Widok

Sprzedać czy wynajać?

Morena Temat dostępny też na forum:
Poradźcie, bo sama już nie wiem.
2pokojowe mieszkanie w obskurnym wieżowcu na Morenie, nie wiem czy sprzedać i pospłacać długi czy zostawić i wynajmować, bo to jednak dobra lokalizacja. Boję sie, że jak zostawię to mieszkanie to za jakiś czas nie będzie już wiele warte, jak sądzicie?
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wynajac... sprzedac zawsze zdazysz,ile stracisz przy najczarniejszym scenariuszu 5000,klakiery zaraz napisza ze dzisiaj warte 200000 a za miesiac to juz tylko 50000.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dużo słyszę, że mieszkania w wilekiej płycie za jakiś czas będą nic nie warte i tego się obawiam.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
osobiscie uwazam, ze mieszkania w wielkiej plycie juz obecnie powinny byc niewiele warte, bo sa ciasne, wiezowce to molochy itd...

ale... one sa wciaz w cenie bo maja DOBRE lokalizacje

jesli nie masz WIELKIEGO cisnienia z kasa, to wynajmij, dlugi powoli z wynajmu spalcisz, poszperaj w necie za ile mozesz takie mieszkania wynajac.

teraz jest sezon studenci... poza tym nawet jesli nie jest ekstra blok czy mieszkanie, to jest wiele rodzin, ktore pragna miec swoj wlasny kat. Jak napiszesz w ogloszeniu, ze moze byc rodzina z dziecmi (ci wiadomowo dluzej pomieszkaja) to bedziesz miala stos telefonow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

oprogramowanie sklepu (5 odpowiedzi)

Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór platformy ecommerce?...

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

do góry