Sport Wszystkie dyscypliny w jednym miejscu. Wyraź swoje sportowe emocje, komentuj.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gdzie w 3city można na zywo obejrzeć żużlowe GP? Są w Trójmieście jakieś knajpy, w których można obejrzeć żużlowe GP?...
~...yyy...
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 25 czerwca 2005

gdzie joga w gdyni? heej! czy wiecie gdzie w gdyni mozna chodzic na zajecia jogi ??? mieszkam na...
~korra
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 21 stycznia 2005

Nowe trasy na role w Gdańsku? Mam nadzieję, że ktoś podzieli się ze mna wiedzą na temat szybkich tras na...
~Ari
7

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 9 czerwca 2005

joga a wiecie moze cos o jodze i innych cwiczeniach w Fitness Clubie na...
~OlEnKa
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 21 czerwca 2005

Badminton w Gdańska ? Czy wiecie może gdzie w Gdańsku i okolicach można pograć w badmintona pod...
~KliF
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 11 czerwca 2005

Czy ktoś może doradzić-siłownia? Mam pytanko, czy ktoś może mi doradzić gdzie sie wybrać na jakąś fajną...
~mońcia
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 5 czerwca 2005

Zna ktos grupe taneczna Doshida? Mam pytanie.. czy zna ktos grupę taneczna z Gdanska --> Doshida? Wlasnie...
~pshczoolka
2

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 4 maja 2005

Prośba od Lechistki Wiem, że wielu z Was denerwują reklamy stronek, ale jako że jest tu wiele...
~van_the_girl
1

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 13 maja 2005

Ogolone nogi spotowca Czy jesli se ogole nogi maszynka to mi odrosna micniejsze i grubsze? i czy...
~Ziuta
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 1 czerwca 2005

Poszkuje sztangistki Olgi z Przymorza Czytalem w DB artykul o Oldze. Zaimponowalas mi. Ale niestety nie mam pojecia...
Havier20
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 1 czerwca 2005

zawody łucznicze - pilne Bardzo proszę o pomoc. Jutro w Sopocie są zawody łucznicze(podobno Puchar...
~Maria
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 31 maja 2005

grand prix szukam klubu w Gdańsku który pokazuje dzisiejsze Grand Prix Szwecji na żużlu,...
~chriss
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 14 maja 2005

Wyświetlacz w aparacie cyfrowym Wiem ze to forum nie jest do tego ,ale chcialbym sie zapytac czy do cyfrowego...
~Oh ups
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 11 maja 2005

WEEKEND EKSTREMALNY 2005 Jeżeli nie macie planów na najbliższy weekend, to informuję, że w Gdyni w...
~PiotrFr
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 11 maja 2005

Gdzie na basen??? Szanowne forum moze wie gdzie najlepiej na basen chodzic? Pozdr
~zolw
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 10 maja 2005

jazda konna -sprzet poszukuje butow do jazdy konnej, rozm 39, oczywiscie w jak najlepszym stanie:)
Lenka-81
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 4 maja 2005

taniec towarzyski Poszukuję PARTNERA do tańca towarzyskiego!!! Jeśli miałeś już kontakt z...
Petronelka
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 3 maja 2005

szukam posuzkuję partnera mam 170cm wzrostu 14lat i D klasę!! kocham taniec jestem z...
~asia
3

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 24 grudnia 2004

kolce gdzie w trojmiescie mozna kupic kolce ?
~abc
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2005

Maj: dluuugi weekend:) Witajcie! Czy ktos, z Trojmiasta, planuje wyjazd w GÓRY (29.04-3.05.2005)?...
*wiktoria*
-

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2005

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20344

postów

4617

wątków

do góry