Widok

Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Koronkowa bielizna z tego sklepu spełnia moje oczekiwania w 100%. Nic się nie pruje i nie gryzie. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie boską bieliznę w niskiej cenie. Zdziwiłam się, że można kupić taką bieliznę w takiej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep. Ja, moja siostra i mama co jakiś czas kupujemy coś w tym sklepie. Bielizna wyszczuplająca robi szczególną furorę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Regularnie kupuję tu koronkową bieliznę i za każdym razem jestem zachwycona. Dobra cena i jeszcze lepsza jakość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona jest bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Bielizna jest bardzo seksowna. Robi efekt WOW!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu facetowi zakupy w tym sklepie internetowym. Mają duży wybór męskiej bielizny w rozsądnej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny sklep! Halka wyszczuplająca, którą kupiłam, okazała się prawdziwym hitem. Idealnie dopasowuje się do ciała i perfekcyjnie wygładza sylwetkę. Dzięki niej czuję się pewna siebie i komfortowo w każdej sytuacji. Polecam ten produkt wszystkim, którzy szukają wysokiej jakości bielizny wyszczuplającej!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówienie zrealizowane może po trochę długim czasie ale nie mogę narzekać. Wszystko jest ok i się zgadza z tym co zamawiałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo pozytywnie oceniam zakupy w tym sklepie. Mają duży wybór bielizny, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam już wiele kolorów prążkowanych fig z gumką. To moje ulubione majtki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paczka dotarła na czas a zamówienie spełnia moje oczekiwania. Bielizna była stosunkowo tania w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi a wygląda wszystko przyzwoicie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koszula nocna którą kupiłam dość dawno temu nadal wygląda w porządku, jakość akceptowalna za taką atrakcyjną cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie. Super wybór bielizny. Na pewno nie raz zrobię w tym sklepie jeszcze zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakupy w tym sklepie internetowym. Kupiłam w nim piękną bieliznę, za nie wielkie pieniądze. Fajnie, że są sklepy gdzie nie trzeba wydawać fortuny by wyglądać jak modelka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zrobiłam w tym sklepie bardzo duże zakupy i jestem z nich bardzo zadowolona. Dobra jakość materiału i szycia jak za tak niską cenę. Koronka dobrej jakości i nie pruje się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona kupiła w tym sklepie super bieliznę. Wygląda w niej obłędnie ;) ja kupiłem na próbę bokserki i są ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakupy w tym sklepie internetowym. Jedynym minusem jest długi czas oczekiwania na realizację zamówienia, a tak to nie ma na co narzekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłem zaledwie 3 sztuki bokserek, na próbę i stwierdzam że wszystko jest ok, ponowię zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raz zamówiłam i teraz przestać nie mogę :) nie warto przepłacać za podobne rzeczy w sklepach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie jest to najlepszy sklep z tanią bielizną. Trochę długo czeka się na wysyłkę ale według mnie warto poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Sposób na zakwasy? (33 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

Medycyna estetyczna na wciągnięcie skóry? (23 odpowiedzi)

W telegraficznym skrócie: była ciąża i duże tycie, walka hormonów potem dość skuteczna kuracja...

Dieta, aktywność fizyczna. (22 odpowiedzi)

Jeśli stosujecie jakieś diety napiszcie o nich, w jakim celu jest dieta ( nie koniecznie musi być...

do góry