Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kacpero - ocena Najlepsze burgery w 3mieście! Do tego frytki i bezbłędne sosy - petarda!
~Kacpero
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 stycznia 2024

Dariusz - opinia wątek zamknięty Super. Przepyszne. Ekstra. Smaczne
~Dariusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 października 2021

Tomek - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre sezonowe burgery i napar z mięty rewelacja!
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 października 2021

Karol G. - opinia wątek zamknięty Nigdy nie wystawiam negatywnych opinii, ale wczoraj zjadłem coś, czego nie...
~Karol G.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

Smakosz. - opinia wątek zamknięty Duzo wybor. Bardzo smaczne. Przyjemny lokal. Mial obsluga.
~Smakosz.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Łukasz - opinia wątek zamknięty Najlepsze Burgery w Gdyni. Burger miesiąca można brać w ciemno!
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lutego 2020

Czas oczekiwania 50 min bez uprzedzenia wątek zamknięty Byłem tam po raz pierwszy. Zamówiłem 2 burgery i 1 hummus. Czas oczekiwania...
~White
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 maja 2016

Okropna obsługa wątek zamknięty Niestety nie polecam. Mimo niewielkiego ruchu potrzeba było czterech (!)...
~a.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 marca 2017

Klasyka i Cesar wątek zamknięty Pierwsze starcie ze Śródmieściem wypadło pozytywnie. Smaczny burger, niezłe...
~RC
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

serdecznie polecam wątek zamknięty Świetne burgery, frytki i sosy a próbowałem praktycznie wszystkich bo jestem...
~wojtson
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 października 2016

Przestali się starać wątek zamknięty Kibicowałem od początku. Pamiętam jak powstawał ten lokal, z zaciekawieniem...
~Kuba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 maja 2016

Blee wątek zamknięty Po raz pierwszy w życiu jadłem posiłek , który nie miał absolutnie żadnego...
~JJJ
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2016

Rozczarowanie wątek zamknięty Do Śródmieścia mam swoisty sentymen, ze względów osobistych, jednak ostatnia...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 marca 2016

Zepsuło się, oj zepsuło... wątek zamknięty Niestety jakość leci na łeb, na szyję. Podczas ostatniej wizyty otrzymaliśmy...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 marca 2016

Najlepsze burgery wątek zamknięty Jadam tam od dawna, ale zawsze byl to burger klasyczny i frytki ( obledny...
~M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 października 2015

NIE WIEDZĄ CO TO DOBRA KUCHNIA - rozczarowanie wątek zamknięty Byłam tam 3 razy i 3 razy skucha.Kucharz naprawdę nie wie co to hummus....
~Ewelina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 września 2015

Nie, dziękuję! wątek zamknięty Od dwóch lat mieszkam przy starowiejskiej tuż za rogiem. Często wracając z...
~Cez
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

Rozczarowanie wątek zamknięty Niestety zawiodły mnie burgery.Bułka maślana- jak dla mnie nie do przyjęcia...
~moja pierwsza wizyta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 czerwca 2015

Średnie zadowolenie wątek zamknięty Miałam "przyjemność" być na kolacji w "Śródmieściu". Generalnie wystrój...
~Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 czerwca 2015

Smaczne burgery i frytki wątek zamknięty Zacznę od tego co dobre: fajny klimat wnętrza, bardzo dobre burgery i frytki...
~M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry