Widok

Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Zakupiłem zaledwie 3 sztuki bokserek, na próbę i stwierdzam że wszystko jest ok, ponowię zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raz zamówiłam i teraz przestać nie mogę :) nie warto przepłacać za podobne rzeczy w sklepach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie jest to najlepszy sklep z tanią bielizną. Trochę długo czeka się na wysyłkę ale według mnie warto poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Razem z mężem zaopatrzyliśmy się w ubrania sportowe. Jesteśmy mile zaskoczeni bo za stosunkowo niskie koszty ubrania wyglądają super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie, która jak ja lubi ciepło grube rajstopy. Mają ich duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna bardzo przyjemna w dotyku a stringi bezszwowe są wręcz niewyczuwalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lateksowe figi są mega seksi. Polecam. Czekam teraz na te z napisem "Yes, daddy?". Nie mogę się doczekać. A jeszcze bardziej mój facet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Romper damski w gwiazdki wygląda bosko. Zamówiłam już kolejne :) mam nadzieję, że się nie zawiodę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szorty sportowe zdały egzamin latem więc kupiłam teraz legginsy. Znów zakup udany. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczekiwania spełnione, były to moje pierwsze zakupy i na pewno nie ostatnie. Piżamy wyglądają rewelacyjnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kimono plażowe w styli vintage jak i i strój kąpielowy o kroju gorsetowym totalnie skradły moje serce. Razem wygląda to idealnie i bogato.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolony ze swoich zakupów. Materiał z których są bokserki jest miły w dotyku. Wszystko dobrze leży, a rozmiar jest raczej standardowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie. Piękna, zmysłowa bielizna! Mają jej tu duży wybór więc myślę, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Siostra i mama jak zobaczyły jaką fajną można kupić bieliznę w niskiej cenie też zechciały by im kupić. Tak więc drogie panie polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu ten sklep internetowy. Mają super jakość bielizny. Jestem bardzo zadowolona z zakupu body.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam na próbę bieliznę w tym sklepie i jestem ogólnie zadowolona. Trochę długo ale warto poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie w tym sklepie. Mają dobrą jakość bielizny i duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam na próbę swój pierwszy biustonosz w typie bardotka, wybrałam koronkowy w białym kolorze. Faktycznie, jak na zdjęciu w ładny sposób modeluje on piersi, unosi do góry, jest to trafiony zakup.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiona bielizna jest naprawdę super. Nie spodziewałam się tego w tej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep internetowy każdej kobiecie. Zrobiłam tu już kilka razy zakupy i jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Perfumy z feromonami (6 odpowiedzi)

Hej, czy miałyście może do czynienia z perfumami z feromonami? Dużo ostatnio na ten temat...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

Opakowania kosmetyczne (12 odpowiedzi)

Zajmuję się wytwarzaniem naturalnych kosmetyków, ale także mocno jestem w temacie aromaterapii i...

do góry