Widok

Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Paczka dotarła na czas a zamówienie spełnia moje oczekiwania. Bielizna była stosunkowo tania w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi a wygląda wszystko przyzwoicie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koszula nocna którą kupiłam dość dawno temu nadal wygląda w porządku, jakość akceptowalna za taką atrakcyjną cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie. Super wybór bielizny. Na pewno nie raz zrobię w tym sklepie jeszcze zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakupy w tym sklepie internetowym. Kupiłam w nim piękną bieliznę, za nie wielkie pieniądze. Fajnie, że są sklepy gdzie nie trzeba wydawać fortuny by wyglądać jak modelka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zrobiłam w tym sklepie bardzo duże zakupy i jestem z nich bardzo zadowolona. Dobra jakość materiału i szycia jak za tak niską cenę. Koronka dobrej jakości i nie pruje się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona kupiła w tym sklepie super bieliznę. Wygląda w niej obłędnie ;) ja kupiłem na próbę bokserki i są ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakupy w tym sklepie internetowym. Jedynym minusem jest długi czas oczekiwania na realizację zamówienia, a tak to nie ma na co narzekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłem zaledwie 3 sztuki bokserek, na próbę i stwierdzam że wszystko jest ok, ponowię zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raz zamówiłam i teraz przestać nie mogę :) nie warto przepłacać za podobne rzeczy w sklepach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie jest to najlepszy sklep z tanią bielizną. Trochę długo czeka się na wysyłkę ale według mnie warto poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Razem z mężem zaopatrzyliśmy się w ubrania sportowe. Jesteśmy mile zaskoczeni bo za stosunkowo niskie koszty ubrania wyglądają super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie, która jak ja lubi ciepło grube rajstopy. Mają ich duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna bardzo przyjemna w dotyku a stringi bezszwowe są wręcz niewyczuwalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lateksowe figi są mega seksi. Polecam. Czekam teraz na te z napisem "Yes, daddy?". Nie mogę się doczekać. A jeszcze bardziej mój facet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Romper damski w gwiazdki wygląda bosko. Zamówiłam już kolejne :) mam nadzieję, że się nie zawiodę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szorty sportowe zdały egzamin latem więc kupiłam teraz legginsy. Znów zakup udany. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczekiwania spełnione, były to moje pierwsze zakupy i na pewno nie ostatnie. Piżamy wyglądają rewelacyjnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kimono plażowe w styli vintage jak i i strój kąpielowy o kroju gorsetowym totalnie skradły moje serce. Razem wygląda to idealnie i bogato.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolony ze swoich zakupów. Materiał z których są bokserki jest miły w dotyku. Wszystko dobrze leży, a rozmiar jest raczej standardowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie. Piękna, zmysłowa bielizna! Mają jej tu duży wybór więc myślę, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

mezoterapia igłowa proszę o opinie (46 odpowiedzi)

interesują mnie okolice oczu,

Powiększanie ust Gdynia - gdzie polecacie? (61 odpowiedzi)

Szukam gabinetu w celu powiększenia ust, fajnie aby ceny też nie były z kosmosu. Znacie coś...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (131 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

do góry