Widok
niestety jak słyszę plamienie to dla mnie oznacza tylko jedno... choć wiadomo nie zawsze... chciałabym Cię pocieszyć, ale również uważam, że to poronienie, chyba lepiej żebyś powoli się z taką opcją oswajała, ale może zdarzy się cud i wszystkie się mylimy; w każdym razie siły Ci życzę, ja też to przechodziłam i wiele z nas niestety
Mki....chciałabym napisać inaczej i Cię pocieszyć....ale ta spadające beta niestety dobrze nie wróży.
W styczniu straciłam ciążę (w 7/8tc)...u mnie beta słabo przyrastała...potem już tylko spadała.
Lekarz mówił, że słaby przyrost/spadek bety niestety oznacza poronienie.
Życzę z całego serca, żeby wszystko się udało......bo wiem jaki to ból....
Ale udałabym się do lekarza koniecznie
W styczniu straciłam ciążę (w 7/8tc)...u mnie beta słabo przyrastała...potem już tylko spadała.
Lekarz mówił, że słaby przyrost/spadek bety niestety oznacza poronienie.
Życzę z całego serca, żeby wszystko się udało......bo wiem jaki to ból....
Ale udałabym się do lekarza koniecznie