Widok

Spodziectwo, jest ktoś w temacie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Szukam mam synków ze spodziectwem, są tu takie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to może na priv?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Też szukam informacji na ten temat. Czy polecacie konkretnego lekarza, takiego z doswiadczeniem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my właśnie w piątek wyszliśmy ze szpitala
polecam dr Komasarę, przychodnia przyszpitalna Copernicus
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Pisałam na priv.
My mamy w tym mc zabieg syn 2 lata.
Szpital gsansk copernicus.
Był ktoś tam ?
jaki wygląda nocleg ?
Jak długo pobyt ?
Mam mnóstwo pytań. ....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
mamy powiedzcie mi, jak wasi chłopcy to znoszą?
cały pobyt, czy po operacji mocno boli?

my mamy wszystko jeszcze przed sobą, mamy się zgłosić po 3cich urodzinach, ale już wiem, że u nas będą 3 operacje :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my czekamy na operacje w Copernicus juz 2 lata, raz bylismy ale mały miał kaszel i nas cofnęli... dziecko ma 4 lata
Podobno pobyt od 2-5 dni, tak nam powiedział chirurg który badał dziecko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wow to krótko, mi mówili, że po 10-14 dni przy każdej operacji...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nasz synek był operowany w wieku 18 miesięcy. Zdecydowaliśmy się na operacje prywatnie w Warszawie bo w Gdańsku czas oczekiwania wynosił ok 3 lat. Synek miał dość zaawansowaną wadę, a jednak udało się wszystko "naprawić" podczas jednej operacji ( w Gdańsku lekarz mówił nam, że czekają go 2-3 operacje). W szpitalu byliśmy tylko dobę. Cewnik synek miał przez 10 dni. Wszystko pięknie się zagoiło i po 3 miesiącach nie było już śladu po operacji i spodziectwie. Na szczęście my już zapomnieliśmy, że synek miał taką wadę. Trzymam kciuki za Wasze maluchy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też zdecydowaliśmy się na Warszawę. Michał będzie miał zabieg 22 września. Boję się bardzo bo wada bardzo głęboka. Ujście cewki moczowej znajduje się na granicy prącia i moszny. My również wybralismy Warszawę ponieważ tam szybciej operuje się dzieci. Np i oczywiście specjlista super.
Michał będzie miał 14 miesiecy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamamisia u nas było dokładnie to samo, dodatkowo jeszcze dwudzielna moszna. Synka operował dr. Śmigielski i uważam że to był najlepszy wybór. Wszystko udało się zoperować za pierwszym razem. Żadnych komplikacji po zabiegu (Jesteśmy 6 miesięcy po operacji). W razie pytań służę pomocą.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy mogłabym zapytać jaki jest koszt i czas oczekiwania na taka operację prywatnie w warszawie?
u nas jest spodziectwo prąciowe z zagięciem prącia, mówią, że to II stopień w skali i też, że 3 operacje.... a może udałoby się inaczej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Synek rownież miał przypięte prącie, ale dzięki rekonstrukcji cewki moczowej wszystko jest już na swoim miejscu :)
Koszt operacji łącznie z pobytem rodziców w szpitalu (1 doba) to ok 9 tys. Czas oczekiwania nie jest długi (przynajmniej w porównaniu z NFZ). My zapisywaliśmy się jakoś z 5miesiecznym wyprzedzeniem, ale były też dużo bliższe terminy.
W lipcu byliśmy na kontroli i lekarz powiedział, że nikt nie pozna, że synek miał kiedyś taką wadę.
Wiem, że nie są to małe pieniądze ale naprawdę warto. Szczerze polecam dr Śmigielskiego. W internecie jest dużo informacji na jego temat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My akurat zalapalismy sie na nfz. Poszlismy prywatnie na wizytę pod koniec lipca do dr Czyża i już w październiku będzie zabieg bo dr Czyz pracuje tez w państwowym szpitalu. A dr Czyż i dr Smigielski to najlepsi specjaliści w Polsce. Przynajmiej wg opinii w Internecie. Przyjmują w tej samej klinice w której operowali synka Mamy. Poczytajo nich i o spodziectwe na forum uronefu. Mi to forum bardzo pomoglo bo nie ukrywam że podczas ciąży i po urodzeniu byliśmy bardzo załamani.Niestety w Polsce to jest jakas paranoja bo wizytę na nfz u dr Czyża mieliśmy mieć dopiero w grudniu. Tam pewnie pewnieAvdopiero by nas skierował na zabieg. Wiec pewnie byłby to dopiero przyszły rok. A my poszlismy prywatnie na wizytę i 22października będzie już po zabiegu. Także ja bym radziła w ten sposób jeżeli zdecydujecie się na Czyża. W Bydgoszczy też jest dobry specjalista bo tam mielismy operowac ale w koncu zdecydowalismy sie na Warszawe. Przyjmuje w prywatnej klinice ale zabieg też w tej prywatnej klinice jest tez na nfz. Lekarz nazywa sie Orkiszewski. Dr Czyż mówił ze to znany i wybitny lekarz z tej dziedziny. Ale najważniejsze to chyba to żeby nie czekac za długo z operacją. Tutaj u nas na pomorzu lekarze nie chcą operowac małych dzieci. A wg Czyża Smigielskiegio Orkiszewskiego innych z poza maszego rejonu operowac nalezy jak najmlodsze dzieci. Takie 1 1,5 roczne. Mysle ze dla psychiki dziecka jest to lepsze. Nie wyobrazam sobie zeby Michal poszedl do przedszkola z taka wada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam lekarz też mówił że najlepiej by było przeprowadzić operację do 18miesiąca. Synek chodził wtedy w pieluszce co dodatkowo chroniło go przed urazami. No i najważniejsze niczego nie pamięta. W klinice w której synek był operowany również są zabiegi na NFZ ale nam proponowali termin na rok 2019 co było dla nas nie do przyjęcia dlatego zdecydowaliśmy się na zabieg prywatny. Warto jednak zadzwonić i się dopytać bo może coś się zmieniło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. A jak synek zniósł cewnik w domu? Nie przeszkadzało mu to?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

mój synek ma 3 lata i za 3 miesiące operację spodziectwa w Redłowie. Pobyt niestety ma wynosić 10-14 dni - powiedzieli, że z cewnikiem nie puszczą nas do domu, dlatego trzeba posiedzieć. Już się boję :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mogę prosić jakiś namiar do Pani ? mój synek też ma tą wadę :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sabi.rutkowska@gmail.com, może Pani napisać mail :) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Proszę również o kontakt. Mój synek jest już po 1 zabiegu. mój adres e-mail olga.haffke@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. proszę o kontakt: olga.haffke@onet.pl Mój synek jest po 1 zabiegu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie była wykonywana operacja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Czy można prosić o adres e-mail ? Mój syn rowniez ma spodziectwo i jesteśmy przed operacją, chciała bym sie dopytac jak to wygląda i gdzie najlepiej operować :) bardzo proszę o jakiś kontrakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj synek tez ma spodziectwo- a gdzie i u kogo operowaliscie? Moze pamietasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak czytam to aż mi słabo się robi. Dzień po zabiegu do domu i w dodatku z cewnikiem. Gdzie jest odpowiedzialność? Syn mój był operowany 4 razy i jazdy pobyt w szpitalu 14 dni. Nie wyobrażam sobie żeby wyjść do domu w takim stanie po zabiegu na własną odpowiedzialność. W dodatku jeden zabieg? W głowie mi się nie miesci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam serdecznie mam kilka pytań w tym temacie czy mogę prosic o priv by móc się skontaktować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Mogę prosić o jakiś kontakt do Pani ? Będę bardzo wdzięczna ☺
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę Pani. Nasz syn miał taką operację i zostaliśmy wypuszczeni do domu po 1 dobie. Jest to normalna praktyka za granica. Synek był operowany w Oslo. Dziecko nosi 2 pampersy. Jeden na drugim. Tak, że ten zewnętrzny pochłania mocz i wymienia się częściej, a ten że spodu tylko przy kupie. Czyli z reguły raz dziennie. Cewnik wyciaga sie w szpitalu po ok 10 dniach. Przyznam szczerze, że osobiście było to dla nas dużo wygodniejsze niż się męczyć w szpitalu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaki stopień spodziectwa był operowany? Jak synek zniósł ból pooperacyjny? Co ile dni miał zmieniany opatrunek? My tez czekamy na zabieg. Spodziectwo prąciowe 2 stopnia. Operacja tez ma się odbyc jednego dnia,a drugie do domu. Jestem z tego powodu pełna obaw czy damy sobie rade z synkiem w domu, dlatego moje pytania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam. Gdzie pani operowala bo my 3 razy w Chorzowie i znowu czeka nas operacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Gdzie pani operował?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mozna się z. panią skontaktować poza forum? bardzo proszę o kontakt ilona-lawecka@wp.pl pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Cię Mamo.
Bardzo proszę o kontakt na. Na priv. emial; ilona-lawecka@wp.pl
Pozdrawiam serdecznie i zniecerpliwością czekam na kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie Proszę Panią o kontakt na priv Ilona-lawecka@wp.pl.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o kontakt z Mama.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy mogę prosić o jakiś namiary do Pani .Mój synek ma też spodziectwo i mam pytania na temat lekarzy których nazwiska Pani wymieniła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Kamilo. Proszę o kontakt do Pani. Chcemy zrobić zabieg prywatnie u dr Smigielskiego, też się obawiamy powrotu do domu po 1 dobie i powikłań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mogę prosić o jakiś namiar do Pani ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak dziecko czuło się po zdjęciu cewnika jak długo ból się utrzymywał chodzi mi o oddawanie moczu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak dziecko się zachowywalo po zdjęciu cewnika jak długo utrzymywał się ból w oddawaniu moczu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak wyglądała sytuacja po zdjęciu cewnika.l jak długo utrzymywał się ból podczas sikania dziękuję za odp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy są tutaj mamy których dzieci operowanie były w Lublinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Londynie tak właśnie jest. My wczoraj rano mieliśmy operację i wczoraj popołudniu już wyszliśmy do domu z cewnikiem na 7 dni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem mama chlopca z podobna wada. Bardzo prosze o kontakt mailowy. Bede wdzieczna za podzielenie sie doswiadczeniem z Pani strony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, a mogłabym się zapytać jak wygląda cenowo taka operacja prywatnie? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę prosić Panią o wiadomość na priv?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę Panią o nicku Mama o wiadomość na tel podaję swój nr 661274926
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mogę prosić o kontakt do Pani? Synek jest po 2 operacjach... Prawdopodobnie czekają go jeszcze 3.. Jestem załamana... Mój meil renataturbak83@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o kontakt panią o nicku Mama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Dziś byłam z synkiem na Truchana u dr Janickiego. Czekamy do października na operację. Poleca Pani Chorzów??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prosze o kontakt. Moj syn ma prawie 3 miesiace I tez ma spodziectwo i prawe jaderko jeszcze sie nie obnizylo do moszny. Jutro pierwsza wizyta u urologa. Jestesmy w Londynie. Moj mail to a_net_a@msn.com
Dziekuje z gory i pozdrawiam, Aneta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mogłabym Panią prosić o jakieś namiary na siebie na emaila:lukaspery@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę powiedzieć czy syn był operowany w dziecięcy szpital warszawa centrum zdrowia dziecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę mi powiedzieć jak długo synek odczuwał ból przy oddawaniu moczu .czy jest jakiś środek żeby nie bolało czy musi samo przejść? ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy mogę zadać kilka pytań na priv? Mój synek też będzie operowany w Warszawie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Temat już był poruszany wiele lat temu, ale może uzyskam odpowiedź
:) czy można prosić o namiary na lekarza z Warszawy, który wykonywał operacje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o kontakt 575537788
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mogę poprosić o dane lekarza który operował państwa synka i jakies namiary,my jesteśmy po 1 operacji .styczen2020 teraz trzeba poprawiać są komplikacje.dziekuje za odpowiedź tel 669862889 Dorota
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze poszukać informacji o dr perdzinskim z warszawy my bedziemy u niego operowac. ma strone internetowa mozna zobaczyc jego prace. Operacja co prawda kosztowna ale mysle ze warto ten lekarz robi naprawde dobra robote
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jaki koszt operacji u doktora. I czy są państwo może juz po operacji ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można prosić o kontakt.
Mam kilka pytań
Dziękuję i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Można prosić o kontakt.
Mam kilka pytań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie Pani operowała synka ?? Gdzie ten lekarz przyjmuje ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
my również operowaliśmy synka w Warszawie, u dr. Śmigielskiego.
Dla nas ten człowiek to cudotwórca!!
Syn, 2 latek, na drugi dzień po operacji opuścił szpital. Przez kolejnych 10 dni miał cewnik, dwie pieluszki. Chodził, biegał, bawił się jak zdrowe dziecko. Oczywiście uważaliśmy, by nie uderzył się, rowerek był schowany.
Dziś po operacji nie ma śladu.
Naprawdę szczerze polecam. Te pieniądze to nic w porównaniu z ulgą, spokojem dziecka i naszym. Wcześniej synek miał operację na przepuklinę, w państwowym szpitalu w Poznaniu. Widziałam chłopców po operacji spodziectwa, którzy przez 14 dni leżeli bez ruchu, pod specjalną konstrukcją. Nie wyobrażam sobie by tak małe dziecko zmusić do leżenia kiedy on niewiele jeszcze rozumie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, za dwa tygodnie mamy operacje u dr Śmigielskiego, mam kilka pytań odnośnie postępowań po operacji, bardzo proszę o kontakt, podaje adres mailowy: mar.mianowska@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek ma spodziectwo kroczowe. Ma aktualnie 5 miesięcy ale musimy czekać z powodu operacji serduszka, która była miesiąc temu. Proszę mi powiedzieć czy ma Pani jakieś namiary na lekarza w Warszawie u którego odbyła się operacja. Będę wdzięczna za każdą informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

napisałam wiadomość mailową
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
nasz synek miał spodziectwo mosznowe (cewka uchodziła u styku prącia z moszną).
Lekarz w Poznaniu mówił nam o 2, a nawet 3, etapach operacji- byliśmy przerażeni.. Dr Śmigielski wadę zoperował podczas jednej operacji i naprawdę dziś nie ma śladu.
Proszę szukać kontaktu w internecie- dr Mieczysław Śmigielski ma swoją stronę, na której jest podany nr telefonu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Mym ten sam problem. Mówią nam że potrzeba będzie co najmniej 2 operacji. Czy teraz u synka jest wszystko dobrze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ,
Mogę zadać Pani kilka pytań.
My niestety też mamy spodziectwo I to najgorsze ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobry wieczór, za 3 tygodnie synek będzie operowany przez prof. Perdzynskiego. Czy mogę prosić o maila lub telefon do Pani? Będę wdzięczna, jestem samotną mamą i bardzo boje się tej operacji..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jest możliwość kontaktu z panią w sprawie spodziectwa ? Mamy podobny problem i chciałabym się dowiedzieć jak to przebiegało ? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobry wieczór, jestem w podobnej sytuacji do Pani. Za 3 tygodnie synek ma zaplanowaną operację również u profesora Perdzyńskiego. Czy mogę prosić o kontakt telefoniczny lub mailowy do Pani ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry czy mogłabym zadać kilka pytań ? Mam synka że spodziectwem jesteśmy po dwóch etapach niestety zrobiła się przetoka lekarz chce ponownie założyć cewnik bo twierdzi że jest szansa że się sama zarośnie ale coś nie chce mi się wierzyć w to. Chcielibyśmy zmienić specjalistę ale nie za bardzo wiemy do kogo uderzyć. Czy może Pani napisać kto przeprowadzał operacje oczywiście chcielibyśmy nawet prywatnie pójść na wizytę bo zależy nam na czasie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, czy moglabym kilka pytań zadać odnośnie zabiegu w tym szpitalu, pobytu itd? Proszę o jakiś kontakt ewelina18-85@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy można prosić o jakiś kontakt na meila?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Salambo można jakiś kontakt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ile pani leżała po zabiegu z dzieckiem mój synek 14 miesięcy też ma zdiagnozowane spodziectwo praciowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój Synek Miał Spodziectwo Tydzień Temu miał operację
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I Teraz W poniedziałek Wyszliśmy do Domu 7 dni leżał w Szpitalu i miał również Cewnik i 2 Pampersy do kupki i drugi do Moczu W ten Dzień Operacji Tydzień Temu w poniedziałek Tak cierpiał długo spał a później strasznie płakał i dostał przeciwbólowe przestało później to samo długo płakał.ale później lekarz był i już było ok i 7 dni w szpitalu leżeliśmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie była operacja, i jaki lekarz wykonywał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecamy dr.Górniak Kraków operacja na NFZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Emilia mogę zapytać gdzie byla operacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Emilia czy mogę prosić o kontakt pryw do Pani?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecamy dr.Górniak Kraków operacja na NFZ można pisać na Facebooku Marcin Kozak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mogę prosić o jakieś informacje na temat zabiegu, a zwłaszcza rekonwalescencji??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry 17.02 mój syn miał zabieg u docenta Orkiszewskiego w Centrum Giźińscy w Bydgoszczy o 15:00 na drugi dzień rano zostaliśmy wypuszczeni do domu z uciętym cewnikiem na 7 dni również dwa pampersy jeden opatrunek. proszę o informację o rekonwalescencji. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry 17.02 mój syn miał zabieg u docenta Orkiszewskiego w Centrum Giźińscy w Bydgoszczy o 15:00 na drugi dzień rano zostaliśmy wypuszczeni do domu z uciętym cewnikiem na 7 dni również dwa pampersy jeden opatrunek. proszę o informację o rekonwalescencji. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Karolino bardzo proszę niech się pani do mnie odezwie 575537788
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam na Facebooku grupa spodziectwo
Wymieniamy się doświadczeniami i wiedza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Karolino czy operacja się udała? Szukam opinii rodziców o dr Orkiszewkim czy często występują powiklania po operacji u doktora za równo te wczesne jak i w późniejszym wieku. Mize są tu rodzice dzieci juz kilka lat po zabiegu. U nas po 1 waszym zrobila się przetoka i nie wiemy jak dalej postępować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam moj synek mial spodziectwo praciowe w tamtym roku byl operowany i po 3 tygodniach zrobila sie przetoka. W tym roku dokladnie 11 sierpnia mial zabieg zamkniecia przetoki ale niestety po tygodniu znow6zrobila sie przetoka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy zabieg był u dr Orkiszewskiego ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My jesteśmy po 3 operacji i znowu przetoka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Współczuję, kto wykonywał operację?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto wykonał zabieg? To jest bardzo ważne dla innych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

Upominek dla Pani Przedszkolanki na zakończenie przedszkola (17 odpowiedzi)

Córka chodzi ostatni rok do przedszkola. Większość dzieci odchodzi do szkoły. Pani prowadziła...

ksiadz nie chce doposcic mnie jako chrezstnej!!! (98 odpowiedzi)

witam wszystkich! i prosze o rade,bo juz sama nie wiem co mam robic:(moja siostra poprosila...

do góry