Widok

Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jeśli chodzi o regulamin, to zgadza się - wyraźnie wskazują, że są jedynie pośrednikiem.
Sama nie zamawiałam, widziałam natomiast słabe opinie odnośnie jakości i czasu realizacji.

Z wyglądu strony, bardzo podobna do dawnej Hermiony, warto poszukać opinii...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zamawiałem seksowny komplet dla dziewczyny i się sprawdził :>>>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

aleee... po trzecim użyciu wylądował w koszu bo go rozerwałem w trakcie ... hahahhaha :D:D:D

Zbok

brałam od nich skarpetki i są ok

Też mam od nich skarpetki! :)

Zamawiałam jakoś na początku lutego i dostałam w połowie lutego, więc tragedii nie ma, ale szału też nie. Chociaż spodziewałam się tego bo jest o tym info na ich stronie. Wzięłam na próbę kilka piżam i się nie zawiodłam, fakt że te tańsze są ze słabszych materiałów ale chyba o to z tymi tańszymi chodzi dlatego sa tanie xd kilka razy pisałam do nich na maila i odpowiedź zawsze dostawałam szybko, więc nie ma się co do czego czepić poza tą kwestią dostawy

Mam bardzo podobne wrażenie, generalnie wszystko fajnie, gdyby nie czas dostawy, o którym niby informują, ale i tak każdy liczy na szybsza dostawę

Zamawiałam i jest w porządku

W moim odczuciu mają dużo rzeczy o zróżnicowanej jakości w zależności od cen. Zrobiłam zamówienie Na 750 zł i część rzeczy jednak mi się nie spodobała, ale nie miałam większych problemów ze zwrotem jak niektórzy co tutaj piszą. Po nadaniu paczki w następnym tygodniu praktycznie miałam pieniądze za część zamówienia (200 zł). Fakt faktem paczki przychodziły oddzielnie od 2 do prawie 5 tygodniu na nie czekałam...

Sporo zamawiam online i pierwszy raz miałam rozbite zamówienie na kilka paczek... Finalnie poza czasem dostawy mogę im dać dobra ocene i polecać pod warunkiem, że ma się te 3 tygodnie czasu żeby poczekać na bielizne

Nie ufam tym pozytywnym opiniom...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciężko powiedzieć, że mogą być pozytywne jak czeka się kilka tygodni, gdzie z Allegro produkty są na pojutrze :/ Ja dostałam swój stanik samonośny i niby jest ok, gdyby nie to, że 6 dni po imprezie na którą mi był potrzebny

Potwierdzam, że zamówienie przychodzi w kilku paczkach i trochę się czeka chociaż w moim przypadku ostatecznie jestem zadowolona, bo:
1. Miałam problem z adresem, bo podałam zły. Napisałam im to od razu i poprawili dosłownie w 20 minut
2. Jak dostałam pierwszą paczkę i byłam pewna, że zostałam oszukana bo nie dostałam wszystkich zamawianych produktów to mi znowu w kilkanaście minut odpisali (i to o dziwo w niedzielę) i wyjaśnili, że jest kilka paczek i podali numery do ich śledzenia
3. Jedne majtki przyszły poprute, ale na swój koszt wysłali mi nowe. Znowu czekałam jakieś 3 tygodnie, ale z te lekko poprute mogłam sobie zostawić i ostatecznie je treoche sama naprawiłam
4. Jakość produktów jest adekwatna do ceny, dla przykładu zamówiłam 2 piżamki jedną za 30 a drugą za 90 złotych i widać różnicę w materiale sporą

Potwierdzam to co piszą inni tzn zdecydowanie na minus długi czas dostawy i różnie to jest z jakością, a na plus obsługa klienta, duży wybór i spoko ceny

U mnie też nie było kłopotów ze zwrotem. Mają naprawdę piękną bieliznę koronkową, z pomocą której można zrobić na swoim partnerze :)

Zamówienie rozbite na kilka, przyszło po 3 tygodniach, jakościowo spoko, ale mogłam to samo mieć taniej gdzie indziej

O takim wcześniej nie słyszałam, teraz sklepy do siebie są bardzo podobne ciėżko odróżnić. Do mnie zamówiony stanik z valetta dotarł jakoś po dwóch tygodniach. Rozmiar zgodny
Sa tylko pośrednikiem. Towar zamawiany z chin. Czekam na przesyłkę ponad 40 dni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie tak, towar doszedł z chin w moim przypadku w jakoś 3/4 tygodnie. Zamówienie zostało rozbite na kilka osobnych paczek, ale w sumie większość rzeczy doszła w porządku rozmiarowo i jakościowo. Miałam problem z tym, że biustonosz przyszedł z wadą fabryczną, ale wysłali mi w zamian nowy, bez konieczności odsyłania. Jedynym minusem było, że czekałam kolejne 2 tygodnie ale w sumie nie jest najgorzej jak za te pieniadze. Napewno obsluge klienta maja w porządku bo naprawdę sprawnie odpowiadają na wiadomości i na fb i na mailu a nawet na insta z nimi pisałam :D z tym co tutaj niektorzy pisza ze made in china to tak szczerze... 99% rzeczy jest teraz z chin wiec nie mam z tym jakiegoś problemu

Mi paczka przyszła co prawda bez chińskich znaczków, ale na metce made in china, więc pewnie to samo. Sama bielizna i strój sportowy są dobrze uszyte i fajnie wyglądają na żywo ^^ Kontakt ze sklepep jest na dobrym poziomie, chociaż automatyczna infolinia jest zdecydowanie na minus :/ preferowalabym kontakt telefoniczny niz mejlowy

Czekałam na swoje zamówienie ponad dwa tygodnie i natknęłam się na negatywne opinie... Od razu zaczęłam ich straszyć policją, prokuraturą itp, a oni o dziwo bardzo miło mi odpowiadali i koniec końców paczka po kilku dniach dotarła. Oczywiście ich przeprosiłam i w sumie zauważyłam dopiero, że jak byk piszą na stronie o tym czasie dostawy... Z samego stroju kąpielowego i kompletu bielizny jestem całkiem zadowolona ;)

Czekałam 2.5 tyg na strój kąpielowy, ale ostatecznie przyszedł bez kitu świetny!

Zamawiałam tam monokini, w regulamin się nie zagłębiałam, ale sam strój kąpielowy doszedł piękny! :)

Sama zamawiałam u nich kilka strojów kąpielowych, które mają naprawdę w świetnych cenach i jestem bardzo zadowolona, chociaż pakowanie tych strojów mogłoby być ładniejsze, bo nie dodają żadnego kartonowego pudełka, ładnego foliopakubczy czegokolwiek. Z tego co widziałam maja bardzo dużo dostępnych rzeczy i może stad biora się bardzo zróżnicowane opinie 0.o

Wczoraj po 2.5 tyg doszło mi kilka par szortów kąpielowych i jestem zadowolony przede wszystkim ze współczynnkika cena/jakość. Kontakt z obsługą klienta na dobrym poziomie, ale bardzo brakuje działającej infolinii na której są ludzie, a nie automat, więc oceniam 4/5

Dlatego warto sprawdzić czas realizacji I regulamin, zanim kogoś osądzimy. Ja też miałam obawy, ale poczekałam I paczka przyszła. Stój taki jaki chciałam, ładnie leży

Czasami tak jak piszesz lepiej poczekać na dostawę i sporo zaoszczędzić, tak jest w przypadku sklepu valetta.

Dokładnie co teraz nie jest z tych rejonów. Ceny w valetta są dobre, kontakt też w sumie okey.
Czekałam 28 dni i sportowy komplet jest boski :)))

Mam dwa sportowe komplety od valetta i jestem zadowolona ;D

Też zamówiłam od nich dwa sportowe komplety, bo mają ekstra wzory itp, czas oczekiwania mniej więcej taki jak podają na stronie tzn 2/3 tygodnie, kontakt z obsługą klienta na dobrym poziomie, odpisują w weekendy co jest rzadkością, więc jest to na duży +

No właśnie się zastanawiałam, czy sobie takiego kompletu nie sprawić bo zamierzam się na poważnie zabrać za ćwiczenia. Chyba mnie w takim razie przekonałyście :)
Ja czekam za zamówieniem ponad 54dni i nadal nie mam zamówienia....

wszystko z aliexpress, odradzam. googlaj "aliexpress valetta opinie"

Mysle ze z wiekszosci sklepow mozna znaleźć rzeczy na aliexpress... Takie czasy, a co do samego sklepu to dostałam od chłopaka w prezencie pończochy z cyrkoniami od valetta i są mega!

Tez mam od valetta pończochy z cyrkoniami i jestem zadowolona :)))

W tych pończochach też zakochałam się od pierwszego nałożenia i zobaczenia jak się pięknie mienią! Nie do końca byłam przekonana do a'la pasa do pończoch i wycięć, ale finalnie są ok, zwłaszcza podobają się mojemu chłopakowi... If you know what I mean :>>>>>

Nie znam się na regulaminach, ale co do tych pończoch to w 100% się zgadzam, bo są bajeczne! Po tym jak podczas szaleństw na parkiecie rozerwała mi się pierwsza para to zamówiłam 5 takich sam par i wszystkie przyszły normalnie w jednej paczce, więc nie wiem o co cho xDDD

Czekałam 3.5 tygodnia na pończochy z cyrkoniami i jestem strasznie zadowolona. Śmieszą mnie te komentarze dotyczące dostawy, bo o wszystkim informują, nie wiem jak można czegoś takiego nie sprawdzać wglll

Zgadzam się, poza tym wszystkie informacje mają w regulaminie. Mam od nich czerwone body koronkowe, cena fajna i dobrze wykończone :)

Uwaga! To nie jest sklep tylko pośrednik z Aliexpress i innych chińskich sklepów, można dużo taniej kupić u chińczyka bezpośrednio, nie możńa odstąpić od umowy pomimo że czekam ponad 2 miesiące na paczkę !!! Korzystajcie z płatności kartą przy zakupie, to w razie problemu skorzystacie z chargeback!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To uczucie, gdy dowiadujesz się, że wszystko dookoła jest z Chin i uważa się to za oszustwo... :D

Zamawiałam z Aliexpress kilka razy, a z valetty dwa razy i faktycznie z obydwu miejsc towar leci z chin, aczkolwiek nie wiem czy to przypadek ale z valetty zawsze troche szybciej mi przychodziło... Na plus jest to, że jest polska obsługa klienta i bez problemu można się zapytać o jakieś rzeczy. Napewno przez zakupem w valetta jak ktoś potrafi to warto sprawdzić cenę na aliku czy aby za bardzo się nie przepłaca :)))

Mam podobne wrażenia, że jednak trochę szybciej dochodzi z valetty niż z alika, bo z alika zazwyczaj czekam 2 miesiące, a na valettcie czekałam ostatnio niecałe 3 tygodnie. Chciałam zamówić strój kąpielowy z alika, ale takiego nie mogłam znaleźć i finalnie zamówiłam pewnie troche przepłacając z valetta i się nie rozczarowałam

Nie polecam kupować tam, valetta jest sklepem który sprzedaje rzeczy z AliExpress za dziesięciokrotna cenę. Rzeczy przychodzą po 3 miesiącach. Może jakość jest dobra, ale jest identyczna jak na AliExpress tylko różni sie cena. Lepiej zamówić z Ali bezpośrednio o oszczędzić duzo pieniędzy niż bawić sie z tym sklepem. Ja jestem oburzona ich obsługa i czasem oczekiwana. Na stronie jest napisane ze średnio 2/3 tygodnie do 66 dni. A moje rzeczy i tak przyszły dopiero po 3 miesiącach. Nie polecam i dodatkowo większość opinii w internecie to opłacane reklamy na zasadzie wysyłają blogerka ubrania i one robią pozytywny post. A na ich stronie strefa opinii to jedna wielka ściema. Klienci nie mg posiać opinii co oznacza ze wszystko co tam widzicie to opinie osób odpowiedzialnych za stronę i właścicieli sklepu.

Dokladnie! Zgadzam sie. 3 miesiace czekania na bielizne, ktora przyszla w tak malym rozmiarze, ze to porazka. Pisalam z Pania z obslugi i zaznaczyla,ze biustonosz ma byc wiekszy(nosze.rozm.F, to co przyszlo, to nawet na B sie nie kwalifikuje) Zwrot jest oczywiscie, ale uwaga! Do Chin! Zenada! Nigdy wiecej nie zamowie z tego pozal sie sklepu.

Miałam podobną sytuację i zdecydowałam się na zrobienie tego zwrotu do chin i okazało się że za wysyłkę zapłaciłam jakoś 15 zł czyli mniej więcej tyle co w polsce. Pieniądze jakoś po dwóch tygodniach były na moim koncie bankowym

Strój kąpielowy, który do mnie przyszedł po przymierzeniu okazał się jak dla mnie za bardzo wyzywający (szanuje się i nie chcę świecić tyłkiem jak modne instagramerki...). Napisałam im, że chce zwrócić i nie było żadnego problemu tylko zaznaczyli, że te wkładki intymne plastikowe które są w majtkach powinny być na swoim miejscu ze względów higienicznych. Zwrot do Chin w moim przypadku kosztował jakieś 15 zloty, a pieniądze po jakiś 10 dniach przesłali na konto, nawet nie musiałam się upominać. Finalnie nie wiem czy od nich będę zamawiać bo ten czas dostawy jednak nie zawsze jest ok no i w razie czego na zwrot tez troche dluzej niz normalnie sie czeka

Ja wolę zamawiać na stronach, na których chociaż wiem gdzie mogę wysłać maila i mi normalnie po polsku odpowiedzą, zamiast na aliexpress :) Każdy woli co innego, valette akurat polecam bo 3 zamowienia juz mi doszly i nie mialam problemów póki co

U mnie było trochę inaczej,.. Zamówiłam piżamę w rozmiarze XXL i niestety okazała się za mała, zaproponowali mi zwrot do Chin lub 30% zwrotu pieniędzy. Zdecydowałam się na odesłanie do Chin za co zapłaciłam niecałe 16 zł, a pieniądze miałam po 2 tygodniach na koncie. Co do samej piżamy to tak mi się spodobała, że zamówiłam znowu od nich w większym rozmiarze (na aliku nie mogłam jej znaleźć :/) i po kolejnych 2,5 tyg doszła i jest w końcu dobra

NIe polecam nic tam zamawiać. Najgorszy sklep internetowy z jakimkolwiek miałem do czynienia. Produkty z Aliexpress z podbitą znacząco ceną.
Na przesyłkę czeka się 2,5 miesiąca.

Dziwne, czekałam 3 tygodnie i jest git

U mnie to było 2,5 tyg i 3 tyg na swoje zamówienie, bo rozbili je na dwie paczki. Z samej obsługi klienta jestem zadowolona, bo co prawda jeden produkt przyszedł z wadą, ale szybko zareagowali i wysłali mi za darmo drugi raz ten sam produkt i przyszedł ok. Nawet nie musiałam odsyłać tego z wadą. Uważam, że mają bardzo dobre ceny i chyba będę zamawiać tam częściej zwłaszcza jak będę mogła trochę poczekać na paczki
Hej zamawiałam i szczerze odradzam. Zamówienie złożone ponad 3 miesiące temu nadal nie dotarło. Nie da się nic wyjaśnić. Nie chcą zwrócić pieniędzy. Mydla oczy od miesięcy, że zamówienie niedługo przyjdzie. Na nic się zdaje proszenie i zwrot kosztów. Nie polecam.

Dokładnie, ja już czekam 4 miesiące, nic do mnie nie przyszło a podobno wysłali już drugi raz zamówienie. Kasy nie chcą zwrócić, oszuści i złodzieje, pozytywne komentarze są napisane przez nich lub opłacone blogerki. Naciągają tylko ludzi szczerze odradzam.

Kupiłam w valetta kilka koronkowych kompletów, bezszwowe majtki i w sumie się nie zawiodałam, najdłużej czekałam na majtki, które szły ponad miesiąc, ale inne rzeczy przyszły w ciągu tych 2/3 tygodni od zamówienia. Faktycznie tak jak część tutaj pisze rozdzielają zamówienia na kilka paczek co jest według mnie słabe :/ Ale oprócz tego to mogę polecić jak ktoś ma czas rzeby kupić taniej na polskiej stronie i trochę poczekać
Nie polecam jakośc bardzo slaba, otrzymalam produkt potargany na szwach. Czekalam na produkty ponad 2 miesiące. Na stronie valetta.pl opinie sa swietne.

Ja jestem zadowolona. Zamawiałam strój kąpielowy i faktycznie przyszedł po 3 tygodniach ALE jest przy każdym produkcie informacja o czasie dostawy, więc się tego spodziewałam... Jakość bardzo dobra, kontakt z obsługa klienta wzorowy. Nigdy nie czekałam na odpowiedź na maila dłużej niż godzinę. Naprawdę jestem w szoku jak ludzie nic nie czytają a potem mają wielkie pretensje...

Też jestem zadowolona z otrzymanego monokini

Mam od nich strój kąpielowy i co prawda jest wycięty na tyłku, ale teraz taka moda :D

Też jestem zadowolona ze stroju kąpielowego, który zamówiłam w valetta :))) Doszedł w 12 dni, jakościowo jest bomba, rozmiar dobry, doradzili mi na instagrami, więc nie mam na co narzekać

Warto też dodać, że uprzedzili mnie o czasie dostawy, chociaż i tak sama go zauważyłam od razu na stronie, więc warto być gotowym na dłuższy czas oczekiwania, bo inaczej faktycznie można się rozczarować
Zamawiałam, przyszło po 3 tygodniach zgodnie z tym co wszędzie podają i jestem zadowolona, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę...
Tragedia.. zamówiłam piżamę przyszła po 2,5 miesiąca i jest tak prześwitująca ze nadaje się tylko do wyrzucenia... nie polecam.

Przyznają rację Sklep internetowy Valetta to porażka, czekam już 3 m-c na zamówienie,które podobno jest przekazane do linii i tyle, sklep nie bierze za nic odpowiedzialności, nic ich nie obchodzi liczy się tylko to że ściągli pieniądze i klient ich nie obchodzi.

Nie zgodzę się z tym, u mnie przyszła niedokładnie pozszywana piżama, ale uwzględnili reklamację i wysłali nowy produkt. Fakt faktem, że czekałam na to wszystko miesiąc, ale jak na piżamę za 30 ziko z dostawą to nie mam się czego czepiać

U mnie wszystko było ok z zamówieniem z tym że czekałam 15 dni

Sklep Valetta, to jedno wielkie oszustwo. Wystawiają zdjęcia zupełnie innego produktu.Zamówiłam satynowy koronkowy peniuar do kostek, przyszło mi coś na kształt firanki z obszyciem koronkowym, max długim do pół uda i za małym (doradzano mi rozmiar taki jaki noszę). Zwrot trzeba nadać jak się okazuje do Chin, więc resztę zostawię bez komentarza...
Dorota.

Ja jestem zupełnie innego zdania. Z moim kompletem bielizny wszystko było Ok, poza 3 tygodniami niecierpliwego czekania

wczoraj zamówiłam piżamkę, zobaczymy po jakim czasie przyjdzie. A tak to kiedy zamawialiście swoje produkty?

to koniecznie daj znać jak dojdzie! ja dzisiaj zamówiłam 2 piżamki, dopiero później przeczytałam opinię i zaczęłam się stresować. zobaczymy co to będzie

Ja w styczniu zamawialam i przyszlo dopiero teraz. Chce ten badziew, ktory przyszedl zwrocic, ale trzeba wysylac to do Chin. Nigdy wiecej nic z tego sklepu nie kupie

Również zamawiałam piżamę z valetta i akurat z jakości jestem zadowolona. Zapłaciłam 80 zł i niczym nie odbiega od o wiele droższych piżam np. z labress, esotiq itp. Fakt faktem czekałam 3 tygodnie jak już tutaj wspominałam, więc napewno 5 gwiazdkowej oceny to bym im nie dała...

Aga, byłam w takiej samej sytuacji, ale zdecydowałam się na zwrot do Chin. Koszt to jakoś kilkanaście złotych, a pieniądze jakoś po 10/12 dniach miałam na koncie z powrotem, raczej już u nich nic nie zamówię bo jakościowo mi nie odpowiadała mocno piżamka
Również odradzam. Jest to pośrednik od...aliexpress, więc lepiej zamawiać już z Chin bezpośrednio, przynajmniej można dostać Paybacka. Zwrotów jak takich nie mają, musiałabym odesłać do Chin...na własny koszt. Rozmiarówka też odpowiednio chińska, czyli jak trafisz. No i na sam towar czekać około 2 mce((( do tego obsługa bardzo nie mila(( pozytywne komentarze w internecie to chyba same pracownicy sklepu piszą lub klienty którym baaardzo poszczęściło

Aliexpress mnie nigdy nie przekonało bo nigdy jeszcze mi nic z niego nie dotarlo, a obslugi klienta tam wgl nie ma...

chyba naprawde mam farta, że moja piżamka dotarła o czasie i jest ok, wiadomo że za 3 dyszki nie ma co się spodziewać jakości z gucci xd

Nie polecam, miało być 60 dni czas oczekiwania, a potem napisali ze zgodnie z regulaminem 90 dni sie czeka. Paczka nie dotarła, prosiłam o zwrot pieniedzy - nie chce zwracać, mówią ze ja nie odebrałam przesyłki, a do nich nie wróciła. nie chcieli również podać adresu do zwrotu. Przekazuje sparte do rzecznika praw konsumenta.

Dostałam zwrot pieniędzy, po tym jak paczka przez prawie 3 miesiące nie dochodziła, najpierw zaproponowali, że mogą też wysłać produkt jeszcze raz za darmo bo podobno zgubił się po drodze, ale wybrałam zwrot hajsu i o dziwo jeszcze tego samego dnia miałam plny na koncie

Pani Halino mi napisali podobnie że czekam do 60dni, jeżeli będzie podobna sytuacja do Pani(obym się myliła) to również zgłoszę sprawę do rzecznika praw konsumenta bo to jest żenujące
Odradzam zamawianie z tego sklepu. Minął już 3 miesiąc od mojego zamówienia i dalej go nie ma.Nie na możliwości kontaktu telefonicznego.Numer tel.jest podany ale to tylko automatyczna sekretarka i nie ma możliwości dowiedzieć się co się dzieje z zamówieniem.Najgorsze że zapłaciłam za zamówienie i czekam jak głupia. Nie ma mowy o zwrocie pieniedzy!Szkoda że nie poczytałam przed złożeniem zamówienia waszych opinii. Złodziejska firma.Nigdy więcej nie dam zrobić z siebie frajerki zapłacić za zamówienie i czekać miesiącami.Odradzam!!!!!

Dostałam zwrot pieniędzy, po tym jak paczka przez prawie 3 miesiące nie dochodziła, najpierw zaproponowali, że mogą też wysłać produkt jeszcze raz za darmo bo podobno zgubił się po drodze, ale wybrałam zwrot hajsu i o dziwo jeszcze tego samego dnia miałam plny na koncie
Nie polecam zamawiać z tej strony. Paczka przyszła po 15 dniach niby szybko, ale strój kąpielowy dostałam nie taki jak zamawiałam, a bielizna rozwala się przy samym wyciąganiu z opakowania. Kiedy napisałam maila z zapytaniem gdzie mam odesłać towar dostałam dwa chińskie adresy. Jeden towar na jeden adres, drugi na drugi adres. Odesłanie towaru jest na koszt nadawcy.

Miałam podobną sytuację z tym, że jeden strój kąpielowy był ok, a drugi za mały. Co do jakości to nie mogę się do niczego przyczepić, bo jest po prostu fajna. Po kontakcie ze sklepem zaproponowali mi:
- zwrot do Chin na chiński adres (sprawdziłam na poczcie i koszt to jakoś 15 zł)
- zwrot 25% środków i możliwość zostawienia stroju bez konieczności odsyłania
Zrobiłam tak, że strój kąpielowy zostawiłam i oddałam siostrze, a te 25% zwrócili mi w ciągu kilku godzin na konto. Zamówiłam potem ten sam strój w większym rozmiarze, czekałam tym razem jakoś krócej bo 12 dni. Ostatecznie kosztowało mnie to trochę czasów i nerwów ale bez wiekszych problemow idzie sie dogadac z ich obsluga klienta gdzie sprawnie odpowiadaja nawet w weekendy. Moja ocena to 4/5 bo jednak czas dostawy jest slaby ;/
Sklep ten zamawia na wasz adres rzeczy z AliExpress. Reklamowali się szybką wysyłką 2-4 dni, w mailu napisali mi do 15 dni, w regulaminie maja 60-90 dni. Mija 90 dni od wysłania jednego z produktów i dziś otrzymałam informacje, że nie ma możliwości zwrotu pieniędzy, mogą jedynie wysłać kolejny produkt, który ma przyjść w ciągu 60 dni. Drugiego produktu, który został wysłany 2 tygodnie po złożeniu zamówienia (04.02.2020) jak nie było tak nie ma. Trzeci produkt co prawda doszedł, chciałam go zwrócić, ale żeby to zrobić trzeb paczkę na własny koszt wysłać do Chin! Przy czym najprawdopodobniej nie przyjmą zwrotu bielizny. Kontaktu ze sklepem BRAK. Jedynie maile przy czym pani Beata z Valetta
Starsza specjalistka ds. obsługi klienta nie odpowie na żadne wasze pytanie, będzie was zbywać, i wklejać wam regulamin, który bardzo dynamicznie się zmienia. W tym momencie nie ma w nim pewnych zapisów, które były kiedy składałam zamówienie, nie ma już super dostawy 2-4 dni. Mam zamiar napisać do rzecznika praw konsumenta.

Również mam zamiar napisać do rzecznika praw konsumenta, bo to zwyczajni oszuści.

Ja to chce zglosic na policje i o to apeluje do pan. To poprostu jest oszustwo , te rzeczy sa inne niz na zdjeciach, to fatalnej jakosci i fatlanego kroju podroby. Czas, aby wyciagnac konsekwencje i zglosic to tez na fejsbooku.

Miałam dokładnie taką samą sytuację i jak po 90 dniach towar nie doszedł napisałam kolejnego maila o zwrot pieniędzy i wtedy dowiedziałam się, że jest im niezmiernie przykro, ale UWAGA nie dostanę ani zwrotu pieniędzy ani nie wyślą mi ponownie towaru ponieważ własnie minęło 101 dni od zamówienia a zgodnie z ich regulaminem muszę im to zgłosić w ciągu 100 dni !!!!.
Po konsultacji z rzecznikiem konsumenta wysłałam im listem poleconym oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość z informacją, że pismo zostało wysłane również do rzecznika. Na drugi dzień po odebraniu listu pieniądze znalazły się na moim koncie tadam!!!

Dziewczyny czy napewno do nich pisałyście? :o Aż ciężko w to uwierzyć po tym jak się samemu dostało spooko rzeczy i kontakt był ok

Tak , to oszusci i tyle, moge podeslc fotki ciuchow - itny szajs, zupelnie inne niz na zdjeciach.

strasznie mnie to wszystko dziwi, bo u mnie wszystko było zgodnie z oczekiwaniami, dostawa w te 2/3 tygodnie, produkty są spoko (może nie jest to najwyższa jakość, ale cena jest naprawdę niska). Obstawiam jakies dzialania konkurencji albo komus naprawde zaleźli za skórę :o

Ja zamówiłam u nich na próbę bokserki dla mojego męża w batmany i tutaj akurat zmieścili się w regulaminowym czasie z realizacją, rozmiar też był ok. Może kiedyś ewentualnie jeszcze skorzystam.
Nie Polecam sprzedają rzeczy z aliekpress tylko po 3 razy wyższej cenie. Nawet zdjęc nie zmieniają. Sprawdźcie same
Czeka się trochę ponad 2 tygodnie, ale finalnie bielizna jest spoko

Ja uwielbiam od nich bielizn teraz paczka faktycznie szła trochę dłużej - ale z powodu wirusa wszędzie tak jest. Ale bielizna jest TOP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zamówiłam 4 rzeczy, po 3 miesiącach doszły tylko 2 i to marnej jakości. Kontakt ze sklepem maksymalnie utrudniony, ogromne problemy z odstąpieniem od umowy i zwrotem pieniędzy. Klienta traktują jak d**ila i perfidnie zbywają. Jednym słowem: tragedia.

U mnie zupełnie odwrotnie, na maile odpisywali w maks kilka godzin, nawet w niedzielę...

co do obsługi klienta to też dziwią mnie takie wpisy, bo mi odpisywali nawet i w 5 min na maile. Bielizna doszła finalnie z opóźnieniem bo po 3/4 tygodniach w zależności od paczki, których dostałam kilka na jedno zamówienie i jakościowo szału nie ma, ale tragedii też nie, da się nosić, mam wrażenie że to po prostu azjatycka jakość jak w każdej sieciówce typu hm, reserved itd

Absolutna maskara, rzeczy zupelnie inne niz na zdjeciach, inna jakos( fatalna wrecz) , inne wykonczenia i materialy. Jesli nie odzyskam pieniedzy z, to zglaszam ich na plicje, bo to zwykle oszustwo. Unikac jak ognia.
Niecnego tam nie zamawiajcie. Oszuści. Na przesyłkę czekam ponad dwa miesiące. Wszystkie pozytywy na internecie są pisane przez podstawionych ludzi. Jak poszukacie to zobaczycie jak jest naprawdę. To są rzeczy z aliexpress tylko za 3 krotnie taka cenę.
Moje zamówienie przyszło po ponad 3 miesiącach.Niestety jakość rzeczy jest fatalna zupełnie inaczej wygląda to na zdjęciach.Kontaktu ze sklepem nie ma bo nikt nie odpisywał na moje maile. Nie dajcie się nabrać!Skąd tylko takie pozytywne opinie na stronie sklepu....

ciekawe, bo mi odpisywali niemal od razu, co prawda zazwyczaj jakieś odpowiedzi wymijające czemu przesyłka długo idzie, no ale jednak... bielizna przyszła taka sama jak na fotkach poza tym, że jeden paniuar w kolorze czerwonym zamiast czarnym :/ Napisałam im o tym wkurzona, a oni stwierdzili ze wysla mi nowy tym razem czarny a czerwonego nie muszę odsyłać. Finalnie mam dlwa peniuary za cenę jednego, więc źle nie wyszłaam na tym xD

Mi też od razu praktycznie odpisywali
Nie polecam tego sklepu, to oszusci. Pomimo wielu prob kontaktu nigdy nie otrzymalam produktow, a oni maja czelnosc odpowiadac, ze to nie ich wina. Pracuje nad tym teraz z rzecznikiem praw konsumenta
Absolutnie odradzam kupowanie z tego sklepu! Okropne traktowanie klientów, paczki z jednego zamówienia przychodzą osobno w odstępie tygodni. Ja na swoje zamówienie czekam grubo ponad 3 miesiące i nie otrzymałam go w całości. Po zgłoszeniu sprawy powiedziano mi, że muszę jeszcze poczekać, a jak faktycznie towar nie dojdzie do 90 dni to oddadzą pieniądze. Napisałam po ponad 100 dniach i okazało się że nic mi nie oddadzą - ba! - nawet nie wyślą ponownie, bo muszę zgłosić się do 100 dni od zamówienia. Regulamin z tego co czytałam w innej recenzji zmieniał się kilka razy! Dodatkowo fatalna jakość i niemiła obsługa. Tragedia. Odradzam każdemu!
Miałam taka samą sytuacje nie polecam

Jakos rzeczy jest fatalna, wszystko zamawiane z Aliexpress.
Przesylki ida miesiacami, jedna nie dotarla do mnie w ogole, zwrot pieniedzy nie byl mozliwy wiec pozwolili mi wybrac cos wzamian z ich strony.

Porazka, nie zamawiajcie stamtad!

Jak miesiącami jak ja po 2 tygodniach miałam :) teraz moglby być opoznienia z powodu wirusa, ale to wina poczty tu na miejscu często

Według mnie wszystko jest ok, czas dostawy jest stosunkowo długi, ale jest o tym informacja. Z produktem wszystko jest ok, wszystko jak na zdjęciach
Czekam już ponad3 miesiące na przesyłkę nie chcą zwrócić pieniędzy, usuwają wszystkie złe komentarze na swój temat nie polecam

Zamawiałam miesiąc temu od nich kilka rzeczy i moje wrażenia:
- czas dostawy od 13 dni do 23 dni od momentu zamówienia (jedno zamówienie rozbili na kilka paczek, trochę mnie to zdziwiło...)
- kontakt z obsługą klienta w porządku, szybko odpisują na maile i fb nawet w weekendy,
- z 5 rzeczy jedna miała zły rozmiar i chciałam odesłać. Okazało się, że trzeba odsyłać za granicę, ale koszt takiej przesyłki w moim przypadku to coś koło 15 zł, więc do przeżycia, zwrotu jeszcze nie dostałam ale zapewniają że jak paczka dojdzie to od razu zwrócą
- na paczkach jest naklejonych kilka naklejek adresowych, więc paczka idzie faktycznie z daleka (dokładnie są to chiny, bo tam robiłam zwrot)
- jakość produktów jest spoko, chociaż widać że tych najtańszych produktów z zamówienia jest trochę gorsza od tych droższych
- podsumowując ogólnie jest ok, ale czas dostawy mógłby być krótszy, o ten zwrot się raczej nie martwię bo nie wygląda mi to na sklep widmo, bo na maile odpisują itp itd ale w razie gdyby nie doszedł to dam znaka

Ale czas dostawy jest w regulaminie ;) wystarczy przeczytać. Firma nic nie ukrywa ;) więc jak ktoś jest w szoku to ze swojej winy. Ja z pelną swiadomościa od nich zamawiam i lubię bardzo ten sklep bo ok na paczkę trochę się czeka ale super bielizna przychodzi

Ukrywa i to dużo. Na zwrot pieniędzy za szmatki które wysłaja nie ma co liczyć . Nie ma ani adresu zwrotu ani w jakiej formie pieniądze wrócą . Regulamin jest niepełny . Proszę poczytać opinie . Jak widać nie ja jedna dałam się na to złapać

Hej, nie kupujcie z tego sklepu, jakość tragiczna, wysyłka z aliexpress!!!

Ogólnie warto czytać regulamin, ja wiedziałam na co się piszę i ile może potrwać realizacja. Znalazłam piękny komplet nocny za nieduże pieniądze. Paczka była u mnie po 2 tygodniach, kolor i rozmiar się zgadzają. Wykończenie też niczego sobie. No ale każdy może mieć swoje zdanie.

U mnie całe szczęściem było wszystko w porządku, bielizna koronkowa i bokserki dla męża w dobrym rozmiarze, wykonanie też w porządku.

tragedia!
Klienta mają w d*pie. Nie dość,że paczka przyszła po bardzo długim czasie to jeszcze niekompletna. W środku żadnego paragonu, przy spodniach nie było nawet wszytej metki. Po wysłaniu maila ( nie jednego) dostałam informację,że nie otrzymam zwrotu pieniędzy za brakujący towar ani nie wyślą mi go kolejną paczką bo minął niby termin reklamacji! ( nie prawda!) zamierzam zgłosić sprawę do US oraz na Policję. nie polecam!!!!

Miałam podobny problem, zamówiłam 6 rzeczy i przyszły tylko 2... Od razu do nich zadzwoniłam i zonk, automat. napisałam mejla i prawie od razu odpowiedzieli, że to normalne, że produkty przychodzą w kilku paczkach. Nastraszyłam ich policja na co mi napisali, że jak produkt nie dojdzie to zrobią reklamację lub zwrócą mi pieniądze i sie trochę uspokoiłam. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu w ciągu kolejnych kilku dni doszły kolejne 3 rzeczy, a na ostatnia czekałam prawie 1,5 miesiaca... Ostatecznie bielizna przyszła w miarę dobra, ale ile miałam nerwów z tymi pojedynczymi paczkami to dwa razy pomysle zanim znowu u nich zamówię...
Tragedia najtańszy chłam od Chińczyków zamiast stringów koronkowych dwa sznurki

Zazwyczaj stringi składają się z dwóch sznurków :D

Koronkowe stringi i koronkowe figi kupiłam u nich w maju i przyszły na jakoś początku czerwca w kilku osobnych paczkach. Co do samej jakości i rozmiarów jestem bardzo zadowolona poza tym, że jedne majtki przyszły trochę za duże, ale nie chcę mi się nic z tym robić, bo w sumie nie spadają, a za 10 zł nie bede robic awantury xD Sklep jak sklep, bardzo słabe że czas dostawy jest długi, ale można ich napewno pochwalić za obsługę klienta, bo w 5 minut jeszcze nigdy nie otrzymywałam odpowiedzi jak u nich i to nawet w niedziele.
Podsumowując na minus:
- czas dostawy trochę zbyt długi
- zamówienie rozbite na kilka paczek
- z rozmiarami nie do końca jest idealnie, ale to standard przy zakupach online w moim przypadku
Na plus:
+ obsługa klienta
+ ceny, jakby nie patrzeć tym się sugerowałam akceptujac czas dostawy

Myślę, że jakbyśmy dokładnie wszyscy czytali regulaminy to skutecznie uniknęlibyśmy wiele tego typu problemów i późniejszych zażaleń :)

A czy Pani przeczytała dokładnie post autorki? O to własnie pytała.
Widocznie przeczytała regulamin i chciała sprawdzić, czy coś takiego faktycznie funkcjonuje...
Myślę, że trudno jest komuś normalnemu uwierzyć, że działa coś, co mianuje się sklepem, a nie posiada absolutnie żadnego towaru, za nic nie odpowiada i kosi tylko kasę, a w razie problemów nie ma z kim gadać, bo z drugiej strony automat i standardowa gadka - 60 dni na przesyłkę (bo tyle idą średnio przesyłki z Aliexpress). Każdy kto chociaż raz zamawiał, zdaje sobie sprawę, że często przesyłki nie dochodzą, z różnych względów... Co robi Valetta? Spoko, zamówimy ci jeszcze raz, czekaj sobie następne 4 miesiące... to nie jest normalne, no ale może zgodne z regulaminem...
Jeżeli przesyłka nie dociera, to należy zwrócić środki, a nie kazać czekać na wątpliwej jakości produkty 3-8 miesięcy. Wszyscy wiemy jak działa Ali, jak coś nie dotarło, klikasz brak produktów, w ciągu dnia masz środki na koncie, a nie jak tutaj będą Cię zwodzić rok, albo dłużej.... Koszmar!!!

Dziwię się, że coś takiego jest w ogóle zgodne z prawem. Pośrednictwo - owszem, ktoś woli zamówić na Valetta.pl i przepłacić, jego sprawa. Ale jeśli produkt nie dochodzi po 3 miesiącach (!!), to karygodne jest, że nie otrzymuje zwrotu środków, tylko Valetta łaskawie zamawia u Chińczyka kolejną paczkę, potem kolejną, i kolejną....
Kto do tego w ogóle dopuścił? Jakaś luka w prawie i tyle.
Tragedia jednym słowem... Czekalam 3 miesiące na przesyłkę
Mega słaba jakość... Biustonosz samonośny po otwarciu paczki - klej się odkleił. A piżama przyszła popruta...

Z tymi biustonoszami to jest trochę tak, że one są kilkurazowe, a czasem nawet i jednorazowe. Kiedyś kupiłam chyba na julimexie taki i po jednym razie byl do wywalenia. Od obsługi klienta dowiedziałam się że nie można ich nakładać na nabalsamowaną skórę i po każdym użyciu trzeba umyć go pod bieżącą wodą i zakleić folią z zestawu (ja to od razu odpakowałam i wywaliłam, więc pewnie dlatego tak się skończyło)

tez mam od nich ten biustonosz samonosny i trzyma az za mocno ;ppp
Dziwne, w moim przypadku były to niecałe 3 tygodnie i bielizna przyszła dokładnie taka jaka powinna :o Mogłaby buc ładniej zapakowana, ale brak karteczki z podziękowaniami jak dla mnie można przeboleć :D
Ja zamówiłam 10 marca strój sportowy, jest 9 czerwca, a paczki nadal nie ma
Mi wydaje się, ze regulamin jest dość jasny. Za niską cenę I niezłą jakość trzeba u nich troche poczekać
Wszystko się zgadzało, termin realizacji może nie jest krótki, ale warto poczekać parę dni więcej.
Nie polecam, jakoś średnia, jednej paczki nie wysłali w ogóle mimo moich maili kiedy będzie paczka dziś napisali że minęło 100 dni i ani pieniędzy nie wyślą ani towaru i to ich ostateczną odpowiedź! Żart jakiś i kontakt bardzo niemiły. Nie polecam!!!

Jakość w zależności od produktu, u mnie akurat wszystko ok a kupilam stroj kapielowy i stroj sportowy bo mieli niezle ceny... Też nie zauważyłam tego czasu dostawy, że nawet do 60 dni może zająć (akurat do mnie przyszło zamówienie po 18 dniach dwie paczki równocześnie)

Ten butik jest śmieszny. Złożyłem zamówienie na początku lutego. W marcu i kwietniu pisałem do nich, że nie otrzymałem przesyłki. W odpowiedzi odpisali, ze czas realizacji to 60 dni. Po ponad 60 dniach napisałem odpisali, że jednak 90 dni. Dzisiaj otrzymałem odpowiedź:
Dzień dobry,
Od daty wysyłki zamówienia, o którym mowa, minęło 109 dni. W związku z tym nie możemy zwrócić pieniędzy lub ponownie nadać zamówienia. Nasze stanowisko jest ostateczne.

To jest zwykła kradzież.

Regulaminu nie czytałem, ale zamówienie koniec końców doszło i jakościowo jest spoko, ponownie bym się dwa razy zastanowił czy zamawiać bo czekałem jakoś 20 kilka dni
Jezeli mogłabym ja również zadac pytanie.
Jak długo czekałyście na swoje paczki? Czekam juz miesiąc i powoli zaczynam miec dosc.
Paczka moja zostala rozdzielona na 3 części, czy jak ktos tak mial to czy duza była różnica czasu między pierwsza a trzecia paczka?

czekałem 20 kilka dni, w moim przypadku wszystko przesłali w jednej paczce
U mnie były dwie paczki, były lekko po dwóch tygodniach. Rozmiar I kolor się zgadzały.

Dłużyło mi się strasznie, ale w dzisiaj wreeeszcie doszło. Zamawiałam pod koniec maja, więc około 3 tygodni

Jeden raz jakoś 15 dni, a drugi 12 dni... Paczka z chin, więc w sumie sprawnie biorąc pod uwagę odgledłość hahaha

Zamówiłam 13 maja a doszło 27 maja to wychodzi 14 pełnych dni

Po 25 dniach znalazłam paczkę w skrzynce pocztowej, która po prostu została tam wsadzona, więc nawet nie ogarnęłam że doszło

równo 23 dni

Rozbite na dwie paczki jedna dotarla po 16, a druga po 19 dniach

Coraz częściej tak robią listonosze, także warto zaglądać systematycznie do skrzyni (tym bardziej jeśli jest to miękka paczka z ubraniami którą dość łatwo można tam wsadzić). U mnie było podobnie i to nie pierwszy raz jak coś idzie z zagranicy

3 tygodnie

Zamawiałam i się nie zawiodłam. Do regulaminu jak zwykle nawet nie zajrzałam, tylko sprawdziłam czas dostawy i faktycznie w te 2/3 tyg mi wszystko podochodziło :D

Czyli klasycznie, więc nie warto się za wcześnie denerwować I tyle poczekać :)
... pośrednicy ... radzę przygotować się na długi .... długi ...czas Realizacji zamówienia ,W związku z tym nic nie mogę powiedzieć o jakości zamówionej rzeczy
Jest w porządku, dwa tygodnie i w końcu mam swój strój kąpielowy. Wykonanie I rozmiar się zgadzają

Żałuje, że nie doczytałam, że są tylko pośrednikami. Jak się okazuje towar z chin, więc rozmiary też chińskie. A kiedy chcesz wymienić, cóż dozwolony tylko zwrot, gdzie na własny koszt musisz wysłać do Chin- chociaż niby masz na to 14 dni?? hmm jeżeli ich paczki idą 3 tyg lub więcej, nie wiem jakim expressem musiałabym wysłać. Nie polecam! lepiej wydać trochę więcej w polskim sklepie i kupić coś co w razie czego zwrócisz bezproblemowo i bez zbędnych kosztów.
Zamawialam w styczniu biustonosz i taśmę do ciała. Biustonosz przyszedł po dwóch miesiącach i jest ok, ale za to taśma przyszła 3 miesiące później i to taśma nie do ciała a do szycia, nie klejąca się w ogóle, napisałam, wysłali znowu. I przyszło oczywiście znów nie to co trzeba. Więc trzeba uważać co się zamawia i mieć szczęście.
Absolutnie nie polecam. Produkty fatalnej jakości. Dodatkowo brak możliwości zwrotu bo są to wyłącznie produkty z Chin. Brak informacji na stronie . Zamówiona piżama okazała się fatalnej jakości szmata z zupełnie innego materiału .

Ja zrobiłam zwrot do Chin za kilkanaście złotych (zamówiłam za 80 zł, więc bardziej mi się opłacało) z tym, że u mnie zły był rozmiar, a jakościowo było wszystko ok, pewnie dużo zależy od wybranego produktu :/ Pieniądze miałam na koncie jakoś po 11 dniach od kiedy wysłałam im potwierdzenie zwrotu

O, a u mnie zwrot do jakiegos zagranicznego magazynu w polsce inpostem O.o

Zamawiałem szorty kąpielowe dla mnie i strój kąpielowy dla dziewczyny na wakacje. Poza tym, że przyszły w dwóch paczkach na przełomie dwóch dni dopiero po dwóch tygodniach jesteśmy zadowoleni
Dwa miesiące czekam na przesyłkę żadnego kontaktu ze sprzedawcą tragedia!!!zdecydowanie nie polecam

Hmm, u mnie 2/3 tygodnie i co do kontaktu ze sklepem to mam wręcz przeciwne odczucia, odpisują na fb bez problemu, na maila tak samo, bo miałam problem z majtkami, które przyszły w innym odcieniu i składałam reklamacje
Ja też już 2 miesiące czekam. Kontakt ze sklepem fatalny. Pani, która odpisuje, odpowiada w sposób pretensjonalny i na odczep się. Jestem mega zawiedziona.

Czekałam prawie miesiąc, ale akurat kontakt ze sklepem miałam cały czas w porządku :ooo Finalnie komplet bielizny za 20 zł okazał się bardzo fajny:)))
Dziś 29 czerwiec, ja od 15 maja czekam na przesyłkę

Mam mieszane doświadczenia z tym sklepem. Kupiłam kilkanaście produktów i nie dość że przyszły podzielone na kilka paczek to czekałam od 2 tygodni do 5 tygodni na ostatnią paczkę. Jakościowo jestem połowicznie zadowolona bo niektóre produkty są naprawdę takie sobie, ale niektóre są bardzo dobre jakościowo. Majtki koronkowe przyszły mi w złym kolorze, ale o dziwo dostałam za nie 30% zwrotu. Jedynym + jest kontakt z nimi, bo odpisują szybko i wyjaśniają, podają linki do śledzenia itp itd
Nie polecam. Zamawiałam strój, czekałam na przesyłkę 2 i pół miesiąca, gdzie podobno miał przyjść od 3 tygodni do 2 miesięcy, nie miałam aktualizowanych informacji na temat paczki. W dodatku to co przyszło to jest zupełnie co innego niż zamawiałam i akurat ta rzecz co przyszła była kilkakrotnie razy tańsza niż miała przyjść i zapłaciłam
Ja od 3 miesiecy czekam na paczke, wysłali mi druga 5tygodni temu i wciaz nic. Napisalam to mowia ze jest dalej w transporcie ze to trwa 2-3 tygodnie blablabla No ja rozumiem wszystko ale trzy miesiace? Po kolejnym wysłaniu 5 tygodni? Paczki z AliExpress przychodzą szybciej, takiej samej jakości i w dodatku duzo taniej, takze nie polecam tego syfu z valletty:)

Taka sama sytuacja mnie spotkała, że za pierwszym razem czekałam 3 miesiące i paczka się podobno zagubiła, ale mogę cie pocieszyc bo druga paczka bez problemu doszła i jest ok. Najprawdopodobniej przez koronawirusa jakieś problemy logistyczne były zwłaszcza jak to z chin idzie
Tragedia. Czekałam na paczkę 2,5 miesiąca. Dostałam zły rozmiar i zupełnie co innego niż na prezentowanych zdjęciach. Jeśli chodzi o zwrot i wymianę towaru to nie ma na to szans. Wyrzucone pieniądze w błoto.
Tak, bielizna przyszła po 3 tygodniach i wszystko zgodne z opisem poza tym, że peniuar przyszedł w złym kolorze, ale zaproponowali częściowy zwrot i nie musiałam nic odsyłać, wiec ujdzie

No to całkiem nieźle, jeśli jakość jest ok i w jakimś stopniu zwrot za zły kolor to nie ma na co narzekać. Też bym się zgodziła :)
Zamowilam 3 tyg temu 3 kostiumy kąpielowe. Z czego do tej pory otrzymałam 2, każdy w innej paczce. Wszystko idzie z Chin. Tandeta. Nie warte nawet 5 zł. Nie polecam . Zwrot na własny koszt do Chin bo Valetta jest tylko pośrednikiem. Także każda rzecz trzeba wysyłać w inne miejsce. Nie warte uwagi, a co dopiero polecenia.
To samo, stroje przyszły w osobnych paczkach, ale chociaż jakość i rozmiar się zgadzają, wiec zostawiłam :)
Zazdroszczę otrzymania w ogóle czegokolwiek z zamówienia,w moim przypadku minęło 70 dni,i nie otrzymałam nic :(:(
Po 2 tygodniach np u mnie już doszedł strój kąpielowy - tragicznie zapakowany, ale jakościowo spoko i na + kontakt przez mail i fb bo szybko odpisują
Ważne, że taki jak być powinien. U mnie też w porządku biustonosz i bokserki dla męża. Czas dostawy to te 2 tygodnie, więc u wszystkich jest raczej podobnie

Mam neutralne doświadczenia bo zamowilam kilka rzeczy i przyszly rozbite na dwie paczki, ktore doszly po niecalych 3 tygodniach. Bielizna jak na zdjęciach, ale jedna mi się nie spodobała i robilam zwrot. Na + że zwrot inpostem za darmo i pieniądze stosunkowo szybko wrocily na konto

dwa tygodnie temu kupiłem żonie dres i parę innych rzeczy za kilkaset złotych, dziś zamiast zamówionego towaru przyszła jedna paczka i okazało się że przysłali zamiast kompletu bielizny tylko stanik, kompletnie odbiegający od tego co zamawiałem reszta ponoc została wysłana innymi paczkami , obawiam się że też przyjda zdekompetowane i jakosciowo kicha. to wszysko tandeta chińska przestrzegam wszystkich kasa w błoto te opinie które chwalą ten sklep są pisane przez podstawione osoby. kontakt z sklepem tylko mailowy. Ogolnie wyciagają tylko kase kolejny przekręt .

miałam podobnie, ale mogę uspokoić że na dniach kolejne paczki do mnie doszly i jakościowo generalnie było ok, chociaż jeden koronkowy stanik za 20 kilka złotych faktycznie trochę tandetny

U mnie też przyszło finalnie kilka paczek
Zdecydowanie odradzam. Przesyłka trwa 60 dni i jakość produktów zerowa.
Nie polecam. Valetta to nic innego jak pośrednik Alieexpress. Ja niestety się nabrałam. Zamawiałam trzy rzeczy. Jedna dotarła po dwóch tygodniach. Chińskie badziewie. Zapłaciłam za biustonosz 90 zł który na Alieexpress kosztuje 30 zł. Reszta nie dotarła.

dostałam produkty z chin, czas dostawy wiadomy... jakościowo spoko, ale niesmak pozostał

Inne tematy z forum Moda i uroda

gdzie kupię szarą sukienkę dresową? (23 odpowiedzi)

Może ktoś się orientuje gdzie w Trójmieście kupię dla siebie szarą dresową sukienkę, chętnie z...

Fryzjer do domu - czy korzystacie ???? (45 odpowiedzi)

Mam do was pytanko : Czy korzystacie z usług fryzjera który dojeżdża do klienta? Chodzi mi o...

Butik Citychic (3 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś kupował online w sklepie citychic.pl? Jakie opinie o sklepie?

do góry