Widok

Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23
Sklep bazuje na ludzkiej łatwowierności, uważajcie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po czterech miesiącach czekania dalej nie dostałam koszulki nocnej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sklep ładnie wygląda, ale to tylko fasada, za którą kryją się dalekowschodnie buble.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zanim cokolwiek kupisz, przeczytaj regulamin, czy na pewno chcesz dać się orżnąć cwaniakom.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamówiłam i nigdy więcej. Ktoś sobie znalazł sposób na łatwy pieniądz. Oby się tym sklepem zainteresowały jakieś służby.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czekam trzy miesiące i nic. Odpowiedzi mailowe jak z automatu, dodzwonić się nie można, bo jest tylko automatyczna infolinia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chiny, aliexpress, jakość jak w chińskim sklepie, a cena razy cztery względem chińskiego portalu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Regulamin nie jest enigmatyczny, tylko skonstruowany tak, żeby Cię oszukać. Jak Ci się towar nie podoba albo nie pasuje, nie zwrócisz go, bo wysyłka nie będzie się opłacać. Każda rzecz przychodzi (albo nie przychodzi) w innej paczce i każdą trzeba odesłać osobno do Chin. Przed zamówieniem nie jesteś informowana o czasie wysyłki i o trudnościach że zwrotem (a właściwie bezsensowności zwrotu).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam doświadczenia, złe. Towar nie dochodzi. Odzyskać pieniądze trudno.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam. Czas dostawy długi, towar do kitu, zwroty do Chin na Twój koszt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Absolutnie nie kupuj niczego z tego sklepu. To oszuści. Zamawiając cokolwiek w tym sklepie, kupujesz tandetny towar z aliexpress. Czas dostawy do dwóch miesięcy, towar nic niewart, a jak nie trafisz z rozmiarem, musisz odesłać towar na swój koszt do Chin. Oczywiście pieniędzy już nie zobaczysz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kisia
2021-11-09 09:19:56
Ja na chyba 10 przesylek nie mialam takiej sytuacji ani razu, rozumiem ze jestes zla ale nie mow ze nie warto w ogole
Teraz przed świętami mam trochę rzeczy do zamówienia, więc też sobie ich sprawdzę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też mowię że warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja na chyba 10 przesylek nie mialam takiej sytuacji ani razu, rozumiem ze jestes zla ale nie mow ze nie warto w ogole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

kakaaa
2021-10-27 10:48:44
Pewnie jak w każdym sklepie zdarzy się jakaś wpadka. U mnie do tej pory wszystko superowo więc ja polecam
Co ciekawego zamawiałaś? Bieliznę, strój kąpielowy, czy strój sportowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja czekam już 4 miesiące i nic. Kontakt z obsługą klienta żałosny. Wciskają kolejny produkt łaskawie na ich koszt, mówią o procedurze reklamacyjnej ale jak mam składać reklamacje o produkt którego na oczy nie widziałam? Skusiła mnie cena i teraz bardzo żałuję. Szkoda nerwów... omijajcie ten sklep z daleka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gabreśka
2021-10-29 08:30:45
Moje figi, biustonosz i kąpielówki dla męża też dotarły jakoś w 4 tyg. Ogólnie okey
Dobrze wiedzieć, ja w sumie raz u nich komplet bielizny i całkiem ładnie wykonany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moje figi, biustonosz i kąpielówki dla męża też dotarły jakoś w 4 tyg. Ogólnie okey
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

uważam tak samo :) ceny wrecz porównując do sieciówek to są mega mega!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

te seksowne komplety i koronkowa bielizna od nich jest genialna, bardzo dopracowana, nic się nie pruje itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Bezinwazyjny lifting twarzy (40 odpowiedzi)

Jakie zabiegi polecacie w przypadku bezinwzyjnego liftingu twarzy? Ale takie które daja...

Fryzjer dla kręconych włosów (4 odpowiedzi)

Czy możecie polecić fryzjera,który zna się na kręconych włosach ? Nie mam szczęścia aby dobrze...

leczenie trądziku (118 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

do góry