Widok

Solitech

Ktoś ma jakieś opinie na temat pracy w tej firmie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
na jakim stanowisku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
produkcja, montaż
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
praca jest ok, ludzie są ok, są nadgodziny. Żyć nie umierać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy na produkcje przyjmuja kobiety?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zadzwoniłem niedawno, by spytać o kilka podstawowych rzeczy, których zabrakło w ogłoszeniu (montaż elektroniki). Szef z mety zaproponował mi inne stanowisko, którym nie byłem zainteresowany i zaprosił na rozmowę. Dość arogancki, odniosłem wrażenie, że jeśli kandydata traktuje już jak swoją własność, to tym bardziej pracownika - odpowiedział na moje pytania, po czym stwierdził, że nie musimy się już spotykać.
Skoro nie - łaski bez :). Po 5 minutach rozmowy zdecydowałem, że nie chcę tam pracować - ani teraz, ani w przyszłości.
Firma non-stop daje ogłoszenia na te same stanowiska produkcyjne, a jak się okazało płacą bardzo nędznie, więc - chętnych brak.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak duża to firma?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pracowałem tam ponad rok, pracę zmieniłem z powodu wyjazdu za granicę.
Stawka przyzwoita, czasami wpadną nadgodziny płatne ekstra. Nowych pracowników wciąż brak, bo firma ciągle się rozwija (kiedyś była mała hala, obecnie są trzy).
Kadra kierownicza ok. Jak robisz swoje to nikt się nie czepia. Jak wychodzisz na fajkę 3 razy w ciągu godziny to się mocno irytują. Chłopaki od maszyn bardzo wyluzowani, można pogadać, a po pracy wypić browara. Ciekawostką jest to, że wszyscy są Polakami (w produkcji to niespotykane:P), może dlatego byliśmy zgrani:)

Plusy:
- atmosfera wśród załogi
- możliwość dorobienia ekstra (nadgodziny)
- darmowe szkolenia
- możliwość robienia przerw tak jak chcesz (na 8 godzin masz do wykorzystania 30 minut płatnej przerwy- możesz sobie rozbić jak masz ochotę)
- dostajesz ciuchy do pracy
- blisko do SKM Śródmieście, ZTM z Bramy Wyżynnej

Minusy:
- na hali jest dość ciepło
- praca jest lekka, ale za to trochę się nachodzisz w ciągu dnia (idziesz po komponent ważący może 1kg, potem do maszyny, wkładasz komponent do magazynka, podłączasz; potem idziesz po kolejny komponent do innej maszyny itd)
- jeśli masz auto da się zaparkować jakieś 500 metrów od firmy, bliżej po godzinie 8 rano jest to wręcz niemożliwe

Generalnie dla kogoś kto nie gwiazdorzy, a chce swoje zarobić, a pracę po wyjściu do domu zostawić za drzwiami to naprawdę polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Ile za sprzątanie? (55 odpowiedzi)

Wiem, że taki watek się pojawiał kilka razy, ale dość dawno. Chciałbym wiedzieć, ile zapłacić za...

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

do góry