Widok

Slabe cisnienie wody

Czy tez zauwazyliscie u siebie slabe cisnienie wody, zwlaszcza popoludniu i wieczorek. Jezeli tak to w jakim rejonie Banina?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
o jejku. Paniusia się odezwała. Widoczny brak wody wpływa na Twoje mądrości.
Przykro mi z tego powodu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
lolek gimbazo z zukowa, piszemy nieprzystosowana
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
,,to nie z powodu wieloletnich mieszkańców Banina.
To tylko przez tych nowo-napływowych z ostatnich min 4lat. takich jak Ty Remes
Bzdury piszesz. Instalacja wodociągowa jest nie przystosowana do takiej ilości mieszkańców. A swoje płytkie wywody schowaj między książki.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
To z powodu wieloletnich mieszkańców Banina. Gdybyśmy byli tu tylko my - napływowi z ostatnich 4 lat - nie byłoby takiego problemu.

:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
trzeba bylo osiedlic sie w pruszczu :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tak czy siak kolega tłumaczy łaopatologicznie a wy nie kumacie....sieć nie jest w stanie uciągnąć takiej ilości szeregów i dlatego w ich okolicy ciśnienie zdycha.....możena sobie nawet krzyczeć że skoro dali pozwolenie to powinno być ciśnienie,ale naprawde myślicie że któryś urzędnik to sprawdza? Zobaczcie co sie dzieję w Baninie, juz tylko osiedla szeregów( o poprawiam się domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej) i normalnych bliźniaków powstają. Nie wiem czy ktos nad tym panuje....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja placilem 250tys za mieszkanie 72metry wiec skad Ty bierzesz cene 2,5tys za metr? Z billboardow? Cena za metr prawie 3500zl a Ty bredzisz ze infrastruktura od ceny za metr zalezy? W podobnych cenach sa mieszkania np w Pruszczu i nie slyszalem zeby tam ktos narzekal ze jest slabe cisnienie (mimo prawie 30tys mieszkancow).
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
no to do gminy z pretensjami ze wydali pozwolenie, nie dopilnowaliście swojego i teraz jęczycie a prawda jest taka ze cena jest adekwatna do jakości dlatego w gda gdzie jest 4 tysie za metr jest woda w szczytach poboru, a u was nie ma :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
nie masz infrastruktury - nie wydajesz pozwolenia na budowę. Jest pozwolenie to powinna być infrastruktura a nie pieprzenie o cenach za metr...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Człowieku, czego się dziwisz, w 3 lata nasprowadzało się was na wiochę około 3 tysi widziałeś jakąś rozbudowę infrastruktury? Czy w swoim ograniczonym rozumku nie przewidziałeś, że jednak technologicznie ZUK z siecią przygotowaną na 3 tys punktów poboru nie da rady zasilić więcej choćby się z******... Nikt nie każe wam kupować mieszkań w kurnikach bez zasięgnięcia rad sąsiadów jak to jest np z wodą i prądem i czy wszystkie sieci dają radę w warunkach zwiększonego przez masowy napływ ludzi z miasta obciążenia. Kupiłeś po taniości 2,5 tysia za metr to teraz masz takie udogodnienia, bo ktoś komuś dał pozwolenie na mieszkania w zabudowie szeregowej kiedy nie ma możliwości zaopatrzenia w wodę wszystkich punktów w takich warunkach jak mamy teraz, trzeba było myśleć przed kupnem i zastanowić się nad centrum Sopotu za 20 tys za metr :P tam ciśnienie jest na bank.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
Bredzisz. Patrzac na Twoj tok rozumowania to w duzych miastach kapiele wieczorami nie bylyby mozliwe. 5000 mieszkancow w wiosce Banino i brak wody a w GD pol miliona mieszkancow i woda jest. Moze czas zmienic ZUK Glincz na Saur Neptun to i cienienie sie znajdzie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma znaczenia w domu czy w szeregu, tylko ile punktów poboru jest podłączonych do jednej gałęzi :) jak mieszkasz w pobliżu nagromadzenia szeregowców, to jakby nie ma znaczenia czy to dom czy nie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mieszkam w domu i często mam problemy z niskim ciśnieniem wody
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sid daję plusa, bo głąby kapuściane z szeregów po 60 mieszkań w budynku nie rozumiejo, że jak sie panie wode we wszystkich kranach na raz poodkrynca, bo sie ziom z budowy jeden z drugim chce po pracy umyć, to ciśnienie spadnie i to zależy nie od wielkości działek tylko od ilości punktów poboru :) a ilość punktów poboru zależy wprost proporcjonalnie od ilości kurników :) tam gdzie są domy i bliźniaki nie ma problemu bo nie ma takiego zagęszczenia ludzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
"Idąc tym tokiem rozumowania. Podobna sytuacja powinna być z gazem
zimą. I z prądem w listopadzie. Należy ograniczyć spalenie bo zimno i ciemno.
Pozdrawiam"

Idąc tym tokiem rozumowania"luty" tak właśnie z gazem jest - zimą jest bardziej zaazaotowany i ma niższą wartość opałową niż latem, ciśnienie jest spoko, ale możliwości mniejsze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podatek możesz płacić w gminie tej której wskażesz w oświadczeniu jako miejsce zamieszkania.tak wiec podatek do meldunku to nie ma znaczenia. Znaczenie ma gdzie wskażesz gdzie mieszkasz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
na al. Rzeczpospolitej tez
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To może mieć znaczenie, bo mało kto wie o tym, że podatek można płacić w innej gminie niż ma się meldunek...
Gdyby więcej się meldowało - budżet gminy by zyskał.

Z ciekawości pytam - dlaczego się nie meldujecie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczoraj była awaria - przerwanie zasilania stacji hydroforowej - do dziś rana trwało ponowne napełnianie sieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Strumykowej - masakra kolejny wieczór i problem z bieżacą wodą a raczej jej brakiem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry