Widok

Ślub w kosciele w Brzeźnie

Wesele Brzeźno Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Kto ma ślub w kościele w Brzeżnie?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kiedy macie ślub?


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zainteresował mnie ten zespół muzyczny miałabyś jakis kontakt telefoniczny do nich gdyz równiez bierzemy tam slub i chcielibysmy stworzyc wspaniały klimat wiec prosze o pomoc dZieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My tez bierzemy slub w kosciele w Brzeznie 26.08:)Jestescie juz po poradni?:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zespół bierze "co łaska". Najlepiej idz na mszę o 9.30 i sama się przekonaj o ich zdolnościach, bo to co mi się podoba, niekoniecznie musi podobać się Tobie:) po mszy zagadaj z nimi, na pewno chętnie się zgodzą. Niestety nie mam do nich numeru, bo zgubiłam:( Pozdrawiam i życzę niezapomnianej uroczystości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zastanawiałam się nad wynajęciem zespołu ale jak twierdzisz że ładnie śpiewaja to musze to przemyśleć. A może masz kontakt do tego zespołu? Ile chcieli pieniążków za ślub. Co do proboszcza to go unikam jak ognia.Wiem co potrafi :))) Nie mam żadnego znajomego księdza więc któregoś muszę wybrać z tej parafii. Kwiaty będa jeszcze po Bożym Ciele ale parę napewnio dokupię. Dziękuje bardzo za pomoc.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmm od czego by tu zacząć? Płaciliśmy "co łaska" czyli daliśmy 500zł. To była moja parafia, więc nie musieliśmy mieć żadnych licencji itp. Księdza mieliśmy swojego (przyjaciel męża) i niestety nie polecam żadnego z parafialnych kapłanów. Jacyś tacy troszkę mało inteligentni i te kazania na mszach takie bez wyrazu. Jak coś to zgadzajcie się na wszystkich oprócz proboszcza, bo jeszcze gotów się zapędzić na ambonie i zacznie na gości weselnych pokrzykiwać. Problemów nie było żadnych, ołtarz stroi się na własny koszt, ja w sobotę dostarczyłam tylko kwiaty zakonnicy, która zajmuje się robieniem bukietów i zrobiła je naprawdę przepiękne. Polecam również kościelny zespół młodzieżowy, ale zaznacz, że ten, który gra na mszy o 9.30. musisz wtedy zapłacić organiście 50 zł odstępnego, ale naprawdę warto, bo zespół stworzy niesamowity klimat. Po mszy nasi goscie byli zachwyceni, bo wspólnie z naszym księdzem, zespół stworzył opowieść o naszej miłości. to by było chyba na tyle uwag. Jak masz jeszcze jakieś pytania, to nie ma problemu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My własnie bierzemy tam ślub 17 czerwca. Powiedz mi na co zwrócić tam uwagę. Jakiego księdza mieliście? Ile płaciliście?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mialam :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0