Widok

Trądzik różowaty - jak sobie z nim radzić?

hej, od ponad 4 lat borykam się z problemem skóry- trądzik różowaty są etapy że jest zaleczony i potem znowu mam go w nasilonej formie. Czy może któraś z was ma sprawdzone kosmetyki , zabiegi kosmetyczne które może by sprawiły by on nie wracał by cera była na etapie uśpienia tej choroby skóry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wylecz jelita, a pozbędziesz się problemu.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moja mama od wielu lat się z tym boryka. I faktycznie jak zaczęła od jelit to jest to do opanowania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kuracja tetrarysal ok 6 miesięcy, tylko nie przerywać, i nie piszcie ze to antybiotyk silny i wyniszczyl wam organizm bo to bardzo słaby lek i nic się po nim nie dzieje. Ja mam zaleczony tr od jakiś 4-5 lat a uwierz , miałam twarz prawie bordowa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Bzdura, prędzej zaczęłabym od żołądka i Helicobacter pylori
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dieta dieta i jelita. Tam jest poczatek
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
Możesz rozwinąć temat? Interesuje mnie ten temat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie z jelitami wszystko w porządku. I co z tego.... Nadal mam trądzik jaki był ;) Myślałam, że po 30stce wszystko jakoś sie unormuje ale gdzie tam..... Gęba nadal rózowa. Muszę codziennie stosować duża tapetę. Nie wyobrażam sobie wyjścia na basen aby nie straszyc ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A masz 100% pewności, że nie masz infekcji Helicobacter pylori?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie przesadzaj. Sama mam trądzik rózowaty i powiem Ci,ze w większości przypadków ludzie wyobrzymiają sobie swoje niedoskonałości. Kiedyś myąlalam tak jak Ty, że nie będę się pokazywała bez makijażu. Obecnie jużto olewam. Akceptuję siebie taka jaka jestem. Prawda jest taka, że w większości przypadków tradziku rózowatego nie da się tak do konca wyleczyć. Ale można znacznie złagodzić objawy . Mi na przykład pomaga krem na noc i nadzien Acnerose. Delikatnie nawilżają, nie zapychają oraz co najważniejsze lagodzą i zmniejszaja zmiany.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oj łatwo Ci tak pisać. Sama wiele razy sobie tłumaczyłam, że tak naprawde liczy się wewnętrzne piękno. Jeszcze nie dojrzalam do tego aby sobie tak to wszystko olewac i pokazywać się bez make upu. Gdzie kupowałaś te kosmetyki ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To juz moje drugie opakowania. Pierwsze kupilam w aptece, drugi raz zamówiłam przez internet bo tak bylo mi wygodniej ( tym razem cała serię). W skład niej wchodzi jeszcze pasta acnerose. Użyłam jeden raz na wieczór, zostawiłam na noc poniewaz jest w formie gęstego kremu.Wchłonęła się w skórę i jestem pod wrażeniem. Wstałam z taka mega odżywioną, nawilżoną skórą. Normalnie jak po zabiegu kosmetycznym. Najbardizej mi się podoba, że cała seria jest bardzo lekka. Nie są to jakieś gęsciuchy, które się rolują pod krmem. Jednoczesnie fajnie wyciszają nie mam wyprysków. Nic mnie nie swędzi jak to czasami bywało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jaki jest koszt ogólnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj to jest jedyna wada ponieawż nie są to takie tanie kosmetyki. Za krem zapłacisz prawie 70 zł. Z drugiej strony moim zdaniem czasami warto jest zapłacić trochę więcej ale machnąć sobie coś co zadziala. Jeśli chodzi o mnie to jak na razie z nich nie zrezygnuję .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Lepiej zetrzeć twarz. I 3 dni niewychodzic a myc mydlem z biosiarka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

to prawda, acnerose bardzo mi pomoglo z rozowatym... a myslalam ze jelsi przez 38 lat udalo mi sie unikanc problemów z cerą to już będzie z górki... a tu nagle to paskudztwo. Pod makijaz kosmetyki sąidealne bo się super wchłaniają, nie ma żadnego tłustego filmu ani nic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

a Ty jesteś Ola czy Tesa?
Żenada...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie rozumiem chyba???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A po jakim czasie widać mniej więcej zmiany? Syn ma problemy z trądzikiem różowatym i nic na niego nie działa na tyle by usunąć go i żeby mu to przybladło w okolicach nosa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


różnie u różnych ludzi. mi przy acnerose wyszło jakoś ok 2 tygodni.. tak czy inaczej trzeba dbać o dietę i pielęgnację skóry. tego się nie przeskoczy. akurat te kosmetyki nawilżają i leczą a nie zapychają jak to czesto mają takiego typu leki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A co tam jest takiego w środku że ma działać na trądzik różowaty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


olej z orzechów laskowych, ekstrakt z glistnika jaskółcze ziele, bisabolol, wyciąg ze skórki słodkiej pomarańczy, ekstrakt z lukrecji gładkiej, ekstrakt z korzenia ruszczyka kolczastego, wyciąg z kory kasztanowca, wyciąg z zielonej herbaty, kopaiwa olejek eteryczny, kwas azelainowy.. sporo tego jest, serio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczyszczanie kakao i juz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

przy tradziku rozowatym basen nie jest dobry.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dlaczego nie jest dobry basen?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

prawda
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

prawda. do tego puder
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mocny puder i bedzie Ok.
Serio. Nie martw sie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

uwaga na papi - https://forum.trojmiasto.pl/Czy-slyszal-ktos-o-papi-stop-t803931,1,50.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

użyj pumexu i git
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chyba do pięt. Skóra mega wrażliwa jest przy trądziku. Można duża krzywdę sobie zrobić. Jak można radzić komuś coś takiego.? To żart? To mega głupi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj koleżanka ma rację, że zazwycaj problemy na twarzy są spowodwane problemem środka. Ja bardzo polecam również zadbać o prawidłowe pH posiłków, aby organizm odkwasić - często jemy źle, nawet jak wydaje nam się, że mamy zdrowe składniki w swoich potrawach. Dodatkowo bardzo polecam korzystać z kosmetyków naturalnych, głównie mineralnych, które poprawiają kondycję skóry i pozwalają jej oddychać, a na swoim rynku mamy świetną firmę Annabelle Minerals. I tu nie tylko pudry kryjące ale róż do policzków idealnie zatuszuje Twój problem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja bym spróbowała ze zmianą diety.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

DIeta jest niezwykle istotna to prawda - ale jeżeli ktoś ma trądzik w nasilonej formie to niestety nie wystarczy.
Czy zna ktoś może kosmetyki z tego sklepu : https://acnerose.pl/ ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tu już ktoś się wypowiadał na temat tego kremu. Fajny i lekki kosmetyk no i koi skórę co akurat w przypadku różowatego jest ważne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja bym się zastanowił jeszcze nad profilaktycznym przeleczeniem na pasożyty. W niektórych krajach azjatyckich biorą leki profilaktycznie raz do roku, a u nas wcale. A nasza dieta jest zdecydowanie mniej zdrowa niż azjatycka. Nawet kot czy pies dostaje kilka razy w roku ciemno, a czlowiek wcale.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cześć, stosowałam płyn do twarzy i efekty były całkiem dobre https://eshopscenter.eu/kosmetyki/6694-neoplant-plyn-do-twarzy-5999883069073.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja niestety nie mogę wiele powiedzieć na ten temat, ponieważ miałam objawy trądziku różowatego w momencie, gdy byłam zarażona nużeńcem. Później się już (jak na razie) nie pojawił. W czasie nużycy pomagała mi maść ZZ ze strony nuzeniec.com.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

spróbuj dowiedzieć się, czy objawy nie są wywołane pasożytem , którego kilka osób wspominało - nużeńcem.
Wystarczy badanie wymazu ze skóry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja uważam, że takie problemy należy leczyć z pomocą dermatologa bo jest wiele odmian trądziku i każdy wymaga innego odejścia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, ja na trądzik różowaty (choruję na niego od 6 miesięcy) stosuję krem Acnerose. Jest to produkt w 100% naturalny, więc nie ma co obawiać się podrażnień. Miałam spore zmiany na skórze, wypryski. A teraz niemal wszystko zniknęło. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Krem nie jest tani, ale naprawdę warto go przetestować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ja też zakupiłam Ancerose (najpierw dwa kremy, teraz cały zestaw). Jeszcze żaden z kosmetyków nie zadziałał tak skutecznie jak właśnie te Acnerose. CIeszę się, że ma w 100 procentach naturalny skład.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Mam acnerose i nie zadziałał wręcz przeciwnie ...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

No niestety skóra z trądzikiem różowatym raczej się nie zmieni. Nie jest to choroba, którą można wyleczyć a raczej rodzaj skóry..... Mam pytanie. Mianowicie czy ktoś próbował mydła z nanosrebrem? https://www.tanie-leczenie.pl/kropla-zdrowia-mydlo-naturalne-w-kostce-z-nanosrebrem-i-biala-glinka-100-g.html

Działa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja twierdzę, że jedynym najrozsądniejszym wyjściem jest odwiedzenie dermatologa i zrobienie wszystkich potrzebnych badań. Można próbować z domowymi sposobami, ale nie ma gwarancji, że to pomoże. Raczej nie nastawiałabym się na dobre efekty bez konsultacji z lekarzem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja właśnie nastawiałam się na dobre rezultaty z dermatologiem, bo przecież to specjaliści i znają się na tym a żaden z nich nawet nie powiedział mi, że to może być zła dieta albo hormony tylko stwierdził stres i przepisywał różne maści, antybiotyki i wcale mi to nie pomogło. Zaczęłam stosować Acnerose bo poleciła mi ciocia, bo też zmaga się z trądzikiem różowatym i miło się zaskoczyłam w końcu, bo zaczął mi pomagać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

No roznie sie dzieje, zawszew lekarze najpierw powinni takie oczywiste przyczyny wziac pod uwage ;/ Mnie akurat dermatolog bardzo pomogl i to nie musialam brac tabletek tylko od razu kazal mi masc kupic sevolium czy jakos tak... I powiem szczerze ze na mnie podzialalo. Tez mozna robic domowe maseczki na przyklad na bazie aloesu albo drozdzy :)
"Kiedy myślisz, że gorzej już być nie może, zacznij się walić deską po nodze. Zobaczysz jaką poczujesz ulgę gdy przestaniesz"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oczywiscie rewelacyjny zel, bardzo wspomogl mnie gdy leczylam kremem na recepte, jak znajde nazwy 2 kremow to napisze na swiezzo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znowu sponsorzy troluulją o acnerose jak na każdym forum, wciskają to w mediach i interes się kręci️
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja siostra również boryka się z tym problemem, dermatolog zalecił jej zmianę diety i mycie twarzy emulsja micelaraną cetaphil EM. Ograniczyła niezdrowe rzeczy (których pochłaniała sporo) i używa ten emulsji. Różnicę widać i na twarzy i na całym ciele (bo przy okazji przy zmianie odżywiania zrzuciła kilka kg) :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

na mnie cetaphil nie zadziałał :( tzn zadziałał tak jak powinna działać emulsja do mycia na skórę bez problemów, ale na pewno nie na trądzik różowaty... teraz myślę nad tym acnerose, strasznie dużo dobrych opinii zbierają te dermokosmetyki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja próbowałam wieeeelu kosmetyków, w tym własnie cetaphilu, ale u mnie bez efektu. Równie dobrze mogłabym stosowac zwykly krem i by bylo to samo. A acnerose sobie poradziło bardzo spoko i nawet szybko, przekonało mnie najbardziej z wszystkich używanych przeze mnie kosmetyków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

wszystko super tylko wychodzi na to, że u Twojej siostry to była złej pielęgnacji - pewnie za bardzo agresywnej albo beznadziejnej diety. jak ktoś ma problem z trądzikiem od wielu lat to uwierz mi, chwytał się wszystkiego i ktoś kto nie miał tego problemu nie zrozumie. zmiana samego żelu do twarzy niewiele tu pomoże, bo jak sama nazwa wskazuje on służy do MYCIA, czyli ma oczyścić skórę z tego co się na niej zebrało w ciagu dnia a nie wyleczyć trądzik. wysuszanie twarzy to błąd, ale do walki z trądzikiem potrzebne są odpowiednio dobrane substancje aktywne (retinoidy, kwasy, ekstrakty roślinne pozyskane w odpowiedni sposób) i tak dalej. każdy etap pielęgnacji odpowiada za coś innego i jest potrzebny. dlatego najpierw oczyszczamy i tonizujemy, potem nawilżamy i nakładamy coś o właściwym działaniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie. Nie ma jednego produktu, który będzie mył, nawilżał, odświeżał i leczył trądzik. Nikomu by się nie opłacało czegoś takiego produkować, skoro można zrobić 3 różne produkty. Myjadełko ma oczyszczać i łagodzić i może coś pomóc jeśli ma jakieś kwasy w składzie.
Akurat Cetaphilu bym nie ruszała, można go łatwo dostać i jest stosunkowo niedrogi, ale ma slsy w składzie - lepiej ich unikać, przy leczeniu trądziku skóra jest i tak nadwrażliwa, a one dodatkowo naruszają barierę ochronną skóry. Poza tym methylparaben, propylparaben... Bardzo słabo to wygląda :/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a co znaczą te składniki i dlaczego nie powinno ich być? no i jakie powinny być?
jesteś w stanie coś polecić?
miałam roseliane czy jakoś tak, uriage. wysypało mnie jeszcze bardziej. skinoren nie pomógł.
tego się chyba nie da wyleczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem co powoduje methylparaben i propylparaben, ale sls to są substancje, które powodują pienienie się, a przy okazji są baaaardzo mocno wysuszające, podrażaniają i mogą uczulać (mnie np. bardzo szybko uczulają), dlatego powinniśmy się ich w ogóle wystrzegać, a jak się ma różowaty to tym bardziej. Ja używam cały czas produktów acnerose, bo one na pewno slsów nie mają, mają dużo naturalnych składników i ogólnie przyjemne składy. Mnie nic nie podrażniło, nie uczuliło, a np krem bardzo ładnie nawilża cerę. Cetaphilu nie polecam, bo tak na prawdę mnie przesuszył i tylko pogorszył sprawę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szkoda,że o tym wcześniej nie wiedziałam,bo sobie popsulam cerę.Wyskoczyły mi czerwone kropki na polikach.Przerzucilam się na naturalne płyny i kremy.Myję teraz micelem z Sylveco i jest lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie sprawdził się zestaw acnerose, z trądzikiem różowatym zmagam się od 5 lat i stosowałam już naprawdę różne specyfiki , lekarze przepisywali mi różne maści, które mega wysuszały. Acnerose kupiłam po tym jak zrezygnowałam z pomocy kogokolwiek i postawiłam na poszukiwania na własną rękę. Krem bardzo ukoił moją zmęczoną skórę twarzy, pasta i płyn dobrze dopełniły pielęgnacji.. szczerze polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

A sprawdzaliście, czy taki trądzik, to nie objaw nużeńca? Ja wiem, że nie każdy by o tym pomyślał i czasami wydaje się to niemożliwe, ale są naprawdę różne opcje, które powinniśmy sprawdzić. Jeśli kiedykolwiek zainteresuje Was temat tego pasożyta, to strona Centrum Walki z Nużeńcem da Wam wiele odpowiedzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mogłam sobie poradzić z trądzikiem różowatym. Wrócił z podwójną siłą miesiąc po kuracji antybiotykowej. Na własną rękę, zastosowałam w jednym rozdaniu: demofoxoft (płyn do oczu przeciwko nużeńcowi; przecieram nie tylko powieki, ale całą twarz), krem fucidin (na receptę, stosowałam 7 dni) na zmianę z maścią Aknemycin (4 tygodnie, na receptę). Przy tym witamina PP+wit. B kompleks+ wit.C. Zrezygnowałam ze słodyczy, ostrych potraw, alkoholu, kawę piję, bo nie mogłabym bez niej funkcjonować:). Mi pomogło.Poprawę zauważyłam już po tygodniu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi znacznie pomogło nonacne i korzystam już z drugiego opakowania, narazie nie wyeliminowało całkowicie wszystkiego jakbym chciał, jednak w dużym stopniu zniknęło wiele zapalnych zmian skórnych i cera znacznie się poprawiła co bardzo mnie zadowala. Szkoda że od razu w aptekach tego nie ma, tylko trzeba zamawiać ze strony producenta nonacne.pl.

Natomiast ostatnio skorzystałem z promocji przez stronę http://feny.pl i z tej właśnie strony przekierowuje na stronę producenta na której byłem wcześniej, ale już z niższą kwotą o 20%. Około 21 zł oszczędności zawsze się przyda :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pracuje w korpo, więc twarz to moja wizytówka. Od roku mam trądzik różowaty, byłem u dermatologa ale maści które mi przepisał dały słabe efekty. Żona usłyszała o acnerose i zamówiliśmy cały zestaw maść na rano, na dzień krem tonik i pasta na noc. Jestem bardzo zadowolony bo czerwone plamy i grudki zaczynają znikać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

ja mylam buzie żelem z nanosrebrem i glinka z firmy kropla zdrowia- apteka gemini, , jak wyzej ktos pisal. a na dzień kremowałam soolantra 10mg a na noc Vitella Ictamo, krem z ichtiolem, od dermatologa, habilitowanego, mloda pani, ktora prowadzi badania kliniczne. i nie naciaga, na wizyty, wzielam 2 serie tj chyba z 4 m-ce cala kuracja, i pomoglo. wiec polecam, o te kremy sie dopytywac, a i w aptece ta soolantre komentowaly dziewczymy ze bardzo czesto go ostatnio sprzedaja, ze jest to nowy produkt ale widac skuteczny. i rzadko uczulajacy. Powodzenia :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Popieram, krem Soolantra poleciła mi koleżanka pielęgniarka. Rzczeczywiście pomaga.. ale po pół roku, skóra się przyzwyczaiła chyba i znowu zaczęły sie problemy ze skórą. Z przryczyn niezależnych zaczęłam półgłodówkę, i po 3 miesiacach moja cera wyglądała cudownie, bez żadnych maści, kremów czy maseczek na trądzik różany.. ale niestety.. wróciłam do starych nawyków żywieniowych i problemy z cerą też wróciły. W mojej rodzinie prawie wszystkie kobiety zmagają się z tym rodzajem tradziku. Jedna z moich cioć zastosowała 2 miesięczną dietę na bazie kasz i siemienia lnianego i pozbyła sie problemu na kilka lat.. Niestety, ten trądzik jest nieuleczalny i po 7 latach wróciły jej objawy, chociaz nie tak silne jak poprzednio. Ale ciocia praktycznie nie pije alkoholu, za to lubi słodycze, które też nie są wskazane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Piotr :) Muszę Ci powiedzieć, że ja też kupiłam cały zestaw, zachęcona opiniami na forach. Jestem akurat po 3 tygodniach stosowania i jestem zachwycona !!! Próbowałam już wszystkiego, zmieniałam dietę, stosowałam inne kosmetyki, ale tylko dzięki Acnerose widzę zauważalne efekty. Dodatkowo zestaw jest bardzo wydajny, troszkę drogi, ale czego się nie robi, żeby pozbyć się tego świństwa z twarzy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dziękuję Ci za Twoją opinię, bo dużo się zastanawiałam nad tym, czy kupić ten zestaw czy nie (bo przyznam się szczerze, że dla mnie ten zestaw jest zwyczajnie drogi), ale ostatecznie kupiłam i stosuję od dwóch tygodni i nie żałuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja też się acnerose wyleczyłam ... po baaaardzo długiej kuracji przeróznymi specyfikami. Ja używałam samego kremu nawet i mi pomógł :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy tylko mnie lekko piecze po nalozeniu na twarz Acnerose??czy to tak ma poporostu byc? zachecona opiniami zamowilam caly zestaw ale nie wiem czy nie odstawic zeby nie pogorszyc zaczerwienienia ktore mam dosc spore./
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


większość pochlebnych opinii w tym wątku to marketing szeptany - płatne wpisy na forach zachwalające produkt. Naprawdę tu oczekujesz rzetelnej odpowiedzi na temat skutków ubocznych? :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam ten sam efekt :( skóra po nałożeniu kremu jest bardzo czerwona i piecze:( same dobre opinie w sieci a u mnie efekt odwrotny :(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam serdecznie. trądzik różowaty jest do wyleczenia , miałam to samo, przeżywałam koszmar i wyleczyłam , powtarzam wyleczyłam to dziadostwo - .
Napiszę szczerze, ponieważ bardzo chcę pomóc, gdy czytam te Wasze komentarze i problemy z jakimi się zmagacie. Od mojej pani doktor dostałam antybiotyk Tetralysal i Fluconazole – to jest antygrzybiczny do antybiotyku oraz maść: Alantan, Elidel, Protopic 0,1% i Rosacin. Piszę szczerze: Antybiotyk brałam tylko przez 3 dni, ponieważ nie miałam po nim apetytu więc go odstawiłam, co do maści Alantan, to mi nic nie pomagała, natomiast maść Elidel, z początku używałam jej przez około 2 miesięcy, krosty po niej ustępowały może na 2-3 dni, a potem wracały. Brałam tę maść tylko dlatego, że nic innego nie miałam, po niej miałam spuchniętą twarz, zaczęłam robić okłady z drożdży i zaparzonego zimnego rumianku i po tym było zupełnie lepiej, ale krosty i silne zaczerwienienie twarzy nadal występowało. Zaczęłam czytać różne fora na temat trądziku różowatego i znalazłam jeden artykuł, w którym dziewczyna pisała, że wyleczyła się z tego paskudztwa za pomocą diety, jaką były buraki gotowane, pisała, że jadła to przez pół roku i się wyleczyła( ja oczywiście buraków gotowanych nie jadłam), ale postanowiłam robić z nich sok. Mój sok to: 3 większe lub 4 średnie buraki surowe , 3 większe marchewki i 1 jabłko (ale niekoniecznie, dodaję jabłko ze względu na smak). Sok z czerwonych buraków jest najzdrowszy ze wszystkich soków, usuwa toksyny z organizmu, korzystnie wpływa na krew i ma bardzo dużo witamin i mikroelementów, jest najlepszy – poczytajcie sobie. Przede wszystkim trądzik trzeba wyleczyć nie maściami, kremami tylko od wewnątrz, od środka z organizmu to jest podstawa, bo nic żadne maści, cuda, okłady nie pomagają, mogą ulżyć, ale nie leczą i to jest święta prawda!!!
Prawda jest taka - piszę szczerze, bo pragnę pomóc ludziom, którzy cierpią na tę paskudną chorobę. Piłam ten sok codziennie, wzięłam sobie to bardzo do serca i na ambit, powtarzam codziennie, przez 3-4 miesiące i najlepiej na czczo, jak jest możliwość, a jak nie to i tak piłam po południu, ważne, aby go pić codziennie. Może jest z tym trochę zachodu, ale wierzcie mi naprawdę warto ,bo naprawdę mi pomógł. Efekty są rewelacyjne!!! Wyleczyłam to dziadostwo w 97%, nawet w 100% to jest szczera prawda. Wzięłam się za ten sok, bo on jest moim antybiotykiem, moim lekiem, który naprawdę mi pomógł i nie reklamuję tutaj niczego, bo nie mam żadnego interesu, piszę szczerze, bo pragnę pomóc wszystkim, którzy cierpią na ten paskudny trądzik różowaty. Jak czytałam i się osobiście przekanałam o tym soku, to on usuwa toksyny z organizmu i tak się chyba działo w moim przypadku, bo teraz mam buzię naprawdę gładziutką. Moja pani doktor mówiła, że mam brać dużo witaminy C, ale ja robię sobie co dzień, co drugi, zależy jak mam czas sok z 2 limonek, lub wyciskam całą cytrynę i szklankę wody zimnej. Bardzo pomaga na zaczerwienioną twarz – uwierzcie mi dziewczyny. Gdy byłam u mojej pani dermatolog, to ona była bardzo zaskoczona pozytywnie i wizyty przekłada mi co 2,3 miesiące, a chodziłam co 3 tygodnie, bo poprawa jest rewelacyjna! Jedynie co używam teraz to kremu RedBlocker na dzień, bo jest jeszcze ten sam krem na noc, ale on ma już inny składnik i mnie uczula.
Opisałam Wam całą historię mojej choroby, jestem z siebie teraz bardzo, ale to bardzo zadowolona, wręcz dumna i nie ważne, że pochłaniało mi trochę czasu na robienie tego soku, uwierzcie, że to prawda, jak czytałam, niektórzy leczą się po kilka lat, a ja mam problem z głowy praktycznie po 4 miesiącach, warto, naprawdę warto!!!!!. Życzę wytrwałości i szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

No to jak widać na każdego co innego działa, ja liczyłam na wiele po red blockerze, ale niestety nie dla mnie :( Fajny ten zielonkawy kolor i ogólnie po samym nałożeniu było ok, ale przy stosowaniu dłużej zapchał mi pory, a rumień został. Może to wina tego, że mam tłustą skórę i dlatego takie cięższe kosmetyki nie zdają egzaminu. Musiałabym chyba mieć coś trochę lżejszego i takiego, żeby dało się potem jeszcze nałożyć makijaż.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam podobne odczucia. Nawet nie chodzi o sam ten krem tylko o większość kosmetyków, które mają działać niby na ten rodzaj trądziku. Albo są mega ciężkie, albo przesuszacze, a trądzik siedzi dalej. I składy też pozostawiają dużo do życzenia. Bardzo ciężko znaleźć coś sensownego chociaż niby kosmetyków jest coraz więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie było lekkie pieczenie ale nie po kremie tylko płynie oczyszczjącym, ale to akurat mnie nie dziwi - poza tym po chwili to pieczenie ustaje i nie jest jakieś drażniące skórę, nic złego mi sie nie działo po tych kosmetykach, raczej w drugą strone - poprawiły mi cere
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim musisz zmienic diete - mniej tłustych potraw, wiecej warzyw i owocow bogatych w witaminy. Zero sodkich napojow, wiecej wody i ziolowych herbat. Ja tak zrobilam i uzupelnialam to wszystko przy pomocy kremu acnerose i tradzik rozowaty zniknal mi calkiem w ciagu kilku miesiecy. Generanie warto wybrac taki krem ktory jest z naturalnych skladnikow, bo licho wie co ci zrobia jaies parabeny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Coraz więcej się słyszy że ktoś walczy z trądzikiem, myślałam kiedyś że to mnie nie będzie dotyczyło, ale mając 30 lat walczę sama z trądzikiem, wiele kremów już wypróbowałam i nic. Ostatnio kupiłam sobie krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum Calluna Medica, w tej chwili ciężko się wypowiedzieć o nim bo dopiero używam go 3 dni ale zobaczymy co dalej będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tutaj dieta jest ważna i niestety trzeba jej się trzymać jak się chce wyleczyć. Długo szukałam coś skutecznego, stosowałam mase kosmetyków, teraz już tylko Acnerose od miesiąca i jest o wiele lepiej, wiec przy nim zostane
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

o, po raz kolejny spotykam się z tym acnerose na forum, że chyba sama spróbuję :) co mi szkodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sprobuj, sprobuj :D Mi na leczenie tradziku rozowatego pomoglo swietnie no i przede wszystkim fajnie czuc te naturalnosc kremu, nawet jak wezmiesz go na palce to sie ekstra wchlania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej pójść do dermatologa, mi po konsultacji i obejrzeniu stanu mojej cery przepisał odpowiednie kosmetyki, które sprawdzają się u mnie bardzo dobrze. Co prawda dość sporo kosztują, ale zamawiam je przez internet,w aptece Melissa, bo tam ich cena jest zdecydowanie niższa. :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

no właśnie mi to bardzo podpada, ciągle tylko acnerose acnerose - może niech ktoś się wypowie nieco szerzej? Skład? Działanie? Ile się czeka na efekty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No więc jeśli o skład chodzi to całkiem naturalny, bez parabenów, slsów itp., działanie i efekty? hmmm no oczywiście trzeba poczekać, u mnie po miesiącu naczynka zaczęły znikać i powoli krosty też. Dodam, że ja stosowałam cały zestaw, żeby szybciej się pozbyć choroby.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pielęgnacja skóry trądzikowej ma ogromne znaczenie zarówno w leczeniu, jak i zapobieganiu powstawaniu kolejnych zmian. Niektóre kosmetyki, jak kremy nawilżające czy kosmetyki do makijażu, mogą sprzyjać pojawianiu się trądziku lub go utrzymywać. Warto zadbać o odpowiedni krem do cery trądzikowej, ja od siebie polecam krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum Calluna Medica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Asziza - A teraz stosujesz coś profilaktycznie? Czy już przestałaś używać jakichkolwiek kosmetyków na trądzik różowaty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skład i działanie składników aktywnych masz opisane na ich stronie , np https://acnerose.pl/produkt/krem-na-dzien/ i kolejne w menu masz. Wystrczy troche checi, a nie wszystko podane na tacy :P
Ja widzialam efekty po pierwszym mieiacu regularnego stosowania. Minus ejst taki ze krem na rano troche piecze, ale to normalne bo zawiera kwas azelainowy. Jak mialam zapisane przez dermatologa acne derm to mialo 20% stezenia kwasu i to piekło jak cholera. Acnerose ma mniejsze stezeie i tak nie piecze, ale w polaceniu z mascia na noc daje lepszy efekt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja ogolnie sie wyposazyłam w caly zestaw, bo czytalam, że jak sie razem stosuje to lepiej dziala no i nie moge na razie narzekac bo w koncu troche ogarnęłam twarz ... a bylo koszmarnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A po ilu dniach stosowania tego acnerose mialas zauwazalne efekty? Jak one wygladaly?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tzn to, że mam ładnie nawilżoną cerę, to po kilku użyciach już, a całe zaczerwienienie i wszystko zaczęlo chodzić stopniowo, ale po 2-3 tygodniach juz czuc ogromną różnice :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego w acnerose na stronie nie ma składu kremu?
Ja ze swej strony polecam krem z nagietkiem lekarskim.Najlepiej gdy w skladzie kremu jest na pierwszym miejscu.To zioło leczy trądzik różowaty,ale lekarze o tym nie mówią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kosmetyki mają duże znacznie, aczkolwiek polecam tutaj nie patrzec sie jedynie na firmę ale na to jaki maja skład. Warto jest nauczyc się czytać składy kosmetyków. Nie jest to takie trudne wbrew pozorom i dzieki temu będziemy w stanie odrzucić kosmetyki, które maja kiepskie składy. Na dzień również koniecznie używajcie kremu z filtrem ponieważ filtry mają bardzo duze znaczenie w pielęgnacji takiej skóry ( słońce źle na nia wpływa)

Na tej stronie jest również artykuł jakie znaczenie w leczeniu trądziku różowatego ma dieta:
https://www.pollenaewa.com.pl/blog/pielegnacja/odpowiednia-dieta-w-walce-z-tradzikiem-rozowatym/
Odpowiednia dieta bardzo dobrze poprawia stan skóry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim zmień dietę- w internecie znajdziesz sporo wskazówek co możesz a czego nie powinnać jeść walcząc z trądzikiem. Poza tym poczytaj sobie na konopieizdrowie.pl o oleju konopnym. Ma on działanie antyzapalne i sebostatyczne, dzięki czemu doskonale radzi sobie z pryszczami, nie podrażniając skóry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie było to samo. Zaleczony i za chwile pojawiał się na nowo. Maści dawały chwilowe efekty a teraz mogłabym z nimi sklep otworzyć tyle tego sprawdzałam. Dermatolog w pewnym momencie rozłożył ręce bo już chyba sam nie wiedział jak mi pomóc. Tak zupełnie przypadkiem weszłam kiedyś do Care Medica w Gdyni żeby podpytać o jakieś zabiegi na ta dolegliwość i tam polecono mi infuzję tlenową. No w sumie nic mi nie szkodziło żeby spróbować więc się umówiłam na konsultację i na taki zabieg. Dobrali mi jakieś preparaty wiem,że na pewno był tam retinol i witamina C i muszę przyznać,że po pierwszym zabiegu efekt jaki był widoczny to rozświetlenie skóry i nawilżenie co spowodowało,że ten trądzik był mniej widoczny. Obecnie jestem po 3 zabiegu i po trądziku różowatym ani śladu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja próbowałam różne naturalne kosmetyki, ostatecznie dobre efekty dała seria AVA Laboratorium - Rosascea Repair z hespedryną. Po pewnym czasie objawy się złagodziły i póki co (nie zapeszając) po trądziku różowatym ani widu, ani słychu. Oby nigdy nie wrócił, bo to prawdziwa męka…
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja miałem problem z trądzikiem przez wiele lat. Szczególnie w okresie dojrzewania. Dzisiaj mam prawie trzydziestkę na karku, a trądzik dalej często się pojawia i jak już to w większej ilości i zazwyczaj po jednej stronie twarzy nie wiem czemu. Kiedyś brałem tabletki, które wysuszały trądzik, ale ten i tak potem się pojawiał a mi zostało kilka blizn.
www.sklep.swiatkwiatow.pl

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest sporo róznych leków które pomagają w walce z trądzikiem, ale najpierw moim zdaniem warto dowiedzieć się jakie są przyczyny jego powstawania. Sporo informacji na ten temat znajdziecie tutaj https://www.zaufane-apteki.pl/blog/leki-na-tradzik-leki-na-opryszczke-309.html . Dowiecie się także jakie leki są skuteczne na jaki rodzaj trądziku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam trądzik różowaty. Przeszukałam chyba cały internet żeby znaleźć jakieś normalne porady. Na tym blogu: https://zyciebeztradziku.pl/tradzik-rozowaty-przyczyny-objawy-leczenie/ masz pielęgnacje, diete, zabiegi itp. Bardzo pomocne porady. Masz tam leki na trądzik. Ja biorę Derminax. Mogę Ci polecić. Ale doczytaj skład czy będą dla ciebie odpowiednie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja sama od kilku miesiecy z nim walcze, a myslalam, ze jak 35 na karku to takie rzeczy juz mnie nie dotycza... masakra... a sprawdzałam te kosmetyki z AVA, olejek konkretnie i ten sklad to jakis zart... PEG na rozowaty chyba nie pomoze, tylko jeszcze bardziej zaszkodzi.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


miałam ten olejek i serio to jest jakiś mało śmieszny żart :D taką ściemę puścili, że koniec świata, a ja jak młody pelikan to łyknełam... ;/// wróciłam do sevolium i niechaj służy mi dalej jak służył, bo działał elegancko.. (w odróżnieniu do tego co wyżej... xD tragedia!).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fakt, jak się ma różowaty to na składy się uważa 2x bardziej... też to przerabiałam i przerabiam nadal, bo niestety, ja nic do mojej cery jeszcze nie znalazłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja na rozowaty uzywam acnerose, oni maja rozne kosmetyki tam, to moze zerknij sobie?? ja mam caly zestaw od nich i widac roznice
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Mam 45 lat i trądzik różowaty, lekarz powiedział mi, że to zmiany hormonalne. Do tej pory leczyłam się Rozex a jak miałam krosty to smarowałam Normaclin. Ciężko było bo te preparaty na mnie tak średnio działały. Lekarz polecił mi preparat soolantra 10mg i od tamtej pory skóra jest piękna. Preparat ten jest w bardzo małym opakowaniu, ale jest bardzo wydajny. Mnie starczał na cały miesiąc a koszt to około 50 zł. Trochę drogo no ale efekty są super. W tym roku były bardzo upały a ja miałam fajną skórę bez wyprysków. Oczywiście chronie skórę podczas upałów kremami z filtrami. Spróbójcie proszę tego preparatu mnie bardzo pomógł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam :) a ja testem po 60 -tce i też mam do schorzenie... rozwijało się długo i leczyłam u p. dermatolog bezskutecznie przez kilka lat. Wreszcie znalazłam innego dermatologa, który mnie wysłuchał ( bo tu ważne są też inne choroby układowe) i wdrożył leczenie. Od razu zaznaczył, że trwać będzie ono 1 rok, a przyjmuję: tetrasyl, Helicid i maść na noc Solantra, a do tego rano krem Avene na utrwalone zaczerwienienia ( i oczywiście nie myć twarzy mydłem, a latem koniecznie krem z filtrem 50 ). Już po miesiącu widać było efekty; teraz mija 8 m-cy leczenia i widać efekty :) UWAGA! Ważna jest dieta! wystrzegać się produktów kwaśnych, alkoholu, gorących i rozgrzewających.... a sok z buraków ( może być z dodatkami) jest super ! Wszystkim, którzy mają ten problem mówie: szukajcie dobrego dermatologa! leczenie nie jest tanie ale za to skuteczne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak, podziałało. Soolantra na dzień, a na noc maśc Aknemycyn 20 mg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o walkę z trądzikiem to warto się zainteresować zabiegami jakie oferują różne centra medycyny estetycznej. Laserowe leczenie trądziku jet bardzo skutecznym i bezpiecznym sopsobem na rozwiązanie problemu z trądzikiem. Oczywiście w każdym przypadku warto skonsultować się najpierw z dermatologiem i upewnić się, że nie ma się żadnych przciwwskazań przed takim zabieigm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


A próbowałaś może jakiś domowych sposobów? Widziałam że niektórzy polecają zastosować dietę. Zero papierosów, alkoholu, kawy, czekolady, gorących kąpieli itp. Poza tym jeszcze czytałam o robieniu dobie naparów z nagietka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zacznij stosować dietę. Jest ona bardzo ważna przy trądziku. Pij dużo wody. Mogę polecić Ci ziołowe tabletki: https://zyciebeztradziku.pl/nonacne-tabletki-na-tradzik/ Jeżeli chodzi o krem to z nagietkiem lub mleczem. Można także używać oleju kokosowego zamiast kremu, który działą bakteriobójczo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdy byłam nastolatką miałam okropny problem z trądzikiem rózowatym... pojawiły się przebarwienia- takie brzydkie krostki, które na początku przez wiele lat udawało mi się zwalczać za pomocą kremów czy też podkładów i jakoś to było. Potem moja skóra już nie tolerowała żadnego kremu... wyskawiwały kolejne krosty a przebrwienia nie znikały... po długich i intensywnych poszukiwaniach pomocy znalazłam klinike Dethloff w Warszawie, ona ma specjalny zabieg który pomaga takim jak my.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety trądzik jest chyba nierozerwalną częścią młodości. Mój problem też trwał dość długo, ale po konsultacjach w Instytucie Bielenda moja twarz naprawdę się poprawiła. Zależy, kto jaki ma trądzik. Jednemu pomoże zażywanie leków a komuś innemu zwykła dieta. To już powinien ocenić lekarz specjalista.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jest to choroba ale jest to po prostu typ skóry. Polecam na pewno
Picie codziennie dużych ilości wody bo to bardzo dobrze wpływa na skórę
Zdrową diete pełńa warzyw oraz owocow
Jak rownież stosowanie naturalnych kosmetyków.....

Dobrze jest również kupić sobie krem, który będzie wzmacniał naczynka krwionośne na twarzy ---> https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/purles-148-PRO-vascular-GREEN-CREAM/1022 Zerknijcie sobie na ten. Może cenowo nie jest tak tanio, ale jest to jeden z lepszych kremów na naczynka. Dobrze sie wchlania, zmniejsza czerwienienie się oraz zdecydowanie nadaje się pod makijaż.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


bielenda to srednio bo akurat ten ma dosc dziwny sklad ktory mnie zapycha, natomiast tego zielonego kremu nie znam i nawet nie moge znalezc skladu tego kosmetyku. jak ktos ma to niech poda bo chetnie sie przekonam..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jest moze cos innego co jest w stanie dostac bez recepty ale by jakos pomagalo? Tzn. nawet nie jakos a bardzo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Mi przyszło acnerose jakoś na koniec marca bo już wtedy było nieciekawie. Jestem już po miesiącu nakładania tego zestawu i jak na razie jest n a prawdę dość ok. Nie oczekiwałam jakiś wielkich i spektakularnych efektów, ale jednak dość sporo widzę zmian jeżeli chodzi o częstość pojawienia się zaczerwienienia plus są przybledzone te czerwoności na twarzy, a po miesiącu to nadal to jest super wynik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy trądziku bardzo dobre sa kosmetyki z olejkiem z konopii siewnych, zobacz sobie te z Bielendy , jest specjalna seria CBD Cannabidiol, super łagodzą podrażnienia, zaczerwienienia skóry, właśnie zwalczają trądzik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałam zamówić sobie kolejne srebro. Zazwyczaj używałam 50 ppm, ale właśnie zobaczyłam, że są jeszcze 75,100 a nawet 200. Które w takim razie jest najlepsze i co się wiąże z daną dawką?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ppm = parts per milion = liczba części na milion. Stosunek ilościowy cząsteczek substancji do rozpuszczalnika/nośnika. Im więcej, tym większa koncentracja.

Tak naprawdę wszystko zależy od skóry
od tego czy jest to trądzik standardowy czy moze trądzik rozowaty
jak skóra reaguje na srebro koloidalne (dobrze jest testować)

Liczy się również jaki jest to producent, dobrze jest na pewno decydować się na sprawdzone firmy, jak https://auraherbals.pl/ - masz tutaj dwie formy ( tonik albo mgiełka).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sposobów na trądzik rózowaty jest bardzo wiele. Zależy to głównie od jego nasilenia, tego gdzie mamy największy problem. No i dotychczasowych sposobow leczenia. Dobrze jest obserwować co nam służy, a co niekoniecznie. Najwazniejsza tutaj jest bez wątpienia odpowiednia pielęgnacja, można wspomagać sie dodatkowo środkami, które maja na celu wzmocnienie naczyń krwionośnych. Trądzik rozowaty ma przy tym tendencję do nawrotów oraz do okresów, w których sie nasila. Koniecznie musisz używać filtra w trakcie stosowania środków na trądzik rózowaty, bo kuracja nie będzie miała sensu.
Absolutnie nie wyobrażam sobie nie używać kremu... mi nawet to pogarsza sprawę, bo skóra jest przesuszona i zmiany się zaogniają. Tylko niestety, tu trochę metoda prób i błędów trzeba coś dla siebie dopasować. U mnie najlepiej sprawdził się krem Niverosin. Dostaniesz go w aptece, jest to krem, który jest polecany w przypadku cery ze skłonnościami do trądziku rozowatego oraz z rozszerzonymi naczynkami. W przeciwieństwie do kremów z drogerii zawiera w sobie skladniki aktywne, które rzeczywiście mogą Ci prawdziwie pomóc. Jak diosmina i hesperydyna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprobuj stosowac jakis nisko stęzony kwas azalainowy, dermatolodzy go polecaja z tego co wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spoko jest też linia z glinką zieloną z Bielendy Botanical Clays, tę pomagają te kosmetyki przy trądziku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na różnego rodzaju problemy dermatologiczne dobre są jak już ktoś w postach wcześniej napisał produkty z CBD, moja dziewczyna ma problem z atopowym zapaleniem skóry kupiłem jej krem do ciała z CBD i jej pomaga, ale trzeba znaleźć dobrej jakości bo dużo jest tego na rynku, a jakość różna ja kupiłem na tej stronie dobra jakość i cena też przyzwoita https://hempley.pl/kategoria/kosmetyki-z-cbd/.
Wysokiej jakości olejki CBD oraz kosmetyki z CBD: https://hempley.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama mam cerę naczynkową ze skłonnościami do powstawania trądziku rózowatego i bardzo ważne jest tutaj oczyszczanie cery - polecam Ci mycie dwuetapowe. Które jest bardzo popularne w Azji, w sumie w Polsce już też ale jak rozmawiałam z koleżankami to praktycznie tylko ja sama tak myję twarz, żadna z nich nie stosuje takiego oczyszczania twarzy co mnie trochę dziwi bo nie ma moim zdaniem skuteczniejszego sposobu na pozbycie sie niedoskonałości ze skóry wieczorem. Ja używam na zmianę oleju jojoba albo arganowego. Do tego dodaję emulsję na bazie wody. Zmywam wodą.
Jeśli chodzi o wieczorną pielęgnację to u mnie również nie sprawdziło się do tej pory nic innego jak krem Niverosin. W składzie ma składniki, które wzmacniają naczynka takie jak hesperydyna oraz diosmina. U mnie nawilża, nie powoduje alergii jak wiele kremów, które do tej pory stosowałam. Nie oczekuj efektów od razu, bo trzeba na nie poczekać, ale na pewno będą. Dodam tylko, ze kremu nie znajdziesz raczej w drogeriach, jest dostępny w aptekach. Ale za to cena śmiesznie niska bo zwykle jest do kupienia za mniej niż 20 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I na cere wrażliwą, naczynkową i trądzik rozowaty świetnie działa - sprawdziłam na sobie- mydlo kecznicze na problemy dermatologczne Aleppo Szamir . Leczy też odparzenia i trudno gjace sie rany, właściwości ma szerokie i bardzo jest skuteczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na trądzik różowaty dobry jest chlorchinaldin h on jest na receptę ja nim smaruję i mi pomaga, a próbowałam już wszystkiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój małżonek miał taką dolegliwość, maści ,które mu przepisywał lekarz pomagały z różnym skutkiem, raz było lepiej raz gorzej. Znajomy polecił mu sklep https://naturalniezkonopi.pl/ w którym kupił masc z konopi na trądzik, olej konopny dba o właściwy poziom nawilżenia skóry, dzieki temu bardzo ładnie skóra na twarzy sie wygładziła. Wydaje mi się ze w dużym stopniu własnie pomógł ten olej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mira, spróbowałam i faktycznie to mydło Aleppo Szamir jest skuteczne!
Warto dzieewczyny, bo ja po 3 tygodniah stosowania zauważyłam uż efekty , a teraz mam ładną cerę przy systematycznym uzywaniu i trądziku nie widać! Nie wiem jak to działa ale działa! Dziękuję Ci bardzo Mira
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje mi się, że mogę coś powiedzieć na ten temat, bo od kilku lat jestem w tej samej sytuacji co ty czyli męczę się z trądzikiem różowatym i nic nie chce mi zbytnio pomóc. Sama przeszłam przez wszystkie możliwe apteczne leki do nakładania bezpośrednio na skórę i wydałam już chyba tysiące złotych na to by cos w końcu zadziałało. I wiesz co? Pomogło mi to co nawet nie jest na receptę. Poszłam któregoś pieknego razu do dermatologa by mi powiedział z medycznego punktu widzenia co powinno być a czego unikać w kosmetykach i wymieniał dość tługo, ale przede wszystkim kwas azelainowy, olejek z drzewa różanego, ichtiol, lanolina, glukonolakton, olejek z mięty zielonej, kwas laktobionowy i tak dalej i dalej. Poszukałam, poszperałam o tym wszystkim badania i zaczęłam też sprawdzać składy. To co miało najwięcej składników z tego co mi pan doktor wymienił to było acnerose. Zamówiłam z internetu i nic jak do tej pory nie przebija tego działania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesli chodzi o walkę z trądzikiem bardzo pomógł mi webinar https://www.sandiet.pl/sklep/webinarium-tradzik-od-a-do-z-nagranie/ Polecam kazdemu z całego serca kto ma problemy ze skórą. Zmieniłam swoje nawyki żywieniowe oraz zastosowałam sposoby z webinaru i widać bardzo dużą poprawę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzialam pozytywne opinie na aptecezapiszy i jeszcze ceneo i raczej opinie tam sa potwierdzone. na allegro zreszta tez.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
któryś raz się pojawia nazwa acnerose i nie wiem czy nie kupię jako prezent dla taty. domyślam się, że to będą też dobre kosmetyki dla mężczyzny, nie? nie ma różnicy przy trądziku różowatym przy płciach, nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wiem skąd jest opinia, że ma być nie dobry dla mężczyzn o.O Często atakuje kobiety TR ale mężczyzn też jednak. Poza tym składniki są realnie pomocne przy leczeniu rumienia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Postawiłabym na Solverx. Ta marka ma kosmetyki które nieźle radzą sobie z problemami ze skórą. Przy problemach z moim trądzikiem poradził sobie świetnie tonik, ale dokupiłam też ich krem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też miałam ten sam problem i znalazł się jeden lekarz dermatolog, który mnie z niego wyłączył, to było w 2009 roku, może teraz są jakieś nowe leki. Ja brałam lek z bardzo dużą dawką witaminay A , nie pamiętam jak się nazywał, ale był tylko bardzo receptę. Wtedy opakowanie chyba 30 sztuk kosztowało 120 zł., z tego co pamiętam zużyłam 3 paczki i jak ręką odjął
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli chodzi o kosmetyki przy trądziku to polecam Z Bielendy. Linia z glinką zieloną z linii Botanical Clays polecam. Córka ich używa, z naturalnym składem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie skończyło się na zabiegu, ale do tej pory smaruję się acnerose by zabezpieczyć sobie skórę przez nawrotami, bo zabiegi jak mi tłumaczył dr kosmetolog mogą się zdarzać i dużo ma co do tego pielęgnacja, więc dermokosmetyki + dokładne oczyszczanie + ochrona z spf 50.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno jeśli na co dzień nosisz makijaż to postawiłabym na naturalne produkty, które nie podrażnią skóry. Zajrzyj koniecznie do sklepu https://biozdrowy.pl/pl/naturalne-kosmetyki-do-makijazu/, gdzie znajdziesz spory wybór naturalnych produktów do makijażu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko, że czasem naturalne składniki nie wystarczą tylko składniki stricte polecane na trądzik różowaty, przez co bardziej bym się składniała bardziej ku opinii @Paulina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej! Na trądzik pomógł mi olejek herbaciany stosowany punktowo i herbatka ziołowa polecana przy trądziku z firmy dary natury. Kupiłam te produkty na http://www.imbio.pl i szczerze polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wyleczylem tradzik jem malo slodyczy, i pije tylko wode, odstawilem napoje kolorwe, herbate, kawe, tylko woda. Zagotowuje wode i taka wlewam do kubka i pije poki ciepla. To jest popularne w Chinach, ze ludzie pija taka zagotowana wode bez dodatkow. Poczytaj o tym medycyna Chinska kuchnia 5 przemian picie zagotowanej wody. Mozna wode zagotowac i wlac do termosu i taka popijac w ciagu dnia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem zadowolona z sevolium na trądzik. Jeżeli chodzi znowu na TR to ja nie mam z nim problemów więc ciężko mi się wypowiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej jest brać leki, które przepisuje dermatolog. Jak samemu coś zaczniesz robić, to możesz tylko pogorszy sprawę,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

zgadzam się z opinią najnowszą, bo jednak to prawda - pierw lekarz! mi pomógł tetralysal, czyli antybiotyk. po skończonej kuracji zaczęłam używać accnerose i tego zestawu teraz się trzymam, bo jest świetny i bez recepty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

super sie sprawdza mydło aleppo shamir ze sklepu pachnacakraina, szybko goi rany, nie szczypie, wystarcza regularnie 2 tyg myc nim buzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej udać się do dermatologa i kosmetolog, bo z doświadczenia wiem, że różnie to bywa z lekarzami i czasami wystarczy pomoc kosmetologa, który zajmuje się trądzikiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim naturalna pielęgnacja i odpowiednia dieta. Ze swojej strony polecam również wizytę u dermatologa oraz maść konopną: https://cbdremedium.pl/cannaderm-konopny-krem-na-tradzik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupuję od dłuższego czasu mnie kusi ten zestaw. orientujecie się czy skład się zmienił i różni się od tego co jest w tym sklepie: https://verdelove.pl/produkt/acnerose-zestaw/ ? chcę by było tak samo dobre jak u was.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z tego co widzę to nie. Tyle, że ja porównuje z opakowaniem sprzed roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
są jakieś może badania potwierdzające skuteczność tego acnerose przy trądziku różowatym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Były przeprowadzone badania aplikacyjne w niezależnym laboratorium, na próbie 25 osób (15 kobiet i 10 mężczyzn), w wieku 19-56 lat (przez miesiąc). No i podane jest, że:
- 88% badanych potwierdza, że produkty acnerose łagodzą objawy trądziku różowatego
- 88% badanych stwierdziło, że produkty z zestawu hamują rozwój trądziku różowatego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Przedłużenie członka (7 odpowiedzi)

Dzień dobry. Darek z Łodzi z tej strony. Mam 40 lat i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość...

Jakie tabletki na libido działają (33 odpowiedzi)

Witam, Swoje pytanie kieruję do kobiet, które miały okazje brać tabletki na libido. Mam 38 lat i...

Krótki stosunek (6 odpowiedzi)

Witam, tak jak w tytule, nie jestem zadowolony z długości swojego stosunku :/ Pierwsza gumkę...

do góry