Widok

Spadek potencji po 40 roku życia

Nie wiem co się dzieje, ale po skończeniu 40 r.ż. jakby spadł mi apetyt na seks... jest tu ktoś w podobnym wieku? Co radzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U facetów tak jest,ze ochota spada z wiekiem.Nie będzie Ci się chciało tak jak w wieku 20 lat. U kobiet jest czasami wręcz odwrotnie. Ochota u nich wzrasta :P
Może masz stres w pracy? Poza tym ile średnio uprawiasz seksu na miesiąc? Albo na tydzien? Bo im częściej uprawiasz seks to tym barfdziej Ci się chce :P Poza tym warto byłoby jeszcze sobie przetestować środki na zwiększenie ochoty . Na przykład dobre działąnie ma Cum on. OBecnie biorę. Zwiększa wytryski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Można go dostać w aptece czy tylko przez net?
Masz może dostęp do składu?

Nie wiem czy znajdziesz to w stacjonarnych aptekach ale podejrzewam, że nie ... Sam zamawiałem przez internet bo normalniej było mi tak o wiele wygodniej. Nie wiem czy dobrze bym się czuł kupując w aptece.

Inne tematy z forum Zdrowie

Problem z erekcją u mężczyzny (7 odpowiedzi)

Panowie od jakiegoś czasu mam zaburzenia potencji. I chciałbym doradzić się na forum w temacie....

Wybór szkieł do okularów (3 odpowiedzi)

Witam, stanąłem przed potrzebą zakupu nowych okularów. Do wybranej oprawy została polecona mi...

Zmiany zwyrodnieniowe - operacja czy rehabilitacja (12 odpowiedzi)

Witam, od stycznia borykam się z bólem odcinka lędźwiowo-krzyżowego. Ból jest centralny o średnim...

do góry