Ola s.c.

Sklepy i serwisy rowerowe

Gdańsk, Kartuska 31 BC

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rowerzystka - opinia Najlepszy serwis i sklep rowerowy.
~Rowerzystka
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 23 maja 2023

marek - opinia Bardzo polecam serwis i sklep super obsługa i kontakt dla mnie najlepszy w...
~marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 marca 2023

Klient - opinia Polecam bardzo fachowy serwis rowerowy. Miła i profesjonalna obsługa....
~Klient
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lipca 2022

Amatorka i drogo wątek zamknięty Niestety rower po serwisie chodził gorzej niż przed. Ceny bardzo wysokie w...
~Adam
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2017

Ok wątek zamknięty Konkretnie, bez zbednej bajery, facet zna się na rzeczy. Kupiłem tam rower w...
~Robert Szwejk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Jest bardzo OK wątek zamknięty polecam, jest solidnie, nie drogo, fachowo
~Andrew
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 października 2016

Polecam! wątek zamknięty Jestem klientką od ponad 10 lat i mogę spokojnie polecić serwis rowerowy. Co...
~Mya
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 września 2016

Polecam! wątek zamknięty Nic a nic nie dziwią mnie tak dobre oceny. Miałam dziś przyjemność skorzystać...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 czerwca 2016

Zadowolony wątek zamknięty Jestem stałym klientem, zawsze wychodzę zadowolony, profesjonalna obsługa,...
~fan jednośladów
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

NAJLEPSZY W MIEŚCIE wątek zamknięty Szeroki i bogaty asortyment sklepu, profesjonalne doradztwo i obsługa,...
~ZADOWOLONA*
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2015

adam - opinia wątek zamknięty Witam nie polecam tego sklepu tak mi dobrał koło że szprychy wymieniam co chwilę
~adam
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 września 2012

Super sklep wątek zamknięty Porządny sklep jakich mało w Gdańsku. Facet, który obsługuje sklep, bardzo...
~smutas
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2013

emeryt - opinia wątek zamknięty Super serwis, b. uprzejma i miła obsługa.
~emeryt
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lipca 2013

Świetne ceny i ubsługa wątek zamknięty Jak mam coś małego kupić do roweru typu dętka, linki, smary to tylko tam...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 czerwca 2013

zadowolona klientka wątek zamknięty Kupiłam w tym sklepie rower i od pierwszej chwili jestem zachwycona...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2012

Polecam wątek zamknięty Korzystałem 2 krotnie raz dokonując zakupu części, 2 raz przy naprawie...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 grudnia 2011

Takich sklepów ze świecą szukać wątek zamknięty Rok temu dałem serwisu rower Trecka, do wymiany było w sumie wszystko,...
~Stasiu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 czerwca 2011

Sylwia - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra lokalizacja sklepu. Obsługa miła i cierpliwa,co ważne nie...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 maja 2011

Bardzo dobry punkt wątek zamknięty Polecam od lat korzystam z przeglądu przed sezonem
~Krzyszrtof
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 września 2010

polecam wątek zamknięty przypadkowo tam trafiłem w lipcu br. sprzedawca bez zbędnej ściemy i...
~Angie
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
38

postów

35

wątków

do góry