Widok
Tak czy siak kolega tłumaczy łaopatologicznie a wy nie kumacie....sieć nie jest w stanie uciągnąć takiej ilości szeregów i dlatego w ich okolicy ciśnienie zdycha.....możena sobie nawet krzyczeć że skoro dali pozwolenie to powinno być ciśnienie,ale naprawde myślicie że któryś urzędnik to sprawdza? Zobaczcie co sie dzieję w Baninie, juz tylko osiedla szeregów( o poprawiam się domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej) i normalnych bliźniaków powstają. Nie wiem czy ktos nad tym panuje....
Ja placilem 250tys za mieszkanie 72metry wiec skad Ty bierzesz cene 2,5tys za metr? Z billboardow? Cena za metr prawie 3500zl a Ty bredzisz ze infrastruktura od ceny za metr zalezy? W podobnych cenach sa mieszkania np w Pruszczu i nie slyszalem zeby tam ktos narzekal ze jest slabe cisnienie (mimo prawie 30tys mieszkancow).
Człowieku, czego się dziwisz, w 3 lata nasprowadzało się was na wiochę około 3 tysi widziałeś jakąś rozbudowę infrastruktury? Czy w swoim ograniczonym rozumku nie przewidziałeś, że jednak technologicznie ZUK z siecią przygotowaną na 3 tys punktów poboru nie da rady zasilić więcej choćby się z******... Nikt nie każe wam kupować mieszkań w kurnikach bez zasięgnięcia rad sąsiadów jak to jest np z wodą i prądem i czy wszystkie sieci dają radę w warunkach zwiększonego przez masowy napływ ludzi z miasta obciążenia. Kupiłeś po taniości 2,5 tysia za metr to teraz masz takie udogodnienia, bo ktoś komuś dał pozwolenie na mieszkania w zabudowie szeregowej kiedy nie ma możliwości zaopatrzenia w wodę wszystkich punktów w takich warunkach jak mamy teraz, trzeba było myśleć przed kupnem i zastanowić się nad centrum Sopotu za 20 tys za metr :P tam ciśnienie jest na bank.
Sid daję plusa, bo głąby kapuściane z szeregów po 60 mieszkań w budynku nie rozumiejo, że jak sie panie wode we wszystkich kranach na raz poodkrynca, bo sie ziom z budowy jeden z drugim chce po pracy umyć, to ciśnienie spadnie i to zależy nie od wielkości działek tylko od ilości punktów poboru :) a ilość punktów poboru zależy wprost proporcjonalnie od ilości kurników :) tam gdzie są domy i bliźniaki nie ma problemu bo nie ma takiego zagęszczenia ludzi.
"Idąc tym tokiem rozumowania. Podobna sytuacja powinna być z gazem
zimą. I z prądem w listopadzie. Należy ograniczyć spalenie bo zimno i ciemno.
Pozdrawiam"
Idąc tym tokiem rozumowania"luty" tak właśnie z gazem jest - zimą jest bardziej zaazaotowany i ma niższą wartość opałową niż latem, ciśnienie jest spoko, ale możliwości mniejsze :)
zimą. I z prądem w listopadzie. Należy ograniczyć spalenie bo zimno i ciemno.
Pozdrawiam"
Idąc tym tokiem rozumowania"luty" tak właśnie z gazem jest - zimą jest bardziej zaazaotowany i ma niższą wartość opałową niż latem, ciśnienie jest spoko, ale możliwości mniejsze :)