Widok

Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam bieliznę, mam troszkę większy brzuszek po ciąży i najlepiej sprawdzają się u mnie figi z podwyższonym stanem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki temu sklepowi zapoznałam się z bielizna bezszwową to znacząco zwiększyło mój komfort na co dzień. Świetne kolory majtek jak i fasony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potrzebowałam rady i obsługa sklepu szybko mi pomogła, zakupy już odebrane, jestem bardzo zadowolona z podejścia do klienta jak i z zamówionych rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłem satynowy szlafrok męski. Super jakość wykonania. Serdecznie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że każda kobieta będzie zadowolona z zakupów w tym sklepie. Tania i dobrej jakości bielizna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Można tu kupić fajną męską bieliznę w dobrej cenie, a według mnie nie warto przepłacać za np bokserki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie już po raz kolejny zmysłową bieliznę, z której jestem bardzo zadowolona. W takiej cenie trudno coś znaleźć, a w tym sklepie jest ogromny wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem kto jest bardziej zadowolony z zakupów, ja czy mój chłopak. Kupiłam kilka modeli majtek typu push up i w końcu mogę nosić leginsy, pupa dzięki tej bieliźnie wygląda fantastycznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam serdecznie odzież termiczną. Dobra jakość i cena. Teraz już nie marznę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam! W promocji udało mi się dorwać super seksowny komplet bielizny koronkowej z chokerem, zarówno ja jak i mąż pozytywnie zaskoczyliśmy się jakością i wyglądem bielizny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trójkątny biustonosz koronkowy bralette w kwiatki na żywo jest chyba jeszcze ładniejszy. Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Długo czekałem na dostawę ale jestem ogólnie zadowolony. Męska bielizna jest dobrej jakości. Materiał według mnie nie odbiega od tych z innych sklepów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolejny komplet na siłownię, który kupiłam to strzał w dziesiątkę. Nie niszczy się i nie odbarwia, nawet po intensywnym treningu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam figi i biustonosz. Jakość jest bardzo dobra, a cena bardzo atrakcyjna. Jestem bardzo zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej mamie z głębi serca biustonosze do karmienia. Świetna jakość wykonania, są bardzo wygodne i praktyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep każdej osobie, która nie chce wydawać miliona złotych na bieliznę. Według mnie nie musi ona być z super materiałów i wyglądać nie wiadomo jak by spełniać swoją funkcję. Tak więc polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna z tego sklepu internetowego jest dobrej jakości. Ja jak i żona jesteśmy zadowoleni ze swoich zakupów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolejny zakup w tym sklepie i znów jestem bardzo zadowolona z zakupów. Mają ogromny wybór bielizny w dobrych cenach. Na jakość nie narzekam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam tu kilka zmysłowych kompletów w sam raz na święta. Bałam się trochę, że paczka nie zdąży do mnie dojść. Traf chciał, że dziś paczkę mi dostarczono. Wszystko się zgadza z zamówieniem. Rozmiary są ok. Gorąco polecam. Na pewno jeszcze nie raz zrobię w tym sklepie zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Udało mi się w tym sklepie internetowym idealnie dobrać biustonosz. Jakość super, a cena niska. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Domowe kosmetyki (11 odpowiedzi)

Czy są tu na forum dziewczyny, które same sobie robią kosmetyki z półproduktów? Podzielcie się...

Prostownica dla żony - jaka? (17 odpowiedzi)

Chcę kupić prostownicę dla żony. przeglądam oferty i tak ok 200zł będzie dobra? I czy jonizacja...

Krem nawilżający 40+ (28 odpowiedzi)

Moja mama ostatnio skarży się na bardzo suchą skórę na twarzy i szuka jakiegoś dobrego...

do góry