Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Henryk Mytenia - opinia wątek zamknięty Stanowczo odradzam. Nieprawidłowo przeprowadzony montaż ościeżnic bez...
~Henryk Mytenia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 stycznia 2020

Ja mogę polecić z czystym sumieniem wątek zamknięty Tak jak poprzedni klient stwierdzam fakt że jak ktoś jest zadowolony to...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 marca 2019

Omijajcie z daleka firmę Stalrem i sklep we Wrzeszczu przy Partyzantów 20 wątek zamknięty 4stycznia2018 złożyłam zamówienie na dwoje drzwi.Zależało mi na montażu w...
~Marta
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 marca 2018

Fachowo, na czas i w dobrej cenie wątek zamknięty Polecam Pana Wojciecha z firmy Starlem w Gdańsku, przy ul. Partyzantów. Na...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 stycznia 2019

straszna firma nie polecam wątek zamknięty termin realizacji przesunięty o 2-tygodnie, brak informacji, nie mówiąc o...
~eleki
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 października 2018

Ostrzeżenie wątek zamknięty Niekompetentny,... Wystarczy, ze zlozysz zamówienie i oplacisz..to mozesz...
~jagoda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2018

Nie polecam - opóźnienia w dostawie wątek zamknięty Zamówiłem drzwi z terminem 9 tygodni wykonania, niestety pracownicy firmy...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 maja 2018

Naprawdę nie polecam. Proszę omijać szerokim łukiem wątek zamknięty Opowieść będzie długa, ale szczera. Wiem, że ta firma istnieje w tym miejscu...
~Piotr
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2017

Moja opinia wątek zamknięty Pomimo negatywnych tutaj opinii ja z czystym sumieniem mogę polecić Firmę...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 stycznia 2015

UWAGA NA "FIRMĘ" STARLEM wątek zamknięty Długi okres realizacji zamówienia,niekompetencja,brak elementarnej wiedzy na...
~Marian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

Szkoda że poprzendni komentarz ukazał się po podpisaniu umowy wątek zamknięty Kontakt z firmą jest beznedziejny. Co więcej - to NIE JEST firma Stalrem -...
~Raven
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2013

NIGDY WIĘCEJ!!! wątek zamknięty Zakupy w Starlemie, ul. Partyzantów to dramat. Obsługa punktu nie ma pojęcia...
~BOBAS
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry