Widok

Ślub - 12.08 - Rumia

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Wybrałam i zarezerwowałam już kościół (nareszcie!). Teraz szukam jakiejś sympatycznej pary która również tego dnia ślubuje w kościele Św. Judy Tadeusza (Szmelta) w Rumi w celu dogadania się odnośnie dekoracji w kościele. My mamy ślub na godzinę 17,00 i dekoracje będziemy uzgadniać z ogrodnikami którzy od lat zajmują się wystrojem tego kościoła. Mamy już wstępny projekt więc gdyby ktoś był zainteresowany to proszę o kontakt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ide w środe zarezerwować kościół. Z tym że na 11 sierpnia. Tez chce godzine 17. Mozesz mi napisać w jakich godzinach jest otwarte biuro parafialne?
Pozdrawiam

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz jest okres kolęd i z tego co mi mówił mój narzeczony to biuro parafialne jest otwarte w soboty między 9 a 12, przynajmniej on był właśnie w takich godzinach w ubiegłą sobotę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to mam zaklepany termin na 11.08 na 17. Musze tylko w maju donieść dokumenty i spisac protokół.
Pozdrawiam

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

Widoki (3 odpowiedzi)

Osiedle Widoki powstanie na stoku morenowego wzgórza, w otulinie Trójmiejskiego Parku...

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (4 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

do góry