Widok

Sprzęt AGD

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:

W sklepach jest tego wszystkiego pełno, ale tak naprawdę nie wiem co warto kupić :)

Jakie firmy polecacie??
Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie??
Możecie podzieliś się swoimi opiniami i doświadczeniami ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co planujesz kupić?
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zakupiliśmy lodówke i kuchenkę Elektrolux i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sysia, a co chcesz kupić?jakie sprzęty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozglądam się za pralką, lodówką, kuchenką i okapem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odpowiem...pralkę mam Boscha i jak na razie stwierdzam ze to był super wybór, lodówke mam Candy-szybki i tani zakup, no i była akurat srebrna i o odpowiedniej wysokości ;); piekarnik i płyta gazowa kupiona w promocja jako komplet Mastercooka też srebrna, wygląda świetnie i bardzo dobrze się sprawuje; okap, oczywiście srebrny ;) Gorenje
zakupy sprzętu robione były tak zeby nie zapłacić za dużo a nie stracić na jakości i estetyce

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja lodówkę mam electroluxa, wybrałam takową ponieważ w mojej rodzince ma ją kilka osób, jest sprawdzona i działa bez zarzutów. Pralkę mam aristona, okapu jeszcze nie mam więc nie pomogę, kuchenkę mam gazowo-elektryczną do zabudowy też electroluź, działa super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prala Elektrolux super z opóźniaczem, lodówka Bosch duża i pojemna, odkurzacz LG z pojemnikiem kt. można myć (ekstra patent, świeże powietrze za każdym razem gdy odkurzam, a cena przyzwoita) Reszty na razie nei mamy bo już za chwilę tzn za parę mcy się przeprowadzamy:)

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my własnie w tym tygodniu kupywalismy sobie zmywarkę bosh kuchenkę z płyta bosch i okap amica do zabudowy wszystko, bo robime sobie kuchnie w hurtowni i w media markt doradzili nam bosha okapu z tej firmy nie bralismy bo sa bardzo drogie ale na uwagę zasługuje fakt że jest hurtownia na żabiance i za cały sprzęt zapłaciliśmy okolo 1000 taniej niż w mediamarkt i do tego dowóz gratis polecam naprawdę tę hurtownię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jessssu, mimi, ppracuj nad ortografią i gramatyką...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mimi a gdzie jest ta hurtownia?? bo my planujemy kupić zmywarkę Bosha i okap - na razie nie wiemy jakiej firmy....
Piszesz że to hurtownia , ale można tam też detalicznie kupować??

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobry komis z agd jest na jagiellońskiej w Gdańsku
Mamy lodówkę tam kupioną, . Sprawuje się dobrze, kupiona jako prawie nowa :) A ile tańsza :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupowalismy tak jak pisała wcześniej lodówkę, kuchenkę i okap w hurtowni w Gdyni na Kcyńskiej i nigdzie indziej taniej nei było. Objechaliśmy wszystkie sklepy i tam było najtaniej. Przywoża na miejsce i wnoszą. Nie ma z tym problemy. Jeśli chodzi o pralkę o mamy Aristona i jestem zadowolnona, tylko ze pralkę zamawialiśmy w skepie internetowym.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie ja też słyszałam dużo dobrego na temat tej hurtowni...
Zamierzamy się tam wybrać, ale nie wiemy jeszcze na jakie marki się zdecydować...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy lodówkę Gorenje, pralkę Electrolux, okap Amica i ze wszystkich jesteśmy badzo zadowoleni - działają bez zarzutu :-) Wszystko kupiliśmy w baaaaaaaaardzo tanim sklepie w Wejherowie (np. pralka była ok. 500 zł tańsza niż w Euro :-)))))
imageimage
image
http://kamila-grrrrrr.mybrute.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A możesz podać namiary do tego sklepu...
My też będziemy mieszkać w Wejherowie i bez sensu jest "wozić drewno do lasu" ...;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sklep Dom-El mieści się na rogu ulic Kościuszki i Św. Jacka (obok dawnego kina) - niech Cię nie zmyli mały asortyment - co chcesz mogą ściągnąć w ciagu góra kilku dni (przeważnie 2) a obejrzeć można w innych sklepach :-))) Dowóz gratis.
imageimage
image
http://kamila-grrrrrr.mybrute.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ja tez mogę polecić ta hurtownię na żabiance tam jest dużo taniej. Mozna nawet sprawdzić modele i ceny w innych sklepach i pójść tam i się targować. To jest zaraz przy deptaku jak się wchodzi od strony kolejki to po prawej stronie....tam gdzie sklep z lustrami...polecam

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wszystko kupowałam w Hali olivia, sympatyczna obsługa i dużo taniej niż w np makro, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie ta hurtownia jest na subisława 28
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki !!! Przejdziemy się tam !!! :)
Kamilo-t nie jestem pewna , ale nasi mężowie chyba razem pracują... ;) ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozmawiałam z mężem i chyba masz rację :-))) Ale zbieg okoliczności, nie?
imageimage
image
http://kamila-grrrrrr.mybrute.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak...
Jaki ten świat mały... :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odnosnie "hurtowni" na Zabiance to powiem , ze macie duzo racji, bo mysmy tez kupili tam sprzet i to prakrtycznie ponad 1000 zl taniej wyszlo niz np. w MM,
ale uwazam, ze po pierwsze jest lepiej pojsc do drugiego ich sklepu na Zabaiance. idac z koleiki to prosto promenada najepierw po prawej minie sie 1 Kosciol a potem po lewej drugi( Blaszany) i za drugim sa pawilony i jak sie one koncza to skrecasz za nimi w lewo i tam sie szybko znajdzie sklep. Nalezy jednak pamietac, ze najpierw sprawdza sie wszelkie ceny i modele w MM, Euro , Elektro itp. i juz juz tam sie idzie z konkretami ( czesto jednak modele tam inne poleca i to tez jest oki) i trzeba sie targowac, naprawde warto, gdy sie kupuje sprzety za ladnych pare tysiecy!
No to tyle, aha, najlepiej jak sie spotka w sklepie szefa, czy kierownika, takiego w czarnych wlosach - On najwiecej ma wiedzy co poleci i utargowac sie z Nim da lepiej!
To tyle przynajmniej tak bylo jakis ponad rok temu...

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też tam kupiliśmy sprzęt dzięki waszym radom :) no oszczęność jak njie wiem co :) dzięki temu mogliśmy pozzwolić sobie na wyższy model zmywarki :)!! Ceny rewelka :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

kartony na paczki (3 odpowiedzi)

Gdzie kupić solidne kartony ? Ktoś coś poleci ? w dobrej cenie ?

Przedszkola Państwowe - WRZESZCZ (28 odpowiedzi)

Skoro istnieje wątek przedszkoli na zaspie i przymorzu to ja zapytam się o Wrzeszcz. Czy są tu...

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

do góry