Widok

Słabe spodnie

Czy Wam też przecierają się tak szybko spodnie z C and A. Spodnie z materiału (bawełna, nie poliester) po trzech miesiącach noszenia naprzemiennie i są dziurawe - dwie pary z różnych materiałów i nie tanie. Trzy miesiące, czyli wychodzi średnio półtora miesiąca na parę. Ktoś powie, że delikatny materiał i uszkadza się od tarcia udo o udo. Okay, zwykle, jak ktoś nie ma rozmiaru S, M, tylko wyższy, to budowa ciała sprawia, że pewne tarcie występuje. Ale producenci też o tym wiedzą, a mimo tego szyją spodnie w rozmiarach 46, 48. Jeśli materiał jest delikatniejszy, to w tych rozmiarach nie powinni szyć, bo wiadomo że wtedy jednak noga dotyka o nogi podczas chodzenia. Mimo tego są dostępne w różnych rozmiarach, więc klient jest przekonany, że i on może w nich chodzić. A tu zonk - trzy miesiące i dwie pary przetarte (zwykłe chodzenie, bez jazdy na rowerze, czy jakichś wypraw turystycznych). Z dżinsami nie jest lepiej - te już po sześciu miesiącach zaczynają się przecierać. Choć człowiek obnosi się ze wszystkimi wymienionymi wyżej delikatnie (pranie wg przepisu, bez mocnego wirowania), to i tak się rozpadają. Czy aby to nie jakieś słabe lub zleżałe materiały? Dziwi mnie takie przecieranie się, wszak nosi się koszulki typu T-shirt, swetry, koszule, bluzki i non stop jest tarcie pod pachami, bo człowiek się rusza, porusza rękami, a tam nic, tzn. wszystko całe, choć i tu wyroby z bawełny. Też mam wątpliwości, czy to reklamować, bo w dzisiejszych czasach, to przepisy sobie, a życie sobie. I dlatego wolę zapytać, czy mieliście takie problemy (tak szybko rozpadające się ubrania) i czy reklamowaliście (jeśli tak, to z jakim efektem).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponad rok renu kupiłem jednocześnie trzy pary spodni, rożny krój, materiał i jestem bardzo zadowolony. Intensywnie użytkowane, niewielkie odbarwienie na kolanach i udach, mogę określić stan idealny. C&A mogę polecić każdemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To widocznie trafiłeś na lepszej jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi sie spodnie tez przecieraja po kilku miesiacach, przewaznie sa to te, ktore sa zbyt opiete na udach , jak kupuje chinosy to ma je kilka lat, jedyne spodnie ktore jeszcze mi sie nie przetarly, jedne byly z hm drugie z ca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ze spodniami to zawsze jest problem. Większość niestety szybko się przeciera i materiał pęka. Takie czasy, że ciuchy robi się na chwilę, a nie na lata... Oczywiście nie mówię o dobrych markach, ale o większości "zwykłych" sklepów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spodnie są odpowiedniego rozmiaru (nie są obciśnięte, nie są zbyt luźne), a mimo tego dwie pary uszkodzone w tak krótkim czasie. Mam po domu spodnie kupione w hipermarkecie (bawełna) noszę trzeci sezon i nic. A tu kupione w markowym sklepie i dziury. To jest dobijające.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej kupić dresowe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety, nie nadają się do pracy w biurze... Dress code.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Muza musi grać. (2299 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

Własna firma? (44 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was prowadzi własna firmę i pracuje jako Wirtualna asystentka? Z tego co słyszałam to...

słodko, część druga ;) (544 odpowiedzi)

Zakładam nowy wątek, słodycze stały się niemożebnie długie i nie mam już do nich cierpliwości ;)...

do góry