Widok

Sprawdzone mocne perfumy

Cześć dziewczyny .Czy macie jakieś sprawdzone perfumy, które wiecie,że bardzo działają na płeć męską? :) Sama zebrałam do tej pory bardzo wiele komplementów za perfumy MIss dior , podobały się jeszcze Jimmy Choo Flash. Jeszcze zastanawiałam się nad wypróbowaniem perfum z feromonami. Czy któraś z Was stosowała? A może lepiej jest postawić na jakieś zwykłe ale ładne perfumy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepiej pachnieć niż nie pachnieć :) Sama oczywiście równiez dostrzegałam,że jak miałam na sobie ładny zapach to zwracałam większą uwage płci przeciwnej. Tak to jest skonstruowane. Perfumy z feromonami mam. Jedne i podobają sie bardzo tak więc mimo iż mi zapach tak średnio się podoba to jednak widzę,ze mężczyźni na jego punkcie wprost szaleją ( zebrałam całą masę komplementów w pracy). Dodam jednak,ze nie były takie tanie . Nie warto jest na pewno kupowac tego typu perfum u niesprawdzonych sprzedawców na allegro bo dostaniesz jakąś tanią wodę. Lepiej jest zamówić w dobrym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdzie je zamówilas?
Ja uwielbiam Calvin Klien Eternity Moment i Nike błękitny, bardzo świeże i trwale.polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na inty mnosc pl. Mam Pheromone essence
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama mam dość pozytywne nastawienie do feromonów. Wielu mężczyzn to totalne nosy i są o wiele bardziej chętni do rozmowy kiedy dziewczyna ładniej pachnie. Sama ostatnio sobie kupiłam Sexual Attraction - jest to taka niewielka buteleczka, noszę ja w torebce i czasami się psiknę jak mam spotkanie z klientem z pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również słyszałam kiedyś,że mężczyźnie trzeba zapewnić dużo seksu oraz dobre jedzenie i jest najszczęśliwszy.
Zamówiłam sobie właśnie dwie buteleczki. Love & Desire oraz Sexual Attraction. Dwie różne, dla porównania. Jak przyjdą to przetestuję. Akurat wybieram się na weekend do innego miasta. Napiszę Wam czy rzeczywiście zadziałały jak wrócę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Eternelle - Krem odmładzający przeciwzmarszczkowy (7 odpowiedzi)

Więcej informacji: http://www.slim-dream.eu Formuła ta pozwala w sposób nieinwazyjny: wygładzić...

dobry adwokat rozwód gdańsk (78 odpowiedzi)

Szukam dobrego adwokata, który przeprowadzi mnie przez rozwód z orzeczeniem o winie w Gdańsku....

Samodzielna nauka języka angielskiego - rady :) (152 odpowiedzi)

Hej :) Postanowiłam zacząć uczyć się języka angielskiego. Niestety finanse nie pozwalają na...

do góry