Widok

Sklepy internetowe

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Słuchajcie znacie jakies slepy internetowe z siedziba najlepiej w trójmiscie w których kupie telefon komorkowy najlepiej na raty?
Albo jakies inne które maja strony internetowe chociaz
Media Markt, Electro world i Euro AGD sprawdziałam juz
chodzi o samsungi

dziekuej za pomoc


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt nie wie?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ee :) ja nie wiem
Nie kupowałam do tej pory przez internet... Nie mogę się przekonać :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt naprawde nie wie ?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja niestety też nie choć z mężem po ślubie zakupiliśmy pralkę przez internet i wszystko było ok. A co do tel. to niestety tez nie jestem w tym biegła.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magdalenka wpisz www.germanos.pl, siedzibę ma chociażby w Gdańsku niedaleko hali pod filarami i na raty na 100 % można kupić,kiedys się interesowałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juz patrze dorcik


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj bardzo drogi jest


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam bardzo napalona na siemensa cx75 i dostepny był na raty tylko u heyah za 849,jejku jak się cieszę,że z tych rat zrezygnowałam bo z anonsów kupiłam od faceta za 450,a tak do dziś bym spłacała. Czasem warto się nad ratami zastanowić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale na allegro sa uzywane tylko a ja nie kupie z Polski wole z pomorskiego zeby widziec telefonik


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli jesteście zainteresowani tematem kreatorów stron internetowych, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić porady z artykułu na stronie - https://wojciechmatula.com/kreator-stron-www/ . Znajdziecie w nim obszerny i rzeczowo przygotowany ranking na temat najlepszych obecnie kreatorów do tworzenia stron internetowych. Czy wiecie jakie są najważniejsze funkcje takich kreatorów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

Plac zabaw (7 odpowiedzi)

Witam. Przeprowadzilismy sie z bloku do domku poza miastem. Corka lat 6 chetnie bawila sie na...

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (68 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)

do góry