Śląska 19

Restauracje

Gdańsk, Śląska 19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mariusz - opinia Wnętrze przyjemne, nastrojowo oświetlone. Czekając na zamówienie można zagrać...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 sierpnia 2022

ata - opinia wątek zamknięty Niedaleko mieszka moja mama i jest to jedyny lokal w tej okolicy. Byłam we...
~ata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2021

Ml - opinia wątek zamknięty Godne polecenia miejsce. Za nieduże pieniądze można naprawdę dobrze zjeść w...
~Ml
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 maja 2021

Zadowolona wątek zamknięty Jestem zachwycona jedzeniem,wystrojem,i obsluga. Panie kelnerki bardzo szybko...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2019

Super wątek zamknięty Potrawy pyszne a porcje słuszne. Dania przyrządzone z nutką fantazji-czyt....
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 stycznia 2019

zero sosu wątek zamknięty zero sosu w sosie kurkowym dokladnie 1 kurka mila kelnerka ale dalej zero sosu
~g
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 listopada 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Jestem stałą klientką i za każdym razem jestem zadowolona zarówno z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 października 2018

Nie polecam wątek zamknięty Bardzo wąskie menu. Jeśli ktoś nie jest fanem kaszy lub słonych serów to już...
~Rafał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2018

SUPER !!!! wątek zamknięty Świetne miejsce z przemiłą obsługą!!! Dobra, prosta kuchnia, bez parcia na...
~Emilia D
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

Opinia stałych gości :-) wątek zamknięty Zebraliśmy się na ten wpis, bo uważamy, że zasługujecie na dobrą opinię :-)...
MartynaGie
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

nie jest źle ale kika niedoróbek wyszło wątek zamknięty zamówiliśmy kilka różnych potraw, jedne super, innym troszkę brakowało;...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 maja 2018

Najlepsze jedzenie :) wątek zamknięty Pyszne jedzenie. Królik i krewetki pycha :) Polecam!
~Daria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 maja 2018

świetne miesce na zaspokojenie głodu po pracy wątek zamknięty Nie wiem czy jeszcze gdzieśjest milsza obsluga...:) Ciekawe czy mozna jeszxze...
~pawlo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

Dramat wątek zamknięty Jakość jedzenia i niedoświadczona obsługa pozostawiają wiele do życzenia. W...
~Obiektywna klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2018

Znakomita miejscówka wątek zamknięty Czegoś takiego brakowało w okolicy. Ceny przystępne, każdy dzień z nową i...
~Łakomczuch
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2018

Długie oczekiwanie wątek zamknięty Dość nudny wystrój i klimat. Ceny dość wygórowane.
~Diana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

fajne miejsce wątek zamknięty Super herbaty: imbirowa i malinowa, smaczne dania. Wybierzemy się tam jeszcze.
~Mania
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 marca 2018

ten sos piernikowy!!! wątek zamknięty Byliśmy wczoraj z mężem na kolacji. Zamówiliśmy wołowinę rustykalną i królika...
~Dorota
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

Pierwsza wizyta wątek zamknięty Królik i kaszotto na maśle - palce lizać ! Klimat restauracji bardzo...
~Supermenka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry