Widok

Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Mari
2020-01-30 20:41:04
Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
Nie mogę nic powiedzieć . Kupuję bieliznę w Zoryana i wszystko mi się podoba https://zoryana.eu/shop/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie. Bielizna jest według mnie dobrej jakości. Jedynie trzeba być cierpliwym ponieważ paczki potrafią długo iść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam w tym sklepie parę biustonoszy do karmienia. Są świetne. Na pewno zrobię jeszcze nie raz zakupy w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już po raz kolejny zamówiłam tu przepiękną bieliznę. Nie spodziewałam się znów tego w tej cenie. A tu pozytywne zaskoczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam w tym sklepie bardzo zmysłową bieliznę. Troszkę się bałam co przyjdzie ale niepotrzebnie. Zamówienie przeszło nawet moje oczekiwania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona zamówiła w tym sklepie dla mnie i dla siebie bieliznę. Ja tam jestem zadowolony. Ona w sumie też. Nie jest źle jak za taką cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie jest to jeden z lepszych sklepów internetowych gdzie można kupić tanią i dobrą jakościowo bieliznę. Ogromny plus za dostępność wszystkiego w jednym miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakup bielizny w tym sklepie oceniam bardzo pozytywnie. Na pewno będę częstą klientką. Biustonosze są dobre jakości. Nie uwierają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam! Moja szuflada jest pełna skarpetek i bielizny od Valetty :) mają dobre ceny i częste promocje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę długo się czeka na paczkę z zamówieniem i to jak dla mnie jedyny minus tego sklepu. Tak to polecam ze względu na niską cenę i duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona ze swoich zakupów. Bielizna jest świetna. Nie spodziewałam się tego w takiej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam niesamowicie seksowną koszulę nocną z ozdobną górą. Wygląda obłędnie, świetny materiał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam w tym sklepie piękna bieliznę ślubną. Dzięki nim noc poślubna udała się :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Valetta to sklep z bardzo tanią bielizną. Fajnie, bo można skorzystać z rożnych promocji i nakupić dużo za naprawdę małe pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koszulka nocna z koronkową górą jest cudowna. Mega ładnie podkreśla piersi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie jest to jeden z lepszych sklepów internetowych z bielizną w niskiej cenie. Co do jakości nie mam się co przyczepić. Jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duży wybór szortów do spania zachęcił mnie do zrobienia zakupów i przyznaję, zakupione rzeczy są identyczne jak na zdjęciach co mnie bardzo ucieszyło, nie liczyłam na aż tak fajny wygląd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiliśmy razem z żoną bieliznę w tym sklepie. Ja bokserki z których jestem zadowolony, a żona różne biustonosze i majtki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki temu sklepowi jestem przygotowana już na mój majowy wyjazd do Egiptu :) piękne stroje kąpielowe i kimono plażowe. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiem tak. Ja jestem zadowolony. Żona kupiła dla siebie i dla mnie bieliznę. Ona wygląda w swojej mega hot i co ważne za niską kasę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Coś skutecznego na cellulit (48 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, doradźcie coś dobrego na cellulit. Piję dużo wody, dużo chodzę, spaceruję,...

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

Sklep internetowy z markowymi ubraniami (94 odpowiedzi)

Hej, mam pytanie, ktoś zamawiał z was na tej stronie? Firma jest nowa, dosyć wysokie zniżki i...

do góry