Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna - opinia wątek zamknięty Pani Wiesia, fryzjerka, jest cudowna!!! Możesz oddać się w Jej ręce w każdym...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 stycznia 2020

Groupon na fryzjera... wątek zamknięty Niestety nie polecam.. :( włosy miałam do pasa chciałam zmian - ścięte do...
~Joanna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 października 2018

Serdecznie polecam :) wątek zamknięty Serdecznie polecam, profesjonalna obsluga, Mila atmosfera I cudownie wykonane...
~Marlena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 maja 2018

Fryjerstwo wątek zamknięty Miła atmosfera. Koloryzacja i strzyżenie włosów super Gorąco polecam.
~Danka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2018

porażka wątek zamknięty Młodziutka "fryzjerka" nie mająca podstawowej wiedzy o fryzjerstwie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 marca 2018

Serdecznie polecam wątek zamknięty Skorzystałam dziś z usług salonu (wykupując Grupon). Jestem bardzo zadowolona...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

Fryzjer wątek zamknięty Skorzystałam z usługi fryzjerskiej. Pani Paulina, młoda fryzjerka, miła,...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2018

Henna brwi i regulacja wątek zamknięty Kosmetyczka doskonale dobrała kolor, dzięki czemu idealnie współgra z kolorem...
~X28
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 marca 2018

Fryzjerstwo damskie wątek zamknięty Korzystam z uslug Pauli ( blond wlosy) regularnie. Jestem bardzo zadowolona...
~Stala klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Witam, skorzystałam dziś z usług w sopockiej akademii urody i jestem bardzo...
~Dominika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Młoda Pani w ciemniejszych włosach machnęła mi elegancko męskie strzyżenie,...
~Gość
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lutego 2018

Super! wątek zamknięty Jestem naprawde milo zaskoczona! Fryzjerka mloda ale bardzo sympatyczna i...
~Weronika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lutego 2018

Rewelacja wątek zamknięty Usługa koloryzacji wykonana na wysokim poziomie. Świetna atmosfera i pyszna...
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lutego 2018

Totalna masakra nie polecam. wątek zamknięty Miałam okazje skorzystać z usług "salonu" w ramach pakietu grupon. w skład...
~Karina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lutego 2018

Dramat!!!! wątek zamknięty Poprosiłam o baleyage a dostałam „coś” bo to co mam na włosach to jedna...
~Wściekła
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lutego 2018

Fryzjer wątek zamknięty Jestem zachwycona, kolor przepiękny, obsługa bardzo mila:) Pani Paulina wie...
~Karoliną
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Bardzo miła i profesjonalna obsługa wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi i polecam
~Jola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

Polecam ! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług pani Pauliny Klimat jest super , ceny...
~Klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Opinia wątek zamknięty Pani Paulina jest bardzo dobrym fryzjerem mimo ze jest bardzo mloda. Polecam...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

przestrzegam przed fryzjerka wątek zamknięty Skorzystałam z usługi fryzjerki miałyśmy rozjaśnić włosy o 2 tony. Efekt...
~Niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry