Widok

Sprzedaż mieszkania

Witam, mam pytanie. Czy orientuje się ktoś ile czasu zajmuje sprzedaż mieszkania w tych czasach w Gdańsku? Mam mieszkanie na sprzedaż które jest super dzielnicy, blisko szkoły, komunikacja itp itd. Wiem że nikt mi nie napiszę ile dokładnie, ale może ktoś podpowie ile to może trwać mniej więcej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Im niższa cena, tym sprzedasz szybciej.
Im cena wyższa, tym dłużej zejdzie ci że sprzedażą.
Pomogłem? :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie, bo to ja wiem bardziej pytanie było skierowane do osób które w ostatnim czasie sprzedawali mieszkanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osoby, które ostatnio sprzedawały mieszkanie napiszą to samo, bo zasada jest uniwersalna.
Ostatnio popyt na mieszkania jest duży, ale nie oznacza to, że nabywcy zapłacą każdą sumę za każde mieszkanie. Sprzedałem miesiąc temu mieszkanie za cenę rynkową. Ogłoszenie widniało przez 1,5 miesiąca. Kupił nabywca, dla którego zasadniczym argumentem była lokalizacja, tzn. wynajmował dotychczas mieszkanie piętro wyżej w tej samej klatce. Znał sąsiadów, okolice, poza tym remont mieszkania i przeprowadzka kosztowała go relatywnie mało. Mimo wszystko, cena też stanowiła decydujący argument przemawiający o decyzji zakupu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli ktoś planuje sprzedaż mieszkania, które jest zamieszkiwane przez lokatora to polecam poczytać sobie jak pozbyć się niechcianego lokatora . Niestety takie sytuacje się zdarzają, że osoby zamieszkujące nieruchomości sami z własnej woli nie chcą się wyprowadzić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

meble na wymiar (8 odpowiedzi)

kto co poleci

pokrycie dachu - dach. ceram. (27 odpowiedzi)

czy Ktoś z Was w ostatnim czasie korzystal z firm, usług dotyczących właśnie pokryć dachowych...

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

do góry