Widok

Ślub jak z bajki?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy są może na forum jakieś osoby, które planują lub już miały ślub i wesele na jakimś zamku? Ciekawa jestem czy dzień tak bardzo wyjątkowy realizujecie według swojego scenariusza- swojej bajki? Zawsze chciałam jechać do ślubu karocą i bawić się na zamku :), ale chyba jest to nie realne... hmmm a jak u was realizacja marzeń? Pozdrawiam wszystkie księżniczki i książąt! :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc!
Wcale nie jest to nierealne:) Karete lub bryczke mozna wypożyczyć na Hipodromie w Sopocie, kosztuje to dość sporo, ale zapewniam Cie ze pozostawia niezapomniane wspomnienia: autem mozna przeciez jezdzic chocby codziennie! My mielismy karete, a powozilo nia dwoch stangretow we frakach i cylindrach:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Och to napewno wyglądało cudownie :) Jeśli można spytać to daleko jechaliście i z pod domu czy z pod kościoła na salę, sorki, że może są to głupiutkie pytania, ale to trzeba chyba dobrze przemyśleć bo z tego co słyszałam to bardzo droga przyjemność. Czy mogłabyś przesłać jakiś namiar na tę karoce, na forum lub na maila. Z góry dzieki, a już myśałam, ze nikt nie spełnia swoich marzeń co do tego pięknego dnia i robi wszystko nowocześnie i bez zaczarowanej atmosfery, którą Ty napewno miałaś. :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc!!!
Telefon na Hipodrom w Sopocie jest taki: 5517896. Ceny niestety nie pamietam dokladnie, zadzwon i zapytaj:) My stosunkowo pozno zdecydowalismy sie na karete, tego dnia byla juz ona uzywana, ale ja tak dlugo meczylam panie z Hipodromu ze wreszcie znalazlysmy wyjscie z sytuacji: do kosciola pojechalismy wlasnym autem, a kareta przyjechala po nas po ceremonii i zawiozla nas tylko na wesele. To mialo rowniez swoje plusy: i tak przed msza musisz byc troche wczesniej, wiec niewiele osob zobaczy czym przyjechaliscie,a jesli niewiele osob wtajemniczysz w to, czym bedziesz jechac dalej bedzie to fajne zaskoczenie:) Jeszcze jedno: ja osobiscie polecam karete, bo bryczka nie ma dachu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje bardzo za nr telefonu i dobre rady. :)
Ciekawa jestem czy ktoś z forumowiczów miał jeszcze jakies "bajkowe" elementy w dniu swojego ślubu lub takowe planuje. Czy ktoś z Was bawił się np. w Zamku. Chciałabym by ten dzień był jak najbardziej wyjątkowy więc może macie jakieś ciekawe sugestie? Z gory dziękuje, pozdrawiam :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

do góry