Widok

Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Troszkę długo czekałam na paczkę z zamówieniem ale myślę, że warto być cierpliwym. Bielizna jest tego warta. Jakość jak za taką cenę super. Wszystko wygląda tak jak na zdjęciach. Tak więc polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Zamówiłem już po raz kolejny bokserki w tym sklepie. Są jak najbardziej ok, a na pewno są tanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie jest to jeden z lepszych sklepów gdzie można kupić tanią i dobrą bieliznę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam koronkowe body. Wygląda identycznie jak na modelce. Polecam! Jestem zadowolona, tym bardziej, że było tanio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobrej jakości pończochy. Są dość grube i dobrze kryją. Nie drą się od byle czego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może i długi czas dostawy, ale jakość i cena to rekompensuje. Bielizna jest bardzo wygodna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Kupuję tu co jakiś czas dla siebie bokserki, a żona kupuje dla siebie bieliznę. Jesteśmy oboje zadowoleni bo jest tanio i jak za taką cenę jest dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taśma modelująca piersi w przypadku mojego małego biustu (rozmiar B) sprawdza się. Bez problemu lekko modeluję nią sobie biust, przy bardzo wymagających ubraniach gdzie stanik nie wyglądałby dobrze to mój nr 1.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Seksowne stringi, przeogromny wybór, trudno mi było się zdecydować na coś więc zakupy wyszły duuuże, jestem mega zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biustonosz sportowy super trzyma wszystko - model z ozdobnym przodem. Jedynie trzeba trochę poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje ulubione majtki na co dzień są właśnie z tego sklepu. Robię kolejne zakupy. Już nie mogę się doczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam figi. Mają piękny krój i są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Są idealne na romantyczną randkę lub na wieczór w klubie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robię w tym sklepie zakupy już od długiego czasu. Jak dla mnie jest to jeden z lepszych sklepów z bielizną. Ogromny wybór i super ceny. Polecam każdej kobiecie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój zakup oceniam jak najbardziej pozytywnie. Jedyny minus to trochę długa dostawa ale można poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Zakupione bokserki są naprawdę ok. Były tanie, a to jak dla mnie najważniejsze. Nie muszą być przecież z jakiegoś kaszmiru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolejne zamówienie i znów pełne zadowolenie. Bielizna zakupiona w tym sklepie jest naprawdę super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakupy w tym sklepie internetowym. Bardzo duży wybór zmysłowej bielizny. Pończochy, stringi, body. Wszystko super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie internetowym!!! Mają ogromny wybór bielizny i super ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie jest to jeden z lepszych sklepów gdzie można kupić tak zmysłową bieliznę w tak niskiej cenie i mając tak duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam!!! Sklep z ogromnym wyborem bielizny. Myślę, że każda znajdzie tu coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

leczenie trądziku (114 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (102 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

Prostownica dla żony - jaka? (17 odpowiedzi)

Chcę kupić prostownicę dla żony. przeglądam oferty i tak ok 200zł będzie dobra? I czy jonizacja...

do góry