Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam Stację! wątek zamknięty Lokal w dobrym klimacie, jedzenie bardzo dobre oraz duze procje. Świetne...
~Miłosz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 maja 2018

Co to ma być ?! wątek zamknięty Kilkakrotnie zbierałam sie do napisania opinii o tym miejscu lecz dzisiejsza...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 grudnia 2016

Mogłoby być lepiej wątek zamknięty Zainteresowanie obsługi, wystrój, czystość - pozostawiają wieeeeele do...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 października 2014

Stacja na pewno nie de luxe... wątek zamknięty Kilka dni temu wybraliśmy się ze znajomymi do Stacji de Luxe. Mimo...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

Fatalna obsługa! wątek zamknięty Klimat świetny, ale obsługa pozostawia wiele do życzenia - mówię tu o paniach...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 maja 2014

Pycha... wątek zamknięty Obsługa - przyjemna, miła, pomocna Klimat i wystrój - super oryginalny,...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2014

Brud wątek zamknięty Bardzo brudno, obsluga nie zaiteresowana klientem. Bylem dzisiaj na sniadaniu...
~Maciek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 października 2013

kuchnia wątek zamknięty Ja na jedzeniu jeszcze sie nie zawiodłem polecam burgery i sałatki
~bywalec
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 października 2013

duży upadek, niech ktoś się tam ogarnie! wątek zamknięty Gdzie ta kadra, gdzie ten klimat? Pani blondynka, na oko 35 lat powinna...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2013

stacja ok za wyjątkiemm jednej osoby wątek zamknięty juz dawno miałam napisać tego posta, ale zawsze coś. Stacja to nasze ulubione...
~baba
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lipca 2013

Zawiedziony - opinia wątek zamknięty Mialem okazje dzisiaj zawitac ze znajomymi i musze stwierdzic ze bardzo sie...
~Zawiedziony
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 czerwca 2013

majcher - opinia wątek zamknięty Chcielismy ze znajomymi obejrzeć mecz w Stacji. Ponad 10 minut czekalismy na...
~majcher
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2013

Obsluga wątek zamknięty Obsluga tragiczna. Przyszlismy ze znajomymi, jestesmy stalymi bywalcami,...
~M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

Jak najbardziej TAK wątek zamknięty Bywałam w tym lokalu kilkakrotnie i nigdy się nie zawiodłam. Jedzonko pyszne,...
~Hanuka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 listopada 2012

Fajne miejsce w którym można dobrze spędzić czas ze znajomymi wątek zamknięty Nie dawno (początek sierpnia) spotkaliśmy się tam ze znajomymi aby opić...
~Major
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 września 2012

Zerowy poziom obsługi wątek zamknięty W przybytku pojawiliśmy się około godziny 13, po 15 minutach siedzenia przy...
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2012

Rozczarowanie wątek zamknięty Ceny piwa w okresie EURO 2012 skoczyły do poziomu 11/12 złotych za piwo z...
~Mateusz - były częsty gość
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

Szok !!! wątek zamknięty Właśnie dzwoniłem do Stacji żeby zarezerwować stolik dla 10 osób na piątek....
~Mario
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 maja 2012

Uwielbiam deluxa wątek zamknięty Miejsce w ktorym panuje naprawde swietny klimat. Idealne za dnia na cos do...
~Il0na
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 maja 2012

Obsługa!!!!! wątek zamknięty Kiedyś byłem stałym klientem. Pewnego razu zostałem tak potraktowany, że...
~G.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
60

postów

42

wątków

do góry