że na samym dole drobnym drukiem pisze że prowadzą działalność informacyjną i że sprzedają pomysł na biznes.FIRMA SMART OSZUŚCI .wydaje im się że ludzie którzy wyślą im te 49zł.nie mają się o co potem upominać bo stwierdzi FIRMA SMART że oni napisali w piśmie że oni tylko sprzedają pomysł na biznes.Jeśli macie jakieś namiary na sprawdzoną firmę dajcie znać anna.lubanska@onet.pl Dzięki i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam właśnie sprawdziłam na stronie podanej firmę smart i jest ona w rejestrze, na rego i NIp oraz nazwisko Urszula Czeberak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,mogłabym poprosić o namiary na firmę w której Pani koleżanka sobie dorobiła? jestem tym zainteresowana i chciałabym sobie troszkę zarobic
prosze o e-maila na adres:takemebiitch@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostałam od nich wiadomość że mam wysłać na ich adres Smart
skr. poczt. 3
Warszawska 34
62-300 Września zgłoszenie listem poleconym lub zwykłym na mój koszt nie wiem czy wysyłać czy to prawda z tą pracą raz już wysłałam do innej firmy składających długopisy 12zł na kuriela i kontakt się urwał sama nie wiem ale coś mi tu śmierdzi oszustwem takie duże zarobki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteś debilem haha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Normalnie naiwniacy myślą że zarobią ot tak 1750zł na długopisach ludzie myślcie trochę to nie boli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Jestem z Augustowa (woj. podlaskie) i tutaj także natknęłam się na to ogłoszenie o składaniu długopisów. Jak widać mają zasięg krajowy... Od razu jak zobaczyłam, że trzeba zapłacić 49zł kaucji coś mi nie pasowało i postanowiłam sprawdzić firmę "Smart" w internecie.
Otóż na stronie http://stat.gov.pl/regon/ wpisałam dane firmy i okazało się, że ta firma została dopiero wpisana do rejestru 8 kwietnia a działa od 1 maja.. Adres firmy również jest inny. Zamiast wspomnianego 62-300 Września jest 62-400 Słupca.
Dobrze, że przeczytałam Wasze wpisy i dowiedziałam się, że pod tamtym adresem kryje się poczta, bo inaczej pewnie bym im wysłała te 49zł, a tak dzięki Wam tego nie zrobię.
Szkoda tylko, że tak żerują na ludziach, którzy chcą coś robić. Ja, mając malutkie dziecko i pozostając w domu, chciałam się czymś zająć, żeby jakiekolwiek pieniążki wpłynęły. Dobrze, że nie stałam się lżejsza o te 49 zł. Będę miała na pieluchy dla malutkiej :)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cieszę się, że mój wpis uchronił kogoś od wpłaty kasy na konto tych oszustów.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
to prawda uwaga na oszustow.............UWAGA ................UWAGA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również chcialam wysłać do tej firmy zgłoszenie ale dzięki waszym wpisom powstrzymalam się i nie straciłam kasy.Dzięki!!!!!Beata z Piotrkowa Trybunalskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, również znalazłam to ogłoszenie, wysłałam @ odpisali żeby przesłać swoje dane i @ znaczki pocztowe. Moja czujność kazała mi poczytać w necie na temat tej firmy ( bo inna podobna już zrobiła mnie w bambuko). Dziękuję Ci Violetto o tak szeroką informację o tej firmie. Obecnie jestem na macierzyńskim i zaraz będę zmuszona przejść na wyhowawczy bo mam małe dziecko, a niestety nie stać mnie na żłobek i nie mam z kim dziecka zostawić-więc powrót do pracy nie wchodzi w grę. Poprostu chciałam dorobić jak każda inna osoba w UCZCIWEJ firmie- jak widać nie ma takich!!!! Jeśli ktoś zna naprawdę uczciwe firmy chałupnicze proszę o podanie namiarów (mysiamisia@poczta.fm) będę bardzo wdzięczna, o przy małym dziecku każdy grosz się liczy.
Pozdrawiam serdecznie i jak najmniej takich oszustów!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuję złożyć pozew zbiorowy przeciwko tym oszustom.

Niech nie myślą, że zarobią na osobach które same nie mają pieniędzy!

Niech pójdą siedzieć za to co czynią!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
przykro policja nic tu nie zdziała, bo jest to mała szkodliwość czynu, a tylko wstydu się najecie, kiedy Policjant będzie spisywał wasze oświadczenie że daliście się tak łatwo oszukać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W dzisiejszych czasach nikt nie składa długopisów ręcznie, temat można zamknąć gdyż tylko zabiera miejsce na forum, w latach 60-70 ubiegłego wieku, może się składało ręcznie, teraz taka maszyna do składania długopisów jest tańsza niż zapłacenie komuś dwóch pensji i z samego rachunku ekonomicznego, widać, że zatrudnianie do tego iluś tam usób jest nieopłacalne, jak całą produkcje można przeprowadzić automat
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
taka idiotka to ja jestem wyslalam im kase i stolec wielkie oszusci!!!! nie nabierajcie sie na to!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla zainteresowanych:
Firma istnieje, tutaj wystarczy wpisać NIP lub REGON aby sprawdzić:
http://stat.gov.pl/regon/
zajmuje się wydawaniem książek.
A tu siedziba firmy:
https://www.google.com/maps/@52.298597,17.880773,3a,90y,224h,90t/data=!3m4!1e1!3m2!1sJUFQLuIEtngENDWRbCyP0Q!2e0

;))))))))))))))))))))))))))
tutaj wydają książki-chyba w garażu ;).
Temat dla policji-o ile ich to zainteresuje.
Szukajcie pracy rozsądnie, a jeśli chcecie przesyłać kasę proszę o kontakt-podam Wam mój nr.konta! -i gwarantuję, że ja przynamniej za tą kasę Wam podziękuję!! ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
warto poczytać też ten artykuł:
http://www.blog.oszukany.pl/?p=14
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.youtube.com/watch?v=HxknBqu20mI
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po otrzymaniu DZIWNEJ przesyłki, bardzo dobrze teraz rozumiem intencje ogłoszeniodawcy. Proszę o niezwłoczny zwrot przesłanych 49 zł. W przeciwnym razie zawiadomię UOKiK.

Z. W.

Praca w domu - Stała lub dodatkowa
cena 1 680 PLN
opis ogłoszenia
Witam! Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Pracuj w domu. Aktualne cały kraj. Składanie długopisów to prosta praca manualna, którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,75 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami. Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1680 - 2800 zł miesięcznie. Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas zgłoszenia pisemnego listem zwykłym lub poleconym na adres: Smart skr. poczt. 3 Warszawska 34 62-300 Września które powinno zawierać: - imię i nazwisko - dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym - zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną + dwa znaczki pocztowe za 2,35 zł (luzem) - numer telefonu lub adres e-mail. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy do Państwa szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe. Pozdrawiamy. Smart.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaj i co odezwł sie ktos jak napisałas ze zawiadomisz UOKIK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Imię i nazwisko: Aliaksandr Prykhodzka
Data urodzenia: 25 stycznia 1992
Obywatelstwo: Białoruś
Adres zamieszkania Sidorska 105, 21-500 Biała Podlaska
Telefon kom pl: +48 537 425 782
by: + 375 298 204 330
Email: aliaksandr.prykhodzka@mail.ru
Znajomość języków:
Polski (w stopniu komunikatywnym)
Rosyjski (bardzo dobry)
Bialoruski (bardzo dobry)
Prawo jazdy (kat. B,C)
Przynależność do narodu polskiego poprzez otrzymanie Karty Polaka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Kan. Możesz mi podac dla jakiej firmy twoja znajoma procowała na składaniu długopisów. Jakieś namiar na uczciwą pracę była bym wdzięczna. Podaje swój adres e-mail karola12@vp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Ja na szczęście też poszukałam opinii i nie dałam się oszukać :).
~Kan czy mogłabym prosić o wysłanie mi nazwy firmy dla jakiej pracowała twoja koleżanka? Tu podaję e-mail: guska15@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po wysłaniu 2 znaczków, otrzymałam list priorytetowy / dziwne, bo nie podpisywałam potwierdzenia odbioru/ w którym dowiedziałam się, że jest to praca na własny rachunek. A w ogłoszeniu było, że praca na etat. Masakra.
Wpis w CEIDG istnieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten kan to tez chyba cwaniak....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może to KANt i wyzysk ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam.
Też prawie dałam się nabrać na to oszustwo.

Widzę, że dużo osób prosi o namiary firmy, dzięki której naprawdę da się dorobić trochę pieniędzy.
Ja również bardzo proszę o namiary takiej legalnej i sprawdzonej firmy. Oto mój mail: gosia2@vp.pl

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Kan-Mam prośbę czy możesz podać mi jakiś namiar na tą firmę w której twoja znajoma składa długopisy? mam małe dziecko i nie mogę podjąć pracy poza domem, była bym bardzo wdzięczna za odp. Mój e-mail: goga20b@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie to być nie może , nie wierzę . Jakim naiwniakiem trzeba być , by w dzisiejszych czasach dać się złapać na tak prymitywny ,na dodatek "odgrzany",choć dobrze zorganizowany przekręt . Ludzie !!! , O losie !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, dostałam dokładnie taką samą odpowiedź. sprawdziłam firmę na http://stat.gov.pl/regon/ okazuje się że adres firmy to UL. JULIANA TUWIMA 4 , SŁUPCA i jest oddalony od adresu podawanego przez pracodawcę o 24km i znajduje się w całkiem innej miejscowości.
Data rozpoczęcia działalności ** 2014-05-01
Data wpisu do REGON 2014-04-09
czyli jest to nowo założona firma. a co więcej jako działalność jest podane "wydawanie książek"
Podejrzewam ze ta firma to fikcja. A poza tym dlaczego nie wystarczy kontakt meilowy w sprawie oferty pracy? tylko jakieś namawianie na znaczki itp? ta jedna kartka którą otrzymałam mogła bez problemu zostać wysłana meilem. A co więcej nikt nie odbiera telefonu w tej firmie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pewnie kolejny głuchy telefon i firma widmo :-(( Jak już ktoś wcześniej napisał: 'jeszcze chyba nikt nigdy nie zarobił na skręcaniu długopisów !!!' Chińczyki czy Wietnamce robią je w ekspresowym tempie i na masową skalę (widziałem niedawno długopisy zdaje się w Tesco za 0,80 gr / szt.), więc po co mieli by je robić Polacy (przepraszam za uogólnienie - bezrobotne mamy) na własnej działalności czy 'smieciówce' skoro koszty stanowiska pracy są zbyt wysokie, a tempo pracy potencjalnych 'pracowników' będzie zawsze 2-3 x wolniejsze od taniego wyrobnika z ChRL ?? Ile jeszcze można ten temat ciągnąć, ech...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też proszę namiar na pewne chałupnictwo. Mail: kasiax94x@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, a ma ktoś może namiary na jakąś legalną firmę chałupniczą i czy znaćie firmę emi mand? z góry dziekuję za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jezeli chodzi o Emi Mand to zdaje mi sie, że to takze oszustwo.. napisalam do nich, wyslali mi atrakcyjna ofertę... jednakze kiedy zapytalam o kopie umowy, ktora mieliby przysłać, nie odezwali sie juz wiecej..

KAN, takze poprosiłabym o nazwe uczciwej firmy na adres:
asia407@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
KAN pewnie ma Was wszystkich w tylnej części ciała lub nosie i wam zapewne już nie odpowie (chyba, że się mylę i Kan okaże się uczciwy).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
KAN, takze poprosiłabym o nazwe uczciwej firmy na adres:
bozena.75@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ztego wynika ze ta kolezanka cosklada to oszustwo,dajcie sobie spkuj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Całe szczęście, że tu weszłam, dzięki temu nie dam się nabrać. A co do zasięgu tej pseudo firmy to ja jestem z Krakowa. Szukałam możliwości dorobienia sobie do zmiany roweru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
kan.. proszę pomóz mi .. jk byś mogła podaj mi namiary na uczciwa pracę chałupnicza mój e-mail magdalena.hinca@o2.pl z góry dziekuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
HEJ!!

Jesli zostales oszukany przez w/w firmę skontaktuj sie ze mna
myszka1987wawka@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.

kolejne zamydlenie oczu, że niby uczciwi!!!!!

Dziś wysłałam dwa zgłoszenia w odpowiedzi na pracę związaną ze składaniem długopisów, pod dwa różne adresy.
Pierwsza zawierała standardową odpowiedź ( Z firmy SMART) , więc odpisałam z pytaniem , czy nie można materiałów zgłoszeniowych wydrukować sobie w domu , czemu nie wysyłają ino na pocztę osób zainteresowanych i dlaczego znaczek ma być " luzem" . dodałam komentarz,że są oszustami i takie tam. Odpowiedzi nie było.

Za chwilę przyszła odpowiedź z drugiego adresu ( oczywiście z firmy SMART) odpowiedz identyczna jak ta wcześniejsza , ale z dopiskiem :

Zgłoszenia drogą pocztową są dla nas gwarancją, że trafią do nas osoby faktycznie zainteresowane pracą, a nie tylko zaspokojeniem swojej ciekawości kosztem naszej pracy i obsługi.

no i znaczek ma być naklejony na zaadresowanej kopercie .

Skubani czytają wiadomości, które do nich wysyłamy i działają szybko.

Oczywiście dziękuję za współpracę z taką firmą.

jeśli ktoś zna namiary na uczciwą firmę z pracą chałupniczą to proszę o namiary: kacha_32@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam ja też dzisiaj dostałam pismo od firmy "SMART" gdzie piszę że trzeba wysłąć zaliczkę w kwocie 49 zł i zastanawiałam się czy nie wysłać ale myślę poczytam na forum i dobrze zrobiłam. Jęsli ma ktoś namiary na jakieś uczciwe chałpnictwo za uczciwe pieniądzę proszę o kontakt :
Cela.11@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam. Mnie tez przyslali informacje i kupon zgloszeniowy. Wczesniej na maila odpowiedzieli, ale jak wyslalam pytanie dotyczace sposobu i podstawy wynagradzania to jest cisza... Niech spadaja naciagacze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,
je też wysłalem dwa znaczki dostałem list z firmy Smart Września wpłaciłem kaucję 49 zł dostałem jeden długopis i kartkę na której pisało jak założyć własna firmę i gdzie można sprzedać długopisy po złożeniu potem odesłałem ten długopis i kartkę listem poleconym ekonomicznym wysłałem E-amil i podałem swoje dane numer konta i w załączniku wstawiłem potwierdzenie wysłania listu i po 2 dniach dostałem zwrot tak jak było napisane w pierwszym liście że kaucji jest zwracana jeśli towar zostanie odesłany ja odesłałem więc mi kaucją zwrócili sprawa jest zakończona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
witam a czy moge prosic o adres email firmy smart? bo również chciałabym odzyskać pieniądze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, ja mam taki adres : smartservicework@gmail.com
A w jaki sposób można odzyskać pieniądze?
też chciałabym............
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prosimy o przysłanie do nas zgłoszenia pisemnego listem zwykłym na adres:Smart skr.poczt.3 Warszawska 34 62-300 Września CZY TO TEN ADRES FIRMY JEST OSZUKANY?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
na prawde ci odesłali te pieniadze? czy to znow nie oszustwo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest jeszcze jedna możliwość odzyskania pieniędzy i znalezienia właściciela tej niby firmy.
jeśli ktoś mieszka w warszawie można poczekać przy skrytce i zobaczyć kto odbiera korespondencje
czasochłonne ale skuteczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Boże...widzisz i nie grzmisz ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o namiary na legalne chałupnictwo. Mój adres: kaaamaaa@poczta.fm
Z góry dziękuję za pomoc... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OSZUSTWO!!!!! Sprawdzałam w ewidencji gosp. i są owszem jako wydawnictwo oraz sprzedaż i naprawa SAMOCHODÓW( num. PDK 58,11,Z i 47,91,Z). Też miałam w to wejść ale odpuszczam. :( Jeśli macie coś pewnego ,błagam o kontakt. e-mail:bozena76@wp.pl .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, też dałam się nabrać ( chyba ?),wysłałam pieniądze i nie sprawdziłam.
Jeżeli ktoś zna jakąś uczciwą firmę ( chałupnictwo) proszę o kontakt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam ja tez dałąm sie nabrac na firme Smart skrt pocztowa 3 warszawska 34 62 300 września ... jak ktoś by miał na na namiary na naprawdę dobra uczciwą pracę chałupniczą proszę o kontakt e-mail magdalena.hinca@o2.pl jestem w trudnej sytacji finansowej mam troje dzieci i napradę mi ciężko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli ktoś zna naprawdę uczciwe firmy chałupnicze proszę o podanie namiarów (aagaa1987@interia.pl.) będę bardzo wdzięczna, bo przy małym dziecku każdy grosz się liczy.
Pozdrawiam serdecznie i liczę na jakąs pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak bym mógł prosić o namiary na legalna prace chałupniczą oto adres:jang98@op.pl.Z góry dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
również prosze o namiary na uczciwą pracę chałupniczą mój adres e mail khadacz@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIE MA I NIE BĘDZIE SKŁADANIA DŁUGOPISÓW , Jest to sposób na oszustwo i wyłudzenie pieniędzy znany od jakiś 15 lat. Najlepsze jest to że przez 15 lat dalej znajdują się naiwni...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę także o namiary ruskapolbie@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a macie jakas prace chalupnicza ktora jest sprawdzona i pewna ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do Kan.Jeśli ma pani adres legalnej firmy w której pracuje pani znajoma to proszę o kontakt Kasiamariola1@.gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak by ktoś potrzebował adres tych oszustów
Numer identyfikacyjny REGON302692228
Numer NIP6671569569
NazwaSmart Urszula Czeberak
NazwiskoCZEBERAK
Imię / imionaURSZULA
Adres siedziby:WojewództwoWIELKOPOLSKIE
PowiatSŁUPECKI
Gmina/Dzielnica lub DelegaturaSŁUPCA
Ulica, miejscowośćUL. JULIANA TUWIMA 4 , SŁUPCA
Poczta62-400 SŁUPCA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie weźcie się ogarnijcie. Długopisy to teraz automaty składają i robią po kilka tysięcy na minutę. Wystarczy zobaczyć w programie "Jak to jest zrobione" na Discovery. W domu to możecie rękodzielnictwo robić, jakieś szydełkowanie itp i to próbować na allegro opchnąć. Takie firmy to naciągacze. Ile Wam można to tłumaczyć i wałkować temat?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,tez zostalem oszukany.Na szczescie wydalem tylko okolo 5 zl na dwa znaczki gdyz jak przeczytalem ze trzeba dac 49 zl to zaczalem szukac info w necie na temat firmy smart. I trafilem na szczescie na te strone. Chce powiedziec ze napisalem do firmy i dostalem odpowiedz (wklejam ja tu )

Aby otrzymać zwrot kaucji prosimy o dokonanie zwrotu materiałów drogą pocztową (listem poleconym) na adres: Smart skr. poczt. 3, ul.Warszawska 34, 62-300 Września w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki w stanie nienaruszonym, kompletnym i oryginalnym opakowaniu. Prosimy także o podanie numeru rachunku bankowego na który zostanie zwrócona kaucja, nie zwracamy kaucji przekazem pocztowym. Jeśli nie posiadają Państwo konta można podać nr konta kogoś z rodziny lub znajomego.

Jak oddac nienaruszone,orginalne opakowanie,jak to przeciez otworzyc trzeba bylo,nie?!

W kazdym razie zostawiam swoj nr tel 884352763 jakby ktos sie ogarnal z oszukanych i chcial odzyskac pieniadze bo nie tyle co o te 50 zl chodzi a wlasnie o nie danie zarobienia zlodziejowi i o nie oszukiwanie kolejnych osob !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Ja rowniez wyslalam zgloszenie na szczescie wydalam tylko na znaczki i dostalam dzis odpowiedz o kaucji.Cos mnie podkusilo by poczytać o tej Urszuli Czeberak i zobaczylam wasze opinie o tej firmie smart cale szczęście nie wplacilam i nie zamierzam wplacic tej oszusce kasy.Zeruje na ludzkim nieszczesciu ktos chce pracowac zarobic kase a oni wyudzaja i czyims kosztem zarabiaja.Wspolczuje tym ktorzy wyslali kase tym oszustom.Popieram zrobie zbiorowe zgloszenie do sadu.Mnie tez calkiem niedawno oszukal taki koles z krakowa sprawa znalazla sie na policji ale ze nie moge znalez innych poszkodowanych bedzie mi ciezko
zlozycz w sadzie spawe o liczne wyudzenia na tyle rzczerzeczy mnie na ciaglnal ze mam teraz przez niego 30 tys zl dlugu Jesli ktos
zna uczciwa firme ktora nie pobiera kaucji to prosze o
emaila dzagakrakow29@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Tak samo u nas, straszę policją ale widzę , że trzeba do sądu iść od zaraz,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć
dobrze że zajrzałem tutaj chodziarz nie dam się już oszukać im.
Macie może jakaś prace dodatkową żeby można sobie dorobić to mój email piotrek86@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak naprawdę oni nie piszą, że zapewnią ci zarobek za przesyłkę jakiś długopisów, które po złożeniu odeślesz i dostaniesz pieniądze. Piszą że masz zapłacić 49zł za poradę dla osób, które posiadają swoją działalność gospodarczą, a oni dają "pomysł" na zarobienie. Nie dajcie się nabrac!!!!
Poza tym gdyby "pomysłodawcy" trafili na ten wątek to pragnę gorąco przekazać, że są mistrzami wyłudzania pieniędzy od naiwniaków!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Złodzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pracownik gospodarczy ..uwaga to lipa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wystarczy sprawdzić cały wpis adresu mail lub telefonu w google i zawsze wyskoczy ,że niestety ktoś naiwny wpłacił i opisał że OSZUSTWO , wszędzie gdzie jest wpłata jakakolwiek drobna czy do 100zł to jest naciąganie a spróbujcie napisać albo zadzwonić , że odbierzecie sami bo akurat jesteście pod tm adresem.Śmiech totalny.
Nie dajcie się nabierać!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawdziwy oszuści!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to złodzieje naciągacze. też dałem się naciągnąć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktoś miał kontakt z takim ogłoszeniem z firmy"mbhm-service
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś mógłby mi podać namiary na firmę, w której można zarobić i nie zostać oszukanym. Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie informacje. Bardzo zależałoby mi na dodatkowej pracy. Z góry dziękuję, a to mój adres e-mail pat.ur@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli ma ktoś kontakt do sprawdzonej i rzetelnej pracy chałupniczej
proszę o kontakt na e-maila sylka28@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracuj w domu. Aktualne cały kraj.

Składanie długopisów to prosta praca manualna, którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,75 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami.

Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1750 - 2800 zł miesięcznie.

Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas zgłoszenia pisemnego listem zwykłym lub poleconym na adres:

Smart
skr. poczt. 3
Warszawska 34
62-300 Września

które powinno zawierać:

- imię i nazwisko
- dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym
- zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną z naklejonym znaczkiem za 2,35 zł
- numer telefonu lub adres e-mail.

Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy do Państwa szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe.

Zgłoszenia drogą pocztową są dla nas gwarancją, że trafią do nas osoby faktycznie zainteresowane pracą, a nie tylko zaspokojeniem swojej ciekawości kosztem naszej pracy i obsługi. Jesteśmy jedyną legalnie działającą firmą na rynku.

Pozdrawiamy.
Smart.

NIP 667-156-95-69
Regon 302692228


Z tego wynika ze dalej oszukują teraz podają nawet regon Pozdrawiam Was wszystkich oszukanych..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja piepppp a właśnie miałam wysyłać kopertę, znalazłam ogłoszenie i napisałam mejla, odpisali mi identyczną wiadomość....raaaany ale bym się przejechała, a właśnie mnie coś tak tchnęło żeby sprawdzić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście że to oszuści bo mówią o kaucji w wys. 49zł a przy wpłacie na konto nr 87109012160000000122904922 podają tytuł wpłaty ; instruktaż . Nie wpłacajcie żadnych pieniędzy !!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma na nich haka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nigdy nie odpisuje za pracą jak jest podana skr pocztowa bo mój wuja pracował na poczcie i zawsze mówił ze to są oszusci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam , czy macie Państwo siedzibę we Wrocławiu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie , czy wy macie choć trochę oleju w głowie ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam a czy ponosimy jakeś koszty za towar
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem waszą ofertą zainteresowany,pochodzę z Pomorskiego,Wejherowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wpłacajcie pieniędzy bez umowy. Każdy zarobek jest w naszym kraju opodatkowany. Nie zapłacenie podatku grozi surowymi karami skarbowymi. Więc nie podpisując umowy oszust się wywinie bo nie będzie dowodu.
Itp itd dużo by jeszcze pisać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam ja w tamtym tygodniu terz wysłałam list do tej firmy i dzis otrzymałam odpowiedz ,ze mam wypełnić kupon zgłoszeniowy i wpłacic im na konto 29 zł ze niby to jest jakas kaucja i jak podejme prace to mi je zwrucą czy wieżycie w takie coś pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dodatkowe zarobki przez internet za darmo!!!
bez podawania kont adresów depozytów
info miras_pl@wp.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam firma smart Urszula czeberak skr pocz 3 warszawską 34 62-300 września wysłała 33.80 zaliczki na poczet dlugopisow i nic sygnał tel jest nikt nie odbiera numer to 786249767
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.Czy zna ktoś z was firmę art_pen z katowic, również składanie długopisów. Tym przypadku jest trochę inaczej nie chcą pieniędzy tylko dowód zeskanowany na ich adres podobno do przygotowania umowy.Podaje cały adres; art_pen 40-010 katowice ul.Warszawska 27b nip:683-132-89-18 regon:357944977
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zarówno żądanie pieniędzy jak i skanu dokumentów tożsamości (m.in. D.O) przez potencjalnego pracodawcę jest prawnym naruszeniem Kodeksu Pracy (dokładnie praw pracownika do ochrony swoich danych osobowych i związanej z nią prywatnością). Z tego co pamiętam (mogę się mylić) Kodeks Pracy kwalifikuje ten czyn jako wykroczenie za które przewidziana jest kara w postaci grzywny (ok. 500 zł). Najlepiej jednak wejść na stronę GIODO i / lub Ministerstwa Pracy szukając szczegółowych informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wyglada na to że to oszust, też się na niego nadziałem
masz może jakieś nowe informacje na temat tej firmy? jakie poczyniłeś kroki? zastrzeganie dowodu, zgłoszenie sprawy na policję?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba raczej tak w żadnym wypadku nie wysyła się skanu dowodu skoro mają kuriera do "rozworzenia" długopisów, to niecvh go przyślą i wtedy pospisuje się umowę na miejscu. Też wpadłam na to ogłoszenie, nie dałam się nabrać zaczęłam sprawdzać i okazuje się że ten sam nip i regon mi podali z tym że inny adres (wieliczka ul siercza 71)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To za oszusci. Mi wczoraj przyszedł od nich list a w tym liście długopis i kartka jak mam założyć firme. Oni tylko wyłudzają pieniadze a my nie możemy nic z tym zrobić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam ja ostatnio pisalem do panstwa z k-konieczny155@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę że nikt nie zauważył prostej rzeczy. Że jeśli występuje bezrobocie powyżej 5 % to chałupnictwo a tym bardziej wysyłkowe nie ma logicznego uzasadnienia. Przecież pracodawca wystarczy że w swym miejscu pracy wywiesi ogłoszenie że potrzebuje chętnych to oni nie dość że sami do niego przyjdą, złożą mu te długopisy u siebie to jeszcze odniosą. Więc po kiego licha ma szukać po Polsce. Nie jest to oczywiste ? Wystarczy się minimum zastanowić. Jeśli szukasz możliwości zarabiania dodatkowego to może będę mógł pomóc, zajmuję się tym i dorabiam legalnie ok. 2 lat. Podeślę rozsądne oferty do wyboru, wystarczy napisać na adres - tuszybkakasa@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oszuści jakich nie ma i naciągacze straciłem tylko 40 dychy i nie pewnie nie odzyskam szkoda gadać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wpłaciłam 19 zł na konto firmy SpiroPen która podszywa sie pod firmę SpiroPrint.dzis dzwoniłam pani powiedziała ze jej szef juz wie dzwoniło juz pare osób.kto został oszukany? Przez tą osobę proszę o kontakt.pujdziemy razem do sądu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje mi się że te wszystkie ogłoszenia to jedna i ta sama osoba ona robi już to lat 20 i będzie nadal oszukiwać ludzi,którzy są biedni i naiwni w poszukiwaniu zarobku.Że też tak długo działają napewno nie jedna chatę pobudowali za nasza kasę i nadal bedą bezkarni.widze ze każdy moze oszukiwać ludzi zawsze i wszędzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyprodukowanie kartona długopisów w Chinach kosztuje 10 centow, a wy myślicie, ze kokosy zarobicie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To są oszuści!!..Po wysłaniu im pieniędzy wyślą Ci długopis i regulamin w którym pisze że musisz założyć właśną działalność gospodarczą.Tacy ludzie powinni być karani!.Nie polecam tej firmy.Trzymajcie się z daleka od niej .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam!
Jeśli ktoś ma namiary na uczciwą pracę chałupnicza to proszę o namiary zkrzem5@wp.pl z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
smart to oszustka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też otrzymałam list dzisiaj od firmy smsrt abym wpłaciła 33,8o , ale po tych wszystkich komentarzach to jesdnak jest sciema, jesli ktos ma namiary na prawdziwa firme która daje długopisy do składania to byłabym wdzieczna mój e-mail jolanta.latacz@wp.pl z góry dziekuje bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam was wszystkich.
Reprezentuje firmę zajmująca się od ponad dwudziestu lat sprzedażą wyrobów piśmienniczych. Znam polski rynek podaży długopisów. Jestem na bieżąco informowany o wszystkich zmianach i nowościach pojawiających się na rynku, Bywam na targach handlowych otrzymuje email o nowościach.
NIE SŁYSZAŁEM ŻEBY JAKAŚ FIRMA SZUKAŁA PRACOWNIKÓW DO SKŁADANIA DŁUGOPISÓW.
CO NAJWAŻNIEJSZE POSŁUCHAJCIE : ŻADEN UCZCIWY PRZEDSIEBIORCA NIE WYMAGA KAUCJI - WADIUM ZA POZYSKANIE PRZEZ ZECENIOBIORCE INFORMACJI O WARUNKACH PRACY.
To zwykłe oszustwo. Legalnie działająca firma mająca uczciwe zasady nie ukrywa swojej tożsamości a ponadto informacja o każdym przedsiębiorstwie winna się znajdować w Centralnej Ewidencji działalności gospodarczej dostępnej w internecie
Wiem że wielu z was szukających pracy ma problemy finansowe i bardzo denerwuje mnie fakt że od was ktoś próbuje wyłudzić pieniądze. Autor tych oszukańczych ogłoszeń tak manipuluje informacją że mogło by to sugerować jakikolwiek związek z istniejącymi firmami. Nie dajcie się oszukać. Nie przekazujcie żadnych nikomu pieniędzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to wielkie oszustwo. To co podaja to wielka ściema. Dalem się nabrać jak male dziecko licząc na zarobienie pieniędzy. Przyślą wam jeden marny długopis i instrukcję że trzeba samemu poszukać producenta długopisow a później je samemu sprzedać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Poszukuję pracy i zainteresowało mnie bardzo składanie długopisów ze względu na to że jestem młoda osobą i niedługo urodzę dziecko i w domu po prostu nie mam co robić.
Czy mogłabym liczyć na adres jakieś uczciwej firmy zajmującej sie tym? zależy mi na tym.

mój mail: emila.wachowicz28@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podszywają się pod firmy

Ludzie!! Ostrzegam Was przed WYŁUDZACZAMI INFORMACJI.
Ktoś PODSZYWA SIĘ pod sklep plastyczny Art-Serwis z Wieliczki.
Poproszono mnie o wysłanie zdjęcia dowodu osobistego. Na szczęście wydało mi się to podejrzane, znalazłam telefon do tej firmy i Pan od razu powiedział "Nie mam z tym ogłoszeniem nic wspólnego". Porządna firma a ktoś się pod nią podszywa. Współczuję temu sklepowi, a Was przestrzegam!!! Sprawdzajcie 50 razy zanim wyślecie swoje dane
Ogłoszenie wyglądało tak, plus na dole były dopisane szczegółowe dane firmy.

"Witam, jesteśmy zainteresowani Państwa kandydaturą. Jak sama nazwa
wskazuje, praca polega na montowaniu długopisów z detali, które
dostarczymy do Państwa. Zazwyczaj są to długopisy składające się z 4
lub 5 części. Zajęcie to jest proste i wykonuje się je szybko. Trzeba
tylko zorganizować sobie trochę wolnego czasu. Praca jest zdalna,
dostawa
i odbiór towaru następuje poprzez firmę kurierską a Państwo
nie ponoszą żadnych kosztów.
Oferujemy pracę na dwa okresy czasu:
- 2 tygodnie - w tym okresie czasowym (bądz szybciej) należy złożyć
2500 sztuk długopisów
- 4 tygodnie - w tym okresie czasowym (bądz szybciej) należy złożyć
5000 sztuk długopisów.
Jeżeli ukończą Państwo zlecenie przed upływem terminu, wystarczy
skontaktować się z nami a my odbierzemy gotowe produkty.
Za każda złożoną sztukę płacimy 0.20 zł co daje wynagrodzenie:
- 500zł za zlecenie 2tygodniowe
- 1000zł za zlecenie 4tygodniowe.
Podane kwoty są kwotami netto.

Wynagrodzenie płatne jest gotówką przy odbiorze skompletowanych
długopisów od Państwa. Jeśli są Państwo zainteresowani pracą w
naszej firmie oraz podanymi warunkami prosimy o przesłanie zdjęcia lub
skanu dowodu osobistego w celu sporządzenia umowy oraz potwierdzenia
autentyczności podanych przez Państwa danych. Umowa jest wysyłana
drogą
elektroniczną gotowa do podpisu , gdy Państwo podpiszą umowę
przyjeżdża kurier z towarem , odbiera umowę i możemy oficjalnie
zacząć współpracę. Jeśli chodzi o dowód osobisty(WYRAZNE ZDJĘCIE
BEZ FLESZA BĄDZ KOLOROWY SKAN ) aby były czytelne wszystkie dane, jest to
potrzebne
tylko do sporządzenia umowy i sprawdzenia autentyczności danych,
ponieważ formalności są sporządzane na odległość firma nie może
sobie pozwolić aby wysyłać kuriera z towarem w ciemno pod jakiś adres.
Oczywiście jako firme obowiązuje nas klauzula o ochronie danych
osobowych.

Pozdrawiam"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak to są na 100% oszuści nie wysyłajcie swoich danych.
Sprawa do prokuratury.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

witam kiedyś w radiu centrum Kalisz usłyszałam ogłoszenie o pracy chałpniczej do robienia kartek okolicznościowych szukają chętne osoby podali nr tel i ulice w kaliszu to było pare lat temu i zgubiłam tel oraz adres ale wtedy pojechałam tam na miejsce i dali mi kartke wyciętą i wzór jaki miałam wykleić jeżeli zrobię im tam na miejscu taką samą kartke okolicznościową to dadzą mi pracę chałpniczą do domu ale niestety mi się to nie udało bo wtedy nie miałam zdolności plastycznych ale widziałam że panie przynosiły do nich gotowe zrobione kartki okolicznościowe i brały następne do domu i pieniądze im wypłacali na miejscu i zadnęj wpłaty nie żądali .Tylko tam był jeden warunek że sama odbierasz towar i sama przywozisz i pieniądze są wypłacane od ręki i drugi warunek że kartke okolicznościową musisz im zrobić tam na miejscu z takim samym wzorem jakim ci dadzą na wzór kartki wstążki bibuły kleje wszystko oni dawają na miejscu oraz do domu . SZUKAJCIE W Kaliszu robienie kartek okolicznościowych tylko niewiem czy ta firma jeszcze istnieje bo ja byłam tam na miejscu pare lat temu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam piramowicza 4a3 533605372
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam prosze o kontakt 533605372
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam mam Pytanie jakie kryteria trzeba spełnić by dostać tą Pracę ?jestem zainteresowany Pracą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli ktoś poszukuje pracy w internecie polecam stronę http://iemoney.club/2237545544858/, można zarobić nawet 150 dolarów dziennie, sprawdzone.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Taka praca to czysty wyzysk. Najczęściej trzeba zapłacić jeszcze za materiały "instruktażowe" czyli kartkę papieru z instrukcją złożenia takiego długopisu. Praca jest katorżnicza, żmudna i za marne grosze...
Już lepiej zainteresować się np. zarobkiem na Instagram lub na Facebooku, gdzie faktycznie można sprzedawać lub promować to, na czym sie znamy i zarabiać na reklamach. Tutaj przykładowy poradnik http://make-cash.pl/prosta-metoda-jak-krok-po-kroku-zarabia%C4%87-nawet-50-dziennie-na-instagramie-t29469/
Po co robić w domu takie rzeczy jak składanie długopisów, skoro wystarczy podstawowa umiejętność obsługi komputera? Pieniądz z czasem będzie lepszy z Instagrama lub innych profili w sieciach społecznościowych, a na długopisach stawka jest sztywna i bez możliwości zarobienia większej ilości kasy. No i firma zawsze może się zwinąć :|
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

witam panstwa i czytalem wasze wypowiedzi na te tematy pracy chalupniczej w domu , ja jestem mlodym chlopakiem niepelnosprawnym z mazowsz ktury zostal oszukany przez kilka firm w polsce w sprawie pracy chalupniczej przy produkcji birzuteji recznie robionej wyudzil odenmie ponad 5700 tysiaca zloty i nie dal zadnej pracy w domu wlasnie pracy chalupniczej wlasnie ponad rok czasu bylem oszukiwany przez kilka firm w polsce wlasnie , osoby niepelnosprawne musza bardzo uwazac na takich oszustow dajacych prace chalupnicza dla osob niepelnosprawnych w polsce calej , ja mlody chlopaka z mazowsza szukam pracy chalupniczej od reki moge wykomywac w domu sam przy skladaniu birzuteji i innych prac chalupniczych przez osoby niepelnosprawne w polsce , jestem z mazowsza gmina sulejowek , ul . szklarniowa .. osoby niepelnosprawne mogace jm polscjc jakas prace chalupnicza wykonywania pracy chalupniczej ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Henry
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie litosci ja rozumiem ze jest ciezko kazdy grosz sie liczy ale czy wy naprawde jestescie az tak naiwni ze wierzycie w cuda,kazdy myślący,zaznaczam myslacy czlowiek zorientuje sie ze to lichwa...Typu daj na tace a otrzymasz pomoc....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Szukając pracy chałupniczej znalazłam ogłoszenie na stronie: pracewdomu@interia.pl. Po wysłaniu wiadomości, że jestem zainteresowana przedstawioną ofertą dostałam odpowiedź. Sęk w tym, iż życzą sobie 27 zł jako wpłata w celu dostarczenia towaru. Chciałabym żeby ktoś kto miał związek z taką oto firmą : U.I.H "Fionex" ul. Powstańców Śląskich 131/14. 53- 317- Wrocław. dał znać czy to uczciwa firma.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 7
Też trafiłam na tą ofertę, tylko , w składnie kopert. Wysłałam przelewem 27zł, po prawie miesiącu dostałam list z książeczka o innym pracach chałupniczych. Zainteresowała mnie oferta adresowania kopert z ulotką reklamową. Wysłałam 18zł na pierwszą wysyłkę tak jak sobie życzyli w formularzu. Wysłałam w poniedziałek (13-stego) dziś jest wtorek (21-szego) i nadal nic nie otrzymałam. Jak pisałam do nich email to odpisali że wysyłki są w piątki. Tak więc czekam aż przyślą materiały
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
oszustwo wyłudzenie pieniędzy i na tym kończą tzw. współpracę.

nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
adres do korespondencji:
U.I.H "Fionex" ul.powstańców śl.131/14
53-317 wrocław

oszustwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ta oferta jest ktualna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem zinteresowana chlupnictwem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry jestem zainteresowana państwa pracą chałupnictwo proszę odpisać jak najszybciej więcej szczegółów.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tam skladam 800 sztuk dziennie tych pi 35 gr i jestem zadowolona....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy bym mogła prosić o namiary na tą firmę w której pani składa długopisy? kruegern073@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogla bym prosić Namiary na ta firmę karolciapiotrek12@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


jak pewna praca to poproszę o namiary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poproszę o adres, telefon w sprawie składania długopisów, jestem zainteresowana. Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukam pracy (dodatkowe zajęcia) np składanie długopisow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


witam mogła bym dostać namiar na tą firmę też poszukuję pracy a wszędzie jest za opłatą boję się ryzykować mój mail; bernadetta.trąbka@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, masz może namiary od pani wyżej ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam czy mogła bym dostać od pani kontakt do tej firmy jeśli ona jest rzetelna bo również poszukuje pracy chaupniczej bartczakdominika626@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę prosić o namiary na te długopisy jeśli to coś uczciwego mój e-mail agnieszkastach23@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Mogę prosić namiary tej firmy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ma pani namiar na taką pracę co pani wykonuje.Składanie dlugopisów Proszę o przesłanie na zagozdzan@wp.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj. Jestem zainteresowana jak możesz podac mi jakiś kontakt na firmę wiarygodną. Bardzo prosze. Potrzebuję pracy i nie chce byc oszukana. Mam na imię Agnieszka. Moj emai.. agnieszka.s595@wp.pl. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam uczciwej pracy chalupniczej bez żadnych opłat z dostawą i odbiorem bez szycia sprawa bardzo pilna czy ktoś może polecić coś uczciwego a może sam wykonuje tego typu pracę mój e-mail agnieszkastach23@wp.pl . Czekam na wiadomość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak się załapała do tego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mogła bym prosić o więcej informacji od pani na temat pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może prosić o namiary do tej firmy co pani składa długopisy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Jestem zainteresowana
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie, zanim się na dobre zainteresujecie, to zwróćcie chociaz uwagę na szczegóły oferty (polecam krótki artykul: http://www.kruczekprawny.pl/praca-wakacyjna-poznaj-swoje-prawa/) no i nic na gębę... Składanie długopisów to stary wał, potem zostaniecie ze stertą śmieci w domu, bez umowy i ani jednego długopisu żeby papiery do sądu móc podpisać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem zaitresowana prosze o kotakt jusz od dawna szukam takej oferty i jestem pracowita
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam szukam pracy składanie długopisów chojnackim37@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzien dobry. Potrzebuje dodatkowych pieniędzy więc chcialam zająć się składaniem długopisów. Trzeba rovec jakieś dodatkowe opłaty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak to jest oszustwo i wyłudzanie od ludzi pieniędzy, nierobom nie chce się pracować to wyciągają od ludzi pieniądze i po co mają oni pracować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy to ogłoszenie jest aktualne ? Proszę o odpowiedź na mój e mail kasiaeliasz123@interia.pl pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież długopisy składają z ogromną prędkością maszyny w fabrykach. Człowiek nawet takie wydajności za nic by nie uzyskał. Tyle lat już prawie 20 nabierają ludzi na takie ogłoszenia...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem zainteresowana tą ofertą pracy, poproszę o więcej informacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ile się czeka po dokonaniu wpłaty na państwa konto na długopisy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Agencja pracy ? warto ? OPINIE (13 odpowiedzi)

Warto korzystac czy lipa ? zbior cv i tyle ? jakie dosw. ?

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

do góry