Widok

Śmietniki ul. Saturna

Dziś wieczorem zastałem przed swoją posesją masę rozwianych śmieci, nie będących moją własnością. Rozumiem, że to zapewne sprawka dzików lub wiatru - w porządku, każdemu może się zdarzyć. Pozbierałem śmieci z drogi, by wiatr nie rozniósł ich jeszcze bardziej po okolicy, jednakże uprzejmie proszę by każdy z nas - sąsiadów - zabezpieczył swoje śmietniki, żeby uniknąć takich sytuacji w przyszłości. Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

piątka dla ciebie ....dobry chłopak .....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahahahahhahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

w innym wątku jakiś anonim z Gdańska pisze że się sprowadza do Banina i chce zrobić porządki. Zajmie się i tym
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (15 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry