Widok

Spacerówka parasolka - jaką polecacie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Drogie mamy, szukamy spacerówki - parasolki.
Zależy nam aby parasolka miała :
- oparcie rozkładane do pozycji leżącej
- regulowany podnóżek
- możliwie dużą budkę, aby zasłaniała dziecko kiedy śpi
- niewielkie rozmiary po złożeniu

Podzielcie się proszę swoimi spostrzeżeniami z parasolek jakie posiadacie. Jaką polecacie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam peg Perego pliko mini- ja używałam 2 lata teraz czeka na drugiego smyka, ma to wszystko o czym piszesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mogę polecić Peg Perego Pliko Mini ;)Choć oparcie nie rozkłada się całkowicie na płasko, ale naprawdę wystarczająco :) a i cena przystępne. Również firma godna polecenia to Maclaren
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zgadzam się ze sie nie rozkłada bo moja rozkłada się na płasko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przychodzą mi na myśl trzy:
- Inglesina Zippy
- Peg Perego - model Si, Si Completo lub Pliko
- Chicco Sprint.

Osobiście mamy Peg Perego Si i spisuje się :) Rozklada się niemal na płasko (kąt jest naprawdę niewielki), dostęp do kosza po rozłożeniu bez problemu, sklada się jak parasolka i sam stoi, jest bardzo lekki. Co dla mnie ważne łatwo się podbija (używamy przedłużonej rączki - jest tam regulacja i wygodniej nam, bo i do niskich nie należymy). Da się go prowadzić jedną ręką. Do tej pory sprawdziłam go w mieście i w lesie. W obu wypadkach bez zarzutu. Zaznaczam jednak, ze leśna trasa, którą jeździmy jest ubita choć nie pozbawiona pewnych nnierówności. Jedyne co sprawia trudność z moich spostrzeżeń to jazda po drobnych kamieniach - właśnie w lesie mamy taki odcinek i tam jest trudniej, ale bez większych problemów. Także polecam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maclaren Techno XLR, ma wszystko czego potrzebujesz, do tego super wyważony, stabilny, łatwo się rozkłada, naprawdę polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękujemy za opinie. A co możecie powiedzieć o inglesinie trip ? A słyszeliśmy, że w maclarenach kółka są klekoczące - czy to prawda ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też polecam maclarena xlr, używamy już rok i narazie nic nam nie klekocze, inglesine też brałam pod uwagę, ale nie miała szans przy maclarenie:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam mclarena xt i tez noc nie klekocze i rowniez polecamy
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maclaren XLR na pewno nie spełnia warunku "skłąda się do niewielkich rozmiarów". Jak na parasolkę to naprawdę wielka kobyła. Co do klekotania kółek to nie zauważyłam, żeby było gorzej, niż w innych parasolkach. Na pewno to dobry jakościowo i solidny wózek, ale zajmuje tyle miejsca, że już lepiej zamiast niego mieć "normalny", na dużych kołach. Co do iglesiny rip, to sama nie używałam, ale koleżanki miały i na początku bardzo sobie chwaliły, ale obu te wózki szybko się "rozklekotały".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam inglesina trip, wózek jest rewelacyjny. Ma dużą budkę jest lekki, świetnie się prowadzi, jest wykonany z bardzo dobrego materiału
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
swego czasu chicco london, ale nie wiem czy jest :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
inglesina trip fajna. Zobacz jeszcze baby jogger vue. Z inglesiną przegrywa brakiem okienka w budce, ale ma przekłądane siedzisko-przydaje się przy złej pogodzie, mniejszych dzieciach obecnie lub w perspektywie. z nową Inglesiną wygrywa ogólne wrażenie- vue jest taki miękki, przytulny dla dziecka. Zwłaszcza starsza wersja. Nowsza została odchudzona m.in. o watolinę na rzecz wagi, dziwne ale tak m.in argumentują spadek wagi.. Za to dostęp do kosza ponownie plus dla Inglesiny, Jednak w Vue można pakować dodatkowo rzeczy za siedzisko, powstaje taki schowek gdy siedzisko jest przodem do świata. Bardzo przyjemny wózek, ale ciężko dostać używany. Nowy porównywalny cenowo z Inglesiną Trip. Kwestia gustu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co myślicie o navington scooner? Tylko ona to nie typowa parasolka tylko kwadrat ale jak ją zobaczyłam to się w niej zakochałam ale nie wiem.. Tez jestem
z jestem na etapie szukania małego wózka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inglesina trip- super, ale droga. Ja przy drugim dziecku zdecydowałam się na polską firmę z dobrymi opiniami- caratero spacer de luxe. Nie ustępuje inglesinie, a o połowę tanszy. Duże siedzisko, duża budka dla mnie ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za opinie. Jaką jeszcze spacerówkę możecie polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam też zależało na takich cechach spacerowki, w końcu zdecydowaliśmy się na model Crossline z euro cart.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Easygo Nitro. Bardzo fajny wózeczek. Spełnia wszystkie wymagania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
inglesina trip,mam na sprzedaż,dziecko wyrosło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowąlam się na zakup spacerówki Ezzo ponieważ zalezało mi nalekkim i zwinnym modelu gdyż mieszkam az na 5tym pietrze bez windy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam Easygo Milo. Prosta, tania i lekka parasolka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam Easygo Nitro i jestem zadowolona. Jest dość duży i fajnie wygląda :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wozek Walker, budka zamyka się tak, że dziecko całe jest zasłonięte (oprócz nóg). Jest to ogromnie użyteczne gdy świeci słońce, pada deszcz czy jest wiatr gdyż budka zasłania dziecko. Na budce jest wywietrznik (z siatką) dzięki czemu mama może widzieć dziecko gdy siedzi w wózku. Rozkłada się do leżenia, świetnie skęca, wjeżdża na piach na plaży. Ma podnóżek. Kupiłam online. Minusy - koszyk trochę mały. Jest chyba z amuminium bo jest lekka, ale wytrzymała. (Mam porównanie bo to mój 4 wózek przy dzieciakach).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zobacz poradnik tutaj:
https://bekspejs.pl/pl/n/Jak-wybrac-idealna-spacerowke/3
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

7latek nie chce czytać (33 odpowiedzi)

Mój syn mimo znajomości wszystkich liter nie chce czytać. Nie umie,nie chce złożyć wyrazu w...

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:) (65 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż...

Gdzie kupie tanio fotelik samochodowy? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie. Potrzebny mi fotelik dla córci 9-18kg, najlepiej żeby kosztował max 350zł i był...

do góry