Spaghetti Bar Niko

Bary Jedzenie na wynos

Gdańsk, Romana Dmowskiego 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Jestem stalym bywalcem w tym barze i smialo moge polecic ...mimo bardzo...
~Najedzony
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 czerwca 2019

Tragedia !!! wątek zamknięty Zamówiłam naleśnik z kurczakiem ! - porażka - zimny w środku, kurczak żylasty...
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

Codziennie jem makaron wątek zamknięty Codziennie wcinam boloński, nie mam uwag, dobre i tanie. Lasagne nigdy nie...
~Arwid
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

kto to gotuje wątek zamknięty Chciałam coś zjeść szybko i choć słyszałam nie najlepsze opinie o tym...
~klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 listopada 2017

Lasagne - MASAKRA! wątek zamknięty Zamówione lasagne były zylcowate, a\'la kalosz. Polane dziwnym płynem o smaku...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 września 2017

Tragedia wątek zamknięty W życiu nie jadłem gorszej lasagne. Do tej pory mam odruch wymiotny jak o...
~Dawid
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2017

psa lepiej karmie wątek zamknięty OMIJAJCIE Z DALEKA -SZCZERZE ODRADZAM dziś zaplacilem za lasagne a dostalem...
~artur.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 lipca 2017

Dzisiaj zawód wątek zamknięty Przychodze tu na lasagne. Dzis jadlem twarda o konsystencji jak wióry....
~Olek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Lazania. wątek zamknięty Często korzystam z tego baru, makarony mają dobre,chociaż przydałby się...
~Iza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 października 2016

Mega super makarony! Polecam! wątek zamknięty Przyszedłem tu z polecenia i nie żałuję. Naprawdę super wyżerka za niewielką...
~Jakub
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2016

Polecam:) wątek zamknięty Bar odkryłam niedawno. Często po pracy jadam na mieście i ten bar okazał się...
~Malami
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 czerwca 2016

Słabe wątek zamknięty Nie wiem skąd te zachwyty, byłam dziś zjadłam sałatkę - paskudna jak gotowce...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2016

Polecam mniam miniam wątek zamknięty Naprawdę polecam, lokal dla wszystkich dużych i małych - czysto, pysznie i...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 marca 2016

Super miejsce wątek zamknięty Świetne miejsce w Gdańsku, gdzie można pysznie zjeść za przystępną cenę....
~Maria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

Super! wątek zamknięty Byłam dziś pierwszy raz i jestem pod ogromnym wrażeniem. Skusiłam się dziś...
~Jolka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

Pyszota wątek zamknięty Pyszne makarony, spaghetti bolońskie mistrzostwo, ceny na każdą kieszeń ,...
~Angelika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

Najlepsze makarony pod słońcem! wątek zamknięty Niesamowita wyżerka za niską cenę. Przyjemny wystrój, obsługa prześliczna i...
~Gizmo71
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

pysznie, szybko i tanio wątek zamknięty Super klimat, jedzenie pycha, za grosze! Idealne miejsce, żeby zjeść coś na...
~Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 stycznia 2016

Spaghetti Bar Niko wątek zamknięty Małe porcje, złej jakości składniki. Niestety krótko po wizycie w barze...
~Klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 grudnia 2015

pychaaaaaaa wątek zamknięty Mega jedzenie. Mega obsługa. Mega ceny. Mega atmosfera. Polecam!!
~makaroniara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry