Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agata - opinia wątek zamknięty Przeszłam 2 kursy w Speak Up ! Od podstaw do poziomu B2. Dzisiaj normalnie...
~Agata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 stycznia 2020

Maciek - opinia wątek zamknięty Jestem w Speak Up już drugi rok ! Polecam. Płacę ok 200 zł miesięcznie.
~Maciek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 grudnia 2019

Wyróżnia się wątek zamknięty Do Pana na dole- mi wydłużyli czas bez problemu po pobycie w szpitalu.....
~MONIKA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 marca 2018

przestrzegam wątek zamknięty Chciałbym przestrzec przed oferta szkoły Speak Up. Podpisując umowę bylem...
~invictus
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

ok wątek zamknięty Chodzę od 30 czerwca na intensywny wakacyjny kurs angielskiego i bardzo sobie...
~ksenia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

niezadowolona wątek zamknięty Szczycą się elastycznymi godzinami, tymczasem elastyczne są tylko tydzień w...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

idealne rozwiązanie dla nieznoszących rutyny i sztywnego grafiku zajęć wątek zamknięty Po kilku latach rozglądania się za odpowiednią ofertą nauki angielskiego...
~Marta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 marca 2012

co z ta dyscyplina wątek zamknięty jedni pisza ze SPEAK UP to tylko dla zdyscyplinowanych, inni ze dla tych...
~zabiegana
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 maja 2010

króliczka - opinia wątek zamknięty multimedia + konersacje = to czego oczekiwałam od szkoły, no i bardzo fajna...
~króliczka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

Nie znam szkoły, jednak Pani która dzwoniła była niemiła wątek zamknięty Witam, przedwczoraj dzwoniła do mnie Pani z tej szkoły. Nie oceniam samej...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 listopada 2011

Polecam wątek zamknięty Jestem w trakcie kursu w Speak Up i jestem bardzo zadowolona.Podoba mi się...
~ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 grudnia 2010

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Raczej nazwałbym to samokształceniem kierowanym. Trzeba wiedzieć czego sie...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 czerwca 2008

Bardzo dobre kursy wątek zamknięty Chodzilem do Speak Up na kurs przygotowujacy do FCE i warto bylo :) Matura po...
~RadekR
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 lipca 2010

punktualność! wątek zamknięty W tamtym roku interesowałam się szkołami języków obcych i trafiłam też do...
~K4sia
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 maja 2010

Łatwo wątek zamknięty Naprawdę jest bardzo łatwo ustalić sobie indywidualny plan godzinowy,...
~Rastaman
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 czerwca 2010

POLECAM! wątek zamknięty Polecam wszytskim zabieganym niezdyscypilnowanym, z brakiem czasu i chęci na...
~Anna
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 lutego 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28

postów

16

wątków

do góry